• Denny Hamlin, nem...
  • Kyle Busch, nem...
  • Martin Truex Jr., sz.

Mi volt a felállás a vasárnapi versenyen?

AJ Allmendinger harmadikként indul a vasárnapi versenyen a 4,048 mérföldes pályán a wisconsini Elkhart Lake-ben, őt Tyler Reddick és Austin Cindric követi. Denny Hamlin, Matt DiBenedetto, Ross Chastain, Martin Truex Jr., Alex Bowman, Daniel Suarez és Chris Buescher került be a legjobb 12 pilóta közé az utolsó körben.

Mi volt a NASCAR verseny felállása?

A Yellawood 500 kezdőcsapata
  • Denny Hamlin, No. 11 Joe Gibbs Racing Toyota.
  • Kyle Busch, No. 18 Joe Gibbs Racing Toyota. ...
  • Chase Elliott, No. 9 Hendrick Motorsports Chevrolet.
  • Ryan Blaney, a 12. számú Penske Ford csapat. ...
  • Kyle Larson, az 5. számú Hendrick Motorsports Chevrolet.
  • Martin Truex Jr., sz...
  • Brad Keselowski, nem...
  • Joey Logano, Nem.

Melyik csatornán lesz hétfőn a Talladega verseny?

A talladegai verseny október 4-én, hétfőn 13 órakor kezdődik az NBCSN -en.

Hány órakor van ma a zöld zászló Talladegában?

Hány órakor kezdődik ma a NASCAR verseny? A NASCAR Cup Series vasárnapi rájátszásának zöld zászlója a Talladega Superspeedway 2,66 mérföldes oválján a tervek szerint 14: 03-kor hullik le.

17 kapcsolódó kérdés található

Melyik csatorna a NASCAR ezen a hétvégén?

Mindenkinek, aki azt kérdezi: "Milyen csatornán zajlik ma a NASCAR verseny?" a válasz ugyanaz, mint amit az elmúlt pár hétvégén kaptak. A Cup Series szombati rájátszásának, a Bass Pro Shops Night Race-nek a csatornája az NBCSN .

Elhalasztják a Talladega versenyt?

A NASCAR Cup Series Round of 12 playoff versenyét a Talladega Superspeedway -en elhalasztották a zord időjárás miatt . A YellaWood 500-ra most hétfőn 13:00-kor kerül sor az NBCSN/NBC Sports App, az MRN és a SiriusXM NASCAR rádión.

Hány órakor van ma a NASCAR Kupa futama?

NASCAR Cup Series 2021 rájátszás, bajnokság 4 15:00

Kié a pole a hétvégi Nascar versenyen?

Kyle Larson megkapta a Busch Pole-díjat a szombati Federated Auto Parts 400 Salute to First Responders (19:30 ET az NBCSN/NBC Sports App-on, az MRN-en és a SiriusXM NASCAR Radion), a 2021-es NASCAR-kupa-sorozat rájátszásának 16. fordulójának középversenyéért. Richmond Raceway.

Ki áll a pole-on a hétvégi Nascar-versenyen?

Brad Keselowski behúzta a pole pozíciót a vasárnapi versenyen. A Team Penske pilótája legutóbbi öt versenyén két legjobb öt és két legjobb 10 helyezést ért el. Csapattársa, Joey Logano csatlakozik hozzá az első sorban.

Kié a pole ma este a Nascar versenyen?

Kyle Busch megszerezte a Busch Pole-díjat a vasárnapi Foxwoods Resort Casino 301-nek (15:00 ET, NBCSN/NBC Sports App, PRN, SiriusXM NASCAR Radio) a New Hampshire Motor Speedway-en.

Ki nyerte a pole-t a vasárnapi Nascar-versenyen?

Ki nyerte a pole-t a NASCAR-versenyen Las Vegasban? Kyle Larson szerezte meg a pole pozíciót a vasárnapi versenyen. Ő a rájátszás pontja, és nyert Bristolban a 16. forduló utolsó futamán. A Hendrick Motorsports pilótája az első három rájátszás futamában két legjobb ötöst és három top 10-et ért el.

Ki nyerte a pole-t a vasárnapi versenyen?

Denny Hamlin megkapta a Busch Pole-díjat a vasárnapi Bank of America ROVAL 400-ért a Charlotte Motor Speedway Rovalon (14:00 ET az NBC/NBC Sports App-on, PRN, SiriusXM NASCAR Radio), a kupasorozat rájátszásának nyolcaddöntőjében. .

Hol van a legjobb hely Talladegában?

A Talladega SuperSpeedway Tri-Oval Tower ülései a legjobb kilátást biztosítják a pályára a tökéletes versenyzési élmény érdekében. Ez egy megemelt lelátó, így már az első sor is kiváló ülést biztosít.

Mennyibe kerül a Talladega jegy?

Az egynapos jegyek mindössze 65 dollártól kezdődnek a felnőttek számára, és 10 dollár a 12 éves és fiatalabb gyerekek számára . Érdekelnek többnapos jegyek és csomagok? Hívja jegyértékesítő csapatunkat a 877-es telefonszámon. Go2.

Van ma vasárnap NASCAR-verseny?

Nem, ma nincs NASCAR-verseny , és augusztus második hétvégééig nem is lesz.

Miért halasztották el Talladegát?

A versenyen két piros zászló volt – nem ritka eset –, és hat kört kellett lerövidíteni, mert nem volt elég napfény. ... A hétfői verseny 13 órakor kezdődik az NBCSN-en.

Holnap melyik csatornán lesz a Talladega verseny?

A talladegai verseny az NBC -n indul október 3-án, vasárnap 14:00 ET-kor. A verseny előtti közvetítések a NASCAR Countdown to Green-vel indul, 13:00 ET az NBC-n.

Ki nyerte a mai Nascar futamot Talladega Alabamában?

Versenytörténelmet írt hétfőn a Talladega Superspeedway-en! Bubba Wallace megnyerte a YellaWood 500-at, ezzel az első NASCAR-kupa-győzelmét. Wallace csak a második fekete pilóta lett, aki versenyt nyert a Cup Series szintjén.