Miért nem játszik lauri Markkanen?

Pontszám: 4,1/5 ( 21 szavazat )

Markkanen betegség miatt nem lép pályára a Bucks elleni pénteki meccsen . Markkanen a meccs előtt nem szerepelt a sérülési jelentésben, így ez a betegség feltehetően új fejlemény. Távollétében nézze meg Daniel Theis, Thaddeus young és Patrick Williams kombinációját, hogy elfoglalja a perceit.

Lauri Markkanen játszik ma este?

Lauri Markkanen, a Bullstól: Csütörtökön jól megy Markkanen (alsó láb) csütörtökön a Raptors ellen játszhat. Ahogy az várható volt, Markkanen a jobb alsó lábszár zúzódása ellenére fog játszani. Az elmúlt öt meccsen 24,8 perc alatt 11,4 pontot és 5,8 lepattanót átlagolt.

Markkanen meddig van kint?

Lauri Markkanen, a Chicago Bulls játékosa 2-4 hétig kimaradt vállficam miatt.

Lauri Markkanen meddig sérült?

És most Markkanen, aki két-négy hetes kihagyás miatt húzódott meg egy szombati Orlando elleni ütközés következtében.

Mennyit keres Lauri Markkanen?

Adrian Wojnarowski, az ESPN munkatársa szerint a Cavaliers megszerzi Lauri Markkanen támadót a Bullsszal kötött szerződés alapján. A megállapodás részeként Markkanen, aki ebben a holtszezonban korlátozott szabad ügynökséget kötött, négy évre szóló, 67 millió dolláros szerződést ír alá Clevelanddel.

A kemény igazság Lauri Markkanenről

37 kapcsolódó kérdés található

Lauri Markkanen megsérült?

A Chicago Bulls támadója, Lauri Markkanen, miután visszatért Chicagóba, MRI-n esett át, amely megerősítette eredeti diagnózisát, a jobb oldali acromioclavicularis ízület kificamításáról . Markkanen várhatóan 2-4 hetet fog kihagyni.

Ki a 12. a Chicago Bullsban?

Ayo Dosunmu a Chicago Bulls 12-es számát fogja viselni.

Lauri Markkanen játszhat kiscsatárt?

Ez más ” – mondta Markkanen a kiscsatár játékáról. „Úgy érzem, hogy a támadó végén nagyjából ugyanaz a helyzet. Hasonló dolgokat tudok csinálni. ... „Úgy érzem, ez az év különösen arra tanított, hogy soha nem tudhatod, mi fog történni” – mondta Markkanen.

Miért maradt ki Markkanen?

Körülbelül 20 perccel a meccs előtt felröppent a hír, hogy Lauri Markkanen és Cristiano Felicio is kiszáll a ma esti csatából a Bucks ellen betegség miatt . Lauri Markkanen és Cristiano Felicio mindketten kiestek a betegséggel küzdő Bucks ellen. A sérülési jelentésben nincs említés az egészségügyi és biztonsági protokollokról.

Mekkora kupakterülete lesz a Bullsnak 2021-ben?

A jelenlegi állás szerint a Bullsnak valamivel több mint 83 millió dollár garantált pénze van a 2021-2022-es időszakra. A fizetési sapka az előrejelzések szerint körülbelül 112 millió dollár lesz. Ha kívánja, Chicago sok korlátot nyithat meg, de ehhez a fenti játékosok közül sokat vagy mindegyiket el kell törölni a könyvből.

Mennyire jó Lauri Markkanen?

Lauri a következő kategóriákban érte el pályafutása során a mélypontokat: Perc/meccs (25,8) , lepattanó/meccs (5,3), gólpasszok (0,9), blokkok/meccsek (0,3) és pont/meccs (13,6). A lerövidített 2019–20-as NBA-szezon alatti regressziót követően a dolgok teljesen új szintre emelkedtek a 2020–21-es NBA-szezonban.

Michael Jordan viselte valaha a 12-es számot?

Michael Jordannek és a Bullsnak egyszer rögtönöznie kellett az Ő Airness 23-as száma után, hogy Jordan kénytelen volt egy névtelen No. 12-t viselni a Magic elleni meccsen .

Hogyan kell kiejteni Lauri Markkanen szót?