Milyen érmeket nyert Simone Biles?

Pontszám: 4,8/5 ( 40 szavazat )

Simone Arianne Biles amerikai művészi tornász. Összesen 32 olimpiai és világbajnoki éremmel Biles holtversenyben minden idők legjobban kitüntetett tornásza. Biles hét olimpiai érme Shannon Millerhez is köti az amerikai tornásznő által szerzett legtöbb olimpiai érmet.

Hány érmet nyert Simone Biles?

Simone Bilest széles körben minden idők legnagyobb tornászának tartják, eddig összesen 32 olimpiai és világbajnoki érmet szerzett . A sportoló hetet szerzett az olimpián, ebből négy arany-, egy ezüst- és két bronzérem.

Mik Simone Biles teljesítményei?

Biles a világbajnokságok történetének legtöbbet kitüntetett női tornászává vált, amikor a 2018-as bajnokságon négy aranyat (köztük egy újabb sokoldalú címet), egy ezüstöt és egy bronzot nyert, így pályafutása összesen 20 érmet szerzett ezen a versenyen.

Kap Simone Biles csapatérmet?

Simone Biles, az USA csapata nagymértékben visszatér a tornászatba, mert bronzérmet szerzett mérlegen .

Ki nyerte a csapattornát 2021-ben?

Olimpiai női gimnasztika 2021: az amerikai Jade Carey aranyérmet nyer; Teljes Floor eredmények. Az amerikai Jade Carey aranyérmet szerzett padlógyakorlatban a tokiói olimpián, miután 14.366-ot ért el a verseny hétfői döntőjében.

Simone Biles 25. aranyérmet nyer a torna világbajnokságon

38 kapcsolódó kérdés található

Miért kapott Simone ezüstérmet?

Jordan Chiles tapsolja Simone Bilest, az ezüstérmek „azért, hogy ki ő, mint személy” Jordan Chiles tapsolt Simone Bilesnek, és azt mondta, hogy a csapat Biles és ő miatt nyert – jelentette az Associated Press. "Ez az érem határozottan (Bilesnek) szól" - mondta Chiles. ... "Köszönet neked, lány" - mondta Chiles Bilesnek.

Ki Simone Biles barátja?

Simone Biles barátja, Jonathan Owens nem szerepel a Texans 53 fős névsorában.

Hol nyert Simone Biles 4 aranyérmet?

A 2016-os Rio de Janeirói játékokon Biles öt olimpiai érmet nyert: négy aranyat és egy bronzot.

Simone Biles minden idők legjobbja?

Simone Biles szinte megdönthetetlen rekorddal rendelkezik, mint minden idők legjobb tornásza . Hat olimpiai érem (négy arany), 25 világbajnoki érem (19 arany) és számos más bajnoki cím fűződik a nevéhez, a 24 éves játékos pályafutása során felhalmozott hardver önmagáért beszél.

Melyik nő nyerte a legtöbb olimpiai aranyérmet?

A legtöbb szerzett olimpiai érem A nők közül Larisa Latyinina volt szovjet tornász 18 olimpiai éremmel a legeredményesebb női olimpikon. Közülük kilenc arany volt, ami rekord az olimpián szerzett női atléták számában.

Mennyi Simone Biles nettó értéke?

Simone Biles nettó vagyona: 6 millió dollár .

Simone Biles kivel jár jelenleg?

A 24 éves tornász 2020 márciusa óta jár az NFL sztárjával, Jonathan Owensszel , és a párost gyakran lehet látni a közösségi médiában, és boldogan szerelmesnek látszik.

Simone Biles még mindig Jonathan Owensszel jár?

Simone Biles és Jonathan Owens kapcsolata a koronavírus-járvány idején kezdődött, ám még így is rengeteg kalandot sikerült együtt megélniük. Az olimpiai aranyérmes és a Houston Texans safetyje a Raya társkereső alkalmazáson keresztül találkozott 2020 márciusában.

Simone Biles és Jonathan Owens még együtt vannak?

Augusztus 27-én Biles egy vicces Instagram-bejegyzéssel ünnepelte egyéves évfordulóját. „Hoppá, elfelejtettem elmondani, hogy már több mint egy éve randevúzunk ” – írta Biles két új fotót Owensszel. "Annyira boldog vagyok az elmúlt 1 évben a legjobb dologért, ami valaha történt veled: ÉN?."

Ki a világ legjobb tornásza 2020-ban?

Simone Biles : Művészi gimnasztika – Tokió 2020 legfontosabb eseményei és érempillanatok. Az amerikai Simone Biles a 2020-as tokiói olimpiai éremgyűjteményt a művészi gimnasztika női csapatversenyben szerzett ezüsttel, csapattársaival, Sunisa Lee-vel, Grace Mc Callummal és Jordan Chilesszel, valamint a mérlegben szerzett bronzzal gyarapította.

Ki minden idők legnagyobb női tornásza?

Az elmúlt években Simone Biles minden idők legnagyobb tornászává nőtte ki magát. Mindössze 24 évesen Biles a világbajnokságok történetének legjobban kitüntetett női tornászává vált. Az összesen 25 világbajnoki éremből elképesztő 19 arany.

Simone Biles ezüstérmet kapott?

Simone Bilest régóta a valaha volt egyik legnagyobb tornásznak tartották, és most megvan az érmek, amelyek ezt alátámasztják. Két Tokióban szerzett éremmel – egy csapatban ezüsttel és egy bronzzal az egyensúlyozóban – Biles megegyezett Shannon Miller hét olimpiai érmével, ami a legtöbb az amerikai tornászok között.

Simone Biles kap még ezüstérmet?

Bár Biles visszalépett a csapatversenytől, Biles mégis ezüstérmet szerzett, miután részt vett egy versenyen . Ez pályafutása hatodik olimpiai érmét és első ezüstérmét jelenti. A 2016-os riói olimpián négy aranyérmet és egy bronzot szerzett.

Mi történt Simone Biles-szel és Stacey Ervinnel?

Közel három együtt töltött év után 2020 márciusában szakítottak , de miért? Az ötszörös sokoldalú világbajnok (24) soha nem árulta el kifejezetten, hogy miért szakítottak a 27 éves tornásztársával, de nem sokkal a szakítás után a koronavírus-járvány miatti bezártság idején egy jelentős változásról beszélt az életében.

Simone Biles nyert 2021-ben?

2021-es olimpia: Simone Biles bravúros teljesítménnyel bronzérmet nyer . A szupersztár tornász, Simone Biles bronzérmet vihet haza a tokiói olimpiáról, miután a keddi egyensúlyozó versenyen bemutatkozott.