Miért van Tom Marquand Ausztráliában?

Pontszám: 4,6/5 ( 15 szavazat )

És míg Addeybb most karanténban van, mielőtt elhagyná Nagy-Britanniát, Marquand a héten Ausztráliába repült, hogy megkezdje saját elszigetelését , hogy aztán számos jelentős versenyen részt vegyen, és 12 hónappal ezelőtti kapcsolatokra építhessen.

Tom Marquand még Ausztráliában van?

Az idei 100 győztes meglovagolása után Tom Marquand a következő hat hétben Ausztráliába utazik. Marquandnak, akit még 2015-ben Champion Apprentice-nek neveztek ki, volt egy kis utazás, alig több mint fél évszázados győztesekkel. ...

Honnan származik Tom Marquand?

Háttér. Marquand gyermekkorát Cheltenham közelében töltötte, és bár nem versenyzői háttérből származott, lovak körül nőtt fel. A póniversenyzés és a helyi oktatók lovaglása után 16 évesen csatlakozott Richard Hannon edző wiltshire-i udvarához, mint tanítvány.

Tom Marquand angol?

A British Flat zsokéinak egyik következő generációja, a tehetséges Tom Marquand mindössze 16 évesen megnyerte első versenyét, és 22 évesen megszerezte első klasszikusát, a St Legert.

Hány nyertese volt Hollie Doyle-nak?

A videó nem elérhető. Hollie Doyle a naptári év 100 győztesén múlta felül személyes rekordidő alatt, miután szerda este duplázott Yarmouthban. Doyle megszerezte 2021-ben a 100. győzelmét, amikor Oakenshield diadalmaskodott, majd a nap utolsó futamát követte Tom Ward Moonshinerével.