A spurs benne van az európai ligában?

Pontszám: 4,4/5 ( 74 szavazat )

A Tottenham Hotspur Európába kvalifikálta magát! Ez a jó hír. De ez nem a Bajnokok Ligája, és nem is az Európa Liga. Ehelyett a Tottenham besántikált az Európa Konferencia Ligába, egy új, harmadosztályú európai versenybe, amely a 2021–2022-es szezonban debütál.

A Spurs kvalifikálja magát az Európa Ligába?

A Tottenham az UEFA 2021/22-es új Európa Konferencia Ligájába való bejutásért az utolsó napon az Arsenal ellen küzdött.

A Spurs benne van a 2021-es Európa-ligában?

A Leicester és a West Ham az Európa-ligában szerepel – a Rangers és a Celtic mellett, akik kiesnek a Bajnokok Ligájából a selejtező szakaszában –, míg a Tottenham az Európa Ligában .

Kivel fog játszani a Spurs az Európa Ligában?

A Tottenham a Rennes, a Vitesse Arnhem és az FC Mura csapatával találkozik a Conference League csoportkörében, miután 1-0-s hátrányból döntögetett az első mérkőzésen, és 3-1-re legyőzte a portugál Pacos de Ferreirát a rájátszásban.

A Spurs szerepel az Európa Ligában a következő szezonban?

A Tottenham Hotspur Európába kvalifikálta magát! ... Ehelyett a Tottenham besántikált az Európa Konferencia Ligába, egy új, harmadosztályú európai versenybe, amely a 2021–2022 -es szezonban debütál.

Antonio Contét a Tottenham Hotspur stadionban köszöntik a Spurs szurkolói a Vitesse meccsen

22 kapcsolódó kérdés található

Mit kapsz az Európa Liga megnyeréséért?

Mit kapnak a nyertesek? A győztes bejut a következő szezon UEFA Európa Liga csoportkörébe, ha hazai versenyén nem kvalifikálta magát az UEFA Bajnokok Ligájába .

Ki kvalifikálta magát a 2021-es UCL-re?

A spanyol bajnokságból Európa legjobb klubversenyébe a négy csapat az Atletico Madrid, a Real Madrid, a Barcelona és a Sevilla kvalifikálja magát.

Hány csapat kvalifikálja magát Angliából az Európa Ligába?

A minimális kvóta négy angol klub számára szükséges ahhoz, hogy az UEFA Bajnokok Ligájába, három pedig az UEFA Európa Ligába kerüljön. A 2015–2016-os szezon óta az UEFA Bajnokok Ligája győztesei a csoportkörben bejutnak az UEFA Bajnokok Ligájába.

Mi történik, ha egy csapat megnyeri az Európa Ligát, és bekerül a legjobb 4 közé?

Ha egy klub megnyeri az UEFA Bajnokok Ligáját vagy az UEFA Európa Ligát, és a legjobb négy között végez, a bajnoki pozíciója révén az UCL-be való kvalifikációja nem kerül át egy másik csapatba . Legfeljebb öt Premier League-csapat jogosult az UEFA Bajnokok Ligája-kvalifikációjára.

Milyen helyeken indulnak az Európa Ligában?

A Premier League legjobb négy csapata kvalifikálja magát a Bajnokok Ligájába, míg az FA-kupa-győztesek, a Carabao-kupa-győztesek és az élvonal ötödik helyezettjei az Európa-ligába.

Ki kapja a CL helyet?

Csak az első négy kerülhet be a CL-be, kivéve, ha a CL-győztes vagy az EL-győztes a legjobb négyen kívül végez. Ha mindkettő PL-csapat, és mindketten az első négyen kívül végeznek, csak a CL győztes jut be. Az emberek azt mondják, hogy az 5. hely kapja a helyet.

Az 5. hely bejuthat a Bajnokok Ligájába?

Az 5. UCL hely csak akkor válik érvényessé, ha az idei szezon UCL vagy UEL győztesei a Premier League legjobb 4-én kívül végeznek . Ha az FA-kupa győztesei az első 5 között végeznek, UEL-es helyüket a 6. helyezett csapat kapja.

Mi történik, ha egy csapat megnyeri az Európa Ligát?

Az UEFA Európa Liga győztese bejut az UEFA Szuperkupába , és a 2014–2015-ös szezontól kezdve a következő szezon UEFA Bajnokok Ligájába, és bejut a csoportkörbe. ... A Villarreal a regnáló bajnok, amely a 2021-es döntőben tizenegyesekkel 11–10-re verte a Manchester Unitedet.

Ki kvalifikálja magát Angliából az Európa Ligába?

Európa-liga – Anglia selejtezője Angliának egy képviselője lesz az Európa-bajnokságban: az előző szezon Carabao Kupa-győztese . Az EFL-kupát megnyerő csapat kvalifikálja magát a következő évi UECL-be, és bejut a rájátszásba, a csoportkör előtti fordulóba.

Ki kvalifikálja magát az Európa konferenciára?

Mi az? Az UEFA Európa Konferencia Liga selejtezője július 6-án kezdődött és augusztus 26-án ért véget. Az első alkalommal megrendezett négy forduló során 163 csapatot csökkentettek a csoportkörbe jutott 22 csapat közé, valamint tíz vesztes csapattal az UEFA Európa Liga rájátszásából.

6 angol csapat szerepelhet a Bajnokok Ligájában?

A Bajnokok Ligájában egy ország maximum öt játékot játszhat. Csak Anglia, Spanyolország, Németország és Olaszország nevezhet öt csapatot, mivel ők a legjobb négy egyesület az UEFA-ban, és ők nyerik el a négy hőn áhított helyet.

Hogyan néz ki az Európa Liga trófeája?

A trófea 32 hatszögletű tüskéből áll – a verseny csoportkörében minden csapat számára egy-egy –, amelyek a trófea alapjáról csavarodnak és görbülnek . A tüskék ívelt formáját a cél felé tartó futball repülése ihlette – ez a szurkolók optimizmusának végső pillanata.

Mi történik, ha az 5. hely megnyeri a Bajnokok Ligáját?

A Premier League azt mondta: "Amennyiben egy Premier League-klub megnyeri az UEFA Bajnokok Ligáját, automatikusan kvalifikálja magát a következő szezon csoportkörébe, függetlenül attól, hogy bajnoki helyezést ért el." Legfeljebb öt Premier League-csapat jogosult az UEFA Bajnokok Ligája kvalifikációjára. ."

Mi történik, ha az 5. helyen végez a Premier League-ben?

Az ötödik helyezést követően az Arsenal a következő szezonban az UEL csoportkörében kezdi meg . ... A hatodik Manchester United bejut az UEL-be a csoportkörben. Az UCL győztesei a következő szezonban is kvalifikálják magukat a versenyre, de a Liverpool és a Spurs ezt már megtette bajnoki pozíciói révén.

Mi történik, ha a Man U megnyeri a 2021-es Európa Ligát?

Mi történik, ha a Manchester United megnyeri a 2021-es Európa Liga-döntőt? ... Ez azért van, mert a Premier League legjobb négy helyezettje kvalifikálja magát Európa elitversenyére . Mivel a Manchester United már kvalifikálta magát, az Európa Liga végeredményének nincs hatása a Premier League egyik csapatának sem.

Mi történik, ha a Chelsea a 4. helyen végez és megnyeri a Bajnokok Ligáját?

A Chelsea megnyeri a Bajnokok Ligáját, de a legjobb négy között marad. A Chelsea bejutna a Bajnokok Ligájába, Angliának pedig öt csapata lesz a következő szezonban. A Premier League negyedik helyezettje megtartaná kvalifikációját a Bajnokok Ligájába .