Malcolm Brogdon játszik ma este?

Pontszám: 4,3/5 ( 47 szavazat )

Játékos hírek
Brogdon (hamstring) játszik a csütörtöki, Wizards elleni pótmérkőzésen. Brogdon (hamstring) kérdéses a csütörtöki Wizards elleni meccsen. Brogdon 16 pontot (6-10 FG, 3-5 3Pt, 1-1 FT) és nyolc gólpasszt gyűjtött 21 perc alatt a Hornets elleni keddi győzelem során.

Jeremy Lamb játszik ma este?

Jeremy Lamb, a Pacers: Nem játszik kedden .

Myles Turner játszik ma?

Myles Turner , a Pacers: Kimaradt hétfőn . Turner (lábujj) a Cavaliers elleni hétfőn nem szerepel. A Pacers még nem közölt frissítést Turnerrel kapcsolatban, mivel április 19-én határozatlan időre kizárták a jobb lábujja részleges talplemez szakadása miatt.

Mike Conley sérülése?

Várható lépésként Conley visszatér a Jazzhez, miután combizom- sérülés miatt kihagyta a rájátszás nagy részét.

Goga Bitadze játszik ma este?

Goga Bitadze a Pacerstől: Nem játszik kedden .

Malcolm Brogdon A 2020-21-es alapszezon LEGJOBB JÁTSZÁSAI 🔥

31 kapcsolódó kérdés található

Miért nem játszik TJ ma este?

A Pacers TJ Warrenje: Kizárták a szezonból Warrent határozatlan időre kihagyták, miután január 5 - én lábműtéten esett át , és hivatalosan kihagyja a szezon hátralévő részét, amíg felépül. A 27 éves játékos idén mindössze négy meccsen lépett pályára, és viadalonként 29,3 perc alatt 15,5 pontot és 3,5 lepattanót átlagolt.

Jerami Grant játszik ma este?

Grant (térd) kiesett a Heat elleni vasárnapi viadalra . ... Grant meccsenkénti 33,9 perc alatt átlagosan 22,3 pontot, 4,6 lepattanót, 2,8 gólpasszt és 1,1 blokkot jegyzett.

Melyiket választották Malcolm Brogdonnak?

2016–2017-es szezon 2016. június 23-án Brogdont a Milwaukee Bucks a 2016-os NBA draft 36. összesítésével választotta ki. 2016. július 30-án aláírt a Buckshoz.

Megsérült a CeeDee bárány?

A CeeDee Lamb, WR, Cowboys Lamb lekerült a COVID -listáról, ami azt jelenti, hogy a be nem oltott fertőzött nem maga fertőzte meg a vírust. Visszatért a pályára, és készen áll az első hétre.

Hogyan kell kiejteni a Goga Bitadze szót?

Goga Bitadze
  1. Kiejtés: \GO-guh bih-TAH-zay\
  2. Goga Bitadze ▪ Twitter: GogaBiitadze ▪ Instagram: gogabitadaze.
  3. Pozíció: Középen ▪ Lövések: Jobbra.
  4. Született: 1999. július 20-án a Georgia állambeli Sagarejoban.
  5. Draft: Indiana Pacers, 1. kör (18. választás, összesítésben 18.), 2019 NBA draft.
  6. NBA-bemutató: 2019. október 26.
  7. Tapasztalat: 2 év.

Miért van kint Rudy Gobert ma este?

Vasárnap Shams Charania, a The Vertical munkatársa arról számolt be, hogy Gobert négy- hat hetet fog kihagyni, mert csontzúzódást szenvedett a jobb térdében . Charania megjegyezte, hogy Gobert a Utah csapatának pénteken a Miami Heattől elszenvedett veresége során szenvedett sérülést.

James Harden megsérült?

Emlékezzünk vissza, a 2021-es rájátszás második fordulójában James Harden combizom- sérülést szenvedett a Milwaukee Bucks elleni 1. meccsen. A sérülés súlyossága miatt várhatóan nem térhet vissza a sorozatba, de kényszerítette magát, hogy visszatérjen a padlóra, miután Kyrie Irving bokasérülést szenvedett a 4. meccsen.

Conley játszani fog a 6. meccsen?

Mike Conley, Donovan Mitchell játszik a Utah Jazz 6. meccsében.

Brogdon jó védő?

Brogdont a hátsópályás sokoldalúsága az NBA egyik elit játékosává teszi. A gárda 6-5, 229 kilós keretének minden részét a maga javára használja. Amellett, hogy hosszan tartó védő és stabil lepattanó, mérete elfedi megtévesztően gyors első lépését a támadásban.