Melyik csatornán található a carabao cup Indiában?

Pontszám: 4,8/5 ( 67 szavazat )

A Manchester United–West Ham Carabao Cup mérkőzést élőben közvetítjük a Voot Select alkalmazáson és a JIOTV -n Indiában.

Hol nézhetem meg a Carabao Kupát Indiában?

A Manchester City–Tottenham Carabao Cup döntő mérkőzést a Voot Select és a JioTV közvetíti .

Melyik csatornán lesz a Carabao Cup?

Melyik tévécsatornán zajlik a Carabao Kupa 4. fordulójának sorsolása? A sorsolás a Sky Sports Football és a Sky Sports főversenyén lesz.

Hol nézhetjük az EFL kupát?

A rajongók élőben is követhetik a Manchester City–Wycombe Wanderers meccset a Voot és a Jio TV-n.

Hol találom a Carabao Kupát?

A Carabao Cup kizárólag élőben és igény szerint elérhető a kanadai DAZN-en . A DAZN pedig 30 napos ingyenes próbaidőszakot kínál az új ügyfeleknek. A negyedik fordulót (Round of 16) a DAZN közvetíti majd, amelyben a még versenyben lévő 12 angol Premier League-csapat vesz részt.

Carabao Cup nézése | Az EFL Kupa élőben ingyen Indiából #ForcaBarca

17 kapcsolódó kérdés található

Megnézhetem a Carabao Cupot a tévében?

Streamelje élőben a 2021/22-es szezon legnagyobb Premier League-mérkőzéseit a NOW Sports tagsággal. Plusz elkapó akciók a Sky Bet EFL Championship, SPFL és Carabao Cup kínálatából is.

Hogyan nézhetem élőben a Carabao Kupát?

Az ESPN a Carabao Kupa jogai. A Chelsea vs Aston Villa meccset az ESPN+-on követheti, amely az EPSN+ alkalmazáson keresztül minden jó intelligens platformon megtekinthető.

Hogyan nézhetem online a Carabao Kupát?

Az ESPN a Carabao Kupa jogai. A Chelsea vs Aston Villa meccset az ESPN+-on követheti, amely az EPSN+ alkalmazáson keresztül minden jó intelligens platformon megtekinthető. Az országon kívül fog tartózkodni a meccs idején? VPN használatával úgy nézheti az ESPN+-t külföldről, mintha otthon lenne az Egyesült Államokban.

Hogyan nézhetem meg a Carabao Kupát az Egyesült Királyságban?

A hét közepén lejátszott összes meccset – otthon vagy idegenben – élőben is láthatja az iFollow . Az Egyesült Királyságban nem lehet élőben közvetíteni olyan játékokat, amelyek szombaton 14:45 és 17:15 között kezdődnek. Ez magában foglalja a nemzetközi hétvégéket is. Megtekinthető élőben az iFollow-on, otthon és idegenben, kivéve az elődöntőket és a döntőt.

Hogyan választják ki a csapatokat a Carabao Kupára?

A Carabao-kupa az EFL mutatós kupaversenye, és a hazai futballszezon három fő kitüntetésének egyike. ... A Premier League klubjai a második fordulóban a Bajnokok Ligájába vagy az Európa Ligájába kvalifikált klubokkal indulnak a harmadik körben .

Két lábú a Carabao Cup?

A Carabao -kupa elődöntői visszatérnek a két lábon járó ügyek közé, miután az EFL a COVID-19 torlódása miatt úgy döntött, hogy a tavalyi elődöntőket csak egy szakaszban rendezi.

Lesz 2020/21-ben Carabao Kupa?

A Carabao Kupa 2020-21-es kiírása augusztusban kezdődött, és a Championship, a League One és a League Two csapatai is beszálltak a versenybe. A Premier League csapatai a második és a harmadik fordulóban csatlakoztak, a verseny utolsó szakaszaira 2021 elején kerül sor.

Mit kapsz a Carabao Kupa megnyeréséért?

A Carabao Kupa jövő februári győztesei (ami valószínűleg a City lesz, mivel az elmúlt nyolc szezonból hatban tették ezt) mindössze 100 000 fontot kapnak a trófea emeléséért, bár ez kétszerese a második helyezettek 50 000 fontjának. meg fogja szerezni.

Ki szponzorálja a Carabao Kupát?

A thaiföldi Carabao energiaital további két évvel meghosszabbította az angol labdarúgó ligakupa címszponzorálását. Carabao először 2017-ben lépett partnerségre a versenyt szervező angol labdarúgó-bajnoksággal (EFL), majd 2019-ben megújította a megállapodást.

A Carabao Kupa 2. elődöntője?

Az EFL megerősítette, hogy a Carabao-kupa elődöntőit a következő szezonban ismét két mérkőzésen játsszák . A 2020-2021-es szezonban egyszeri meccsként játszották a meccseket, miután a koronavírus-járvány szeptemberre kényszerítette a kampány kezdetét.

Vannak ismétlések a Carabao-kupában?

A Labdarúgó Szövetség megerősítette, hogy az FA-kupa ismétlései visszatérnek a következő szezon negyedik fordulójáig . ... Ez egy újabb lépés a hagyományosabb hazai futballnaptár felé, miután az EFL kedden megerősítette, hogy a Carabao-kupa elődöntői visszatérnek két mérkőzésre.