Miért hagyták el a rózsadombi versenyeket?

Pontszám: 4,9/5 ( 24 szavazat )

A mai versenytalálkozót a sydney-i Rosehill versenypályán félbehagyták , miután a Warwick Farmon két ló lóinfluenza-tesztje pozitív lett . Ez az első megerősített víruseset a Sydney nyugati pályán.

Miért hagyták el ma a lóversenyt?

A verseny idő előtt véget ért azzal, hogy a találkozót az utolsó futam előtt félbehagyták, miután aggályok merültek fel a talajviszonyok miatt . A lovak megcsúszását jelentették a felügyelőknek, akik a finálé előtt megvizsgálták a pályát, és úgy döntöttek, hogy felhagynak.

Mi történik, ha egy versenyt félbehagynak?

Egy félbehagyott vagy elhalasztott esemény/mérkőzés az átütemezéstől függetlenül érvénytelennek minősül , hacsak a szabályok kifejezetten nem rendelkeznek. Ha egy piac már eldőlt, amikor az eseményt felhagyják, akkor a fogadás érvényben marad. Például: az első gólt szerző fogadások, amelyek már a mérkőzés feladása előtt gólt szereztek.

Miért hagyták el a narromin versenyeket?

A Racing NSW indoka az, hogy "a találkozót a koronavírus-kormányzati korlátozások miatt félbehagyták ".

Mi történik, ha egy ló nem hajlandó versenyezni?

Válasz: Ha egy lovat a verseny kezdete előtt visszavonnak, az nem indulónak minősül, és a tét visszakerül . Ha azonban a ló indulóparancs alá kerül, majd megtagadja a versenyt, akkor elveszíti a tétjét.

Pro csoportverseny – mutasd meg tippjeidet – Stakes Day – Flemington & Rosehill előnézet

26 kapcsolódó kérdés található

Mi történik, ha egyetlen ló sem fejezi be a versenyt?

Egyetlen ló sem lépte át a célvonalat, így a csalódott fogadók a győztes posztnál szorongatták fogadószelvényeiket. ... Ez az első eset, hogy egyetlen ló sem fejezte be a versenyt, miután minden ló elesett, vagyis érvénytelennek nyilvánították .

Mi történik, ha egy lóversenyt érvénytelennek nyilvánítanak?

Az „üres” lóverseny az, amelyről hivatalosan úgy ítélik meg, hogy nem került sor; hivatalos eredményt nem rögzítenek, pénzdíjat nem osztanak ki, és minden fogadást törölnek .

Miért hagyták fel ma az utolsó versenyeket Bathban?

A Bath-i versenyt szerdán félbehagyták, miután az eső miatt a pálya olyan csúszóssá vált, hogy egy ló elesett és egy zsoké megsérült . A ló megcsúszott és kidöntött egy másikat, a zsoké pedig megsértette a térdét.

Miért hagyták el ma Hexhamet?

A mai versenytalálkozót a tartós eső miatt félbehagyták, aminek következtében a pálya vizes lett.

Kegyetlen a lóverseny?

A versenyzés jelentős sérülésveszélynek teszi ki a lovakat, és néha katasztrofális sérüléseket és halált okoz trauma (pl. nyaktörés) vagy sürgősségi eutanázia miatt. A versenyiparban a lovakkal szemben az esélyek halmozottak.

Vihetsz kutyákat a hexhami versenyekre?

13.1 Kutyák csak a pályára és a külső területekre vihetők be, kivéve a vakvezető kutyákat, amelyek bejuthatnak néhány épületbe. A kutyákat mindig párkányon kell tartani, és nem szabad megengedni, hogy bárhol szabálytalankodjanak a versenypályán.

Van ma verseny Hexhamben?

A mai Hexham esélyei és tippjei. Ma nincs versenytalálkozó .

Mi történik ma a Doncaster Racecourse-on?

Következő események
  • Vertem Future Trophy péntek. 2021. október 22-én pénteken.
  • Vertem Futurity Trophy Day. 2021. október 23., szombat.
  • Spooky Fireworks Spectacular. 2021. október 30., szombat.
  • Virgin Bet novemberi hendikep. 2021. november 06. szombat.
  • Karácsonyi Jumpers Raceday. 2021. december 11., szombat.
  • Ünnepi versenynap. 2021. december 29. szerda.

Visszakapod a pénzed, ha egy lóversenyt félbehagynak?

4. szabály: Ha egy lovat vonnak vissza, amely nem vonatkozik az indulási parancsra – vagy az induló hivatalosan úgy ítéli meg, hogy nem vett részt a versenyen –, az adott lóra vonatkozó tét visszatérítésre kerül , és a nyertes fogadások a Tattersall-szabálynak megfelelően levonás alá esnek. 4 (c).

Visszakapod a pénzt, ha a lovat diszkvalifikálják?

A rövid válasz az, hogy elveszíti a részesedését . Vannak, akik megígérik, hogy néhány vagy az összes verseny győztesének fizetnek, még akkor is, ha a lovat a futam vége után diszkvalifikálják. Az ajánlat általában a Win és az Every-Way fogadásokra vonatkozik, ami mindent figyelembe véve meglehetősen nagyvonalú, ha megtalálja.

Fogadhatsz egy lóra, hogy az utolsó lesz?

Igen, egy versenyen annyi lóra fogadhatsz, hogy veszíts, amennyit csak akarsz .

Mit jelent, ha egy lovat felhúznak?

Felhúzva. Egy ló, akit verseny közben megállít a zsokéja .

Milyen gyakran nem érnek célba a lovak?

544 sikertelen esemény volt, ami 2,88/1000 lóindítást jelent (95%-os CI 2,64–3,12). A versenyévek között kevés különbség volt a célba érés elmulasztásának gyakoriságában.

Felülhet egy zsoké a lóra?

A zsokék nem szállhatnak fel a verseny befejezéséhez , és csak az orvos vagy az állatorvos engedélye után lovagolhatnak vissza a nyeregelési területre.

Ki nyerte a Leger 2020-at?

A 2020-as St Leger zárt ajtók mögött zajlott, és szorosan a Galileo Chrome négy győzelmet aratott négy kiállásból abban a szezonban. Szerencsés pótlovaglás volt Tom Marquand számára, mivel a ló szokásos zsokéja a verseny előtti napon Covid-pozitív volt, és fel kellett adnia a lovaglást.

Doncaster szép?

Doncastert az Egyesült Királyság egyik legrosszabb helyének nevezték, ahol évezredesek élhettek és nőhettek fel. A város a 62. helyen végzett a 63 egyesült királyságbeli város közül egy új tanulmányban – és egyike volt annak a három Yorkshire-i helynek, amely a bajnokságban végzett. alsó öt.