Melyik csatornán zajlik a carabao kupa döntője?

Pontszám: 4,5/5 ( 57 szavazat )

A Carabao Kupa döntője kizárólag az ESPN+-on látható az Egyesült Államokban. Az ESPN+ előfizetés havi 5,99 dollárba vagy évente 59,99 dollárba kerül. A Disney+-szal és a Huluval is csomagolható havi 12,99 dollárért (Hulu hirdetésekkel) vagy 18,99 dollárért (Hulu hirdetések nélkül).

Melyik tévécsatorna mutatja a Carabao Kupa döntőjét?

A meccset élőben közvetíti a Sky Sports Football és a Sky Sports Main Event . A mérkőzést a Sky Sports alkalmazásban vagy a Sky Go-n is megtekintheti. A tudósítás 16 órakor kezdődik.

Megnézhetem a Carabao Cupot a tévében?

A Carabao Cup kizárólag élőben és igény szerint elérhető a kanadai DAZN-en . A DAZN pedig 30 napos ingyenes próbaidőszakot kínál az új ügyfeleknek. A negyedik fordulót (Round of 16) a DAZN közvetíti majd, amelyben a még versenyben lévő 12 angol Premier League-csapat vesz részt.

Hogyan nézhetem meg a Carabao Cup 2021-es döntőjét?

A Carabao Kupa 2021-es döntőjének dátuma, időpontja és egyéb fontos információk
  1. Időpont: 2021. április 25. vasárnap.
  2. Indulási idő: 16.30.
  3. Helyszín: Wembley.
  4. TV: Sky Sports főverseny.
  5. Stream: streamelheti a NOW TV-n. Napijegyek 9,99 GBP áron kaphatók.

Mikor lesz a Carabao Kupa 2021-es döntője?

A 2008-as győztes Tottenham Hotspur a jelenlegi tulajdonos Manchester City ellen lép pályára. Ki emeli idén a trófeát? Az idei szezon Carabao Kupa döntőjét átütemezték, és most 2021. április 25-én, vasárnap kerül sor 16: 30-kor .

Carabao Kupa negyeddöntőjének sorsolása! 🏆

41 kapcsolódó kérdés található

Hol nézhetem meg ingyen a Carabao Kupa döntőjét?

Carabao Cup döntő élő közvetítés: hogyan nézheti meg a Man City vs Spurs meccset az EFL-kupában 4K-ban és ingyen
  • Kezdés: 16:30 BST / 11:30 ET.
  • Helyszín: Wembley, Egyesült Királyság.

• TV-műsorok és listák.

Hol nézhetem meg a Carabao Cup meccseit?

A Carabao Cup-ot kizárólag az Egyesült Államokban az ESPN viszi tovább streaming platformján, az ESPN+-on keresztül , a korai fordulókban pedig bizonyos mérkőzések állnak rendelkezésre. A negyedik forduló nyolc mérkőzése (Round of 16) az ESPN+-on keresztül streamelhető lesz, a 12 még versenyben lévő angol Premier League-csapat részvételével.

Ma a kupadöntő a tévében?

A döntőt élőben vetíti a BBC One , a közvetítések 16:15-től kezdődnek. A BT Sport 1 élőben is látható lesz, közvetítésük délután 3 órakor kezdődik.

Lesz 2020/21-ben Carabao Kupa?

A Carabao Kupa 2020-21-es kiírása augusztusban kezdődött, és a Championship, a League One és a League Two csapatai is beszálltak a versenybe. A Premier League csapatai a második és a harmadik fordulóban csatlakoztak, a verseny utolsó szakaszaira 2021 elején kerül sor.

Ki nyerte a Carabao Kupát 2020-21-ben?

A Carabao-kupa 2020–21-es döntője A Manchester City nyerte a 2021-es Carabao-kupa döntőjét, és 1–0-ra legyőzte a Tottenhamet a Wembleyben.

A Man U vs West Ham a tévében?

A mérkőzést élőben közvetíti a Sky Sports Main Event , a Sky Sports Football és az Ultra HD. Az előfizetők a Sky Go alkalmazáson keresztül streamelhetik.

Hol nézhetem meg a Chelsea–Aston Villa carabao Cupot?

Az ESPN a Carabao Kupa jogai. A Chelsea vs Aston Villa meccset az ESPN+-on követheti, amely az EPSN+ alkalmazáson keresztül minden jó intelligens platformon megtekinthető.

Melyik csatorna az Arsenal vs Wimbledon?

Az Arsenal vs AFC Wimbledon meccset az ESPN+-on követheti, amely az ESPN+ alkalmazáson keresztül minden jó intelligens platformon megtekinthető.

A Norwich vs Liverpool a tévében?

Hol lehet megnézni a Norwich vs Liverpoolt? TV-csatorna: A mérkőzést a Sky Sports Football és a Main Event közvetíti, a közvetítés 19 órakor kezdődik. Élő közvetítés: A Sky Sports előfizetői online követhetik a mérkőzést a weboldalon vagy a Sky Go-n keresztül.

Hogyan nézhetek carabao kupát az Egyesült Királyságban?

Hogyan nézhetjük meg a Carabao Kupa sorsolását. TV-közvetítés: A sorsolást élőben nézheti a Sky Sports Football , miután a Manchester United–West Ham befejeződött. Élő közvetítés: A Sky Sports-előfizetéssel rendelkezők a sorsolást élőben is követhetik online a Sky Go-n keresztül.

A Liverpool benne van a 2020-as Carabao Cup-ban?

A Liverpool a negyedik fordulóban kiesett a Carabao-kupából , miután az Anfielden 90 percet követően az Arsenal tizenegyespárbajban 5-4-re győzött.

Ki nyerte a 2020-as EFL Kupát?

2020. március 1-jén a londoni Wembley Stadionban játszották, az Aston Villa és a Manchester City versenyezte. Ez volt a Villa első EFL-kupa-döntője 2010 óta, a Citynek pedig a harmadik egymást követő EFL-kupa-döntője, és az ötödik az elmúlt hét szezonban. A City 2–1-re megnyerte a meccset, és megszerezte sorozatban harmadik EFL-kupa-bajnoki címét.

Van visszavágó a Carabao Kupában?

Az EFL megerősítette, hogy a Carabao-kupa elődöntőit a következő szezonban ismét két mérkőzésen játsszák . ... Az elődöntőket korábban a Ligakupa 1960-as kezdete óta két meccsen keresztül játszották, és az EFL szóvivője elmondta a PA hírügynökségnek, hogy most visszaállították a szokásos formátumot.

Ma hány órakor kezdődik a kupadöntő?

A döntő kezdetét 17.15 -re tervezik, és az Abide with Me hagyományos énekét, Becky Hilltől és a meccs előtti bemutatókat követi.

Hogyan nézhetem meg a kupadöntőt?

„Bárki megnézheti a döntőt a BT Sporton vagy ingyen online vagy a YouTube-on, vagy letöltheti a BT Sport alkalmazást, és kipróbálhatja a Match Day Experience olyan funkcióit, mint a továbbfejlesztett lejátszó és a Watch Together.”

Melyik csatornán lesz az Eb döntője?

Olaszország vs Anglia a 2020-as UEFA Európa-bajnokság döntőjében a londoni Wembley Stadionban, július 11-én, vasárnap (2021.11.07.), 15:00 órakor ET. A mérkőzést az ESPN és a TUDN közvetíti, élőben közvetíthető a fuboTV, ESPN+, Sling és más élő TV streaming szolgáltatásokon.

Hogyan nézhetem meg a 2020-as Európa-bajnokság döntőjét?

Az Egyesült Királyságban (Egyesült Királyság) a BBC One és az ITV egyaránt élőben közvetíti a tévében a 2020-as Európa-bajnokság döntőjét . A játék élőben is megtekinthető lesz a BBC iPlayeren és az ITV Playeren. A játékot élőben közvetítik az Egyesült Államokban (USA) az ESPN, a TUDN és a Univision csatornákon, ESPN+ és Univision NOW streameléssel.

Lesz-e a 2020-as Európa-bajnokság a tévében?

Amint a televíziós közvetítések további részleteit bejelentik, ennek megfelelően frissítjük az Euro 2020 TV műsorát . Az Euro 2020 mind az 51 meccsét közvetítik az éteren keresztüli ABC hálózaton, az ESPN, ESPN2 és spanyol nyelvű opciókon keresztül. ... A mérkőzéseket élőben közvetítjük mind az ESPN, mind az ABC alkalmazáson.