Miért nem hokizik Malkin?

Pontszám: 4,4/5 ( 36 szavazat )

Altestsérülése miatt a 2020–2021-es szezon jelentős részét kihagyta, hogy az alapszakaszból négy meccsel térjen vissza . ... Malkin ezen a héten korcsolyázott, de Mike Sullivan edző még vasárnap reggel játékidő-döntésnek nevezte.

Mi történt Malkin?

A Penguins játékosa, Evgeni Malkin: térdműtéten esett át Malkin sikeres térdműtéten esett át, és várhatóan nem áll készen az edzőtáborozásra. Malkin 23 meccset hagyott ki alsótestsérülés miatt, és további két rájátszást térdproblémával.

Evgeni Malkin visszatért?

A Penguinsnak nem kell váratlan készpénzben szabad ügynököket vagy további játékosokat felvennie, mert visszatér Crosby és Jevgeni Malkin center, akinek a holtszezonban térdműtéte volt. A Crosby-műtét miatt a Penguins a két legjobb centere nélkül kezdi a szezont.

Mi a baj Szemjon Varlamovval?

Szemjon Varlamov, az Islanders hálóőre kedd este kiesett a 2. meccsből, miután csúnya ütközésben volt Brayden Pointtal . Alig hét perccel volt hátra az első harmadból, a Lightning támadója a hálóba hajtott, amikor átadott egy beadást, amelyet megpróbált a lábai közé húzni.

Megsérült Evgeni Malkin?

A Penguins Evgeni Malkin térdsérülése miatt műtétet hajt végre ; Nem valószínű, hogy az edzőtáborban. ... A 34 éves játékos március 16-án, a Boston Bruins ellen megsérült a jobb térdében, és csak május 3-án tért vissza az alapszakasz utolsó négy meccsére.

Bajban vannak a pingvinek Crosby és Malkin nélkül?

26 kapcsolódó kérdés található

Mi történt az Islanders kapusával?

Szemjon Varlamovnak kellett volna az Islanders kezdője a második sorozatban a Rangers elleni szezon nyitányán, de a bemelegítés során megsérült, miután Cal Clutterbuck csatár lövése a maszk alatt és a bal válla fölött a kulcscsont körül találta el. .

Mennyit keres Malkin egy évben?

Evgeni Malkin 8 éves / 76 000 000 dolláros szerződést írt alá a Pittsburgh Penguins-szel, amely 76 000 000 dollár garantált és 9 500 000 dolláros éves átlagfizetés mellett.

Nyikita Kucserov megsérült?

A sztárcsatár egyértelműen maga mögé utasította azt a sérülést, amely miatt kiütötte a Stanley Kupa elődöntőjének 6. meccséből. Arra a kérdésre, hogy mit érzett a Lightning 7. meccse után, és hogyan kezeli most a sérülést, Kucserov azt mondta: „Nem volt sérülés. ...

Tristan Jarry megsérült?

Jarry felsőtestsérülést szenvedett, és kihagyja a szombati Buffalo elleni szezonzárót, de várhatóan készen áll a rájátszásra. Mike Sullivan edző azt mondta az újságíróknak: "Tristan nap mint nap felsőtest-sérülést szenved. Casey napról napra alsótestsérülést szenved.

Hány éves Sidney Crosby?

Sidney Crosby ( született: 1987. augusztus 7., Cole Harbour, Nova Scotia, Kanada), kanadai jégkorongozó, aki 2007-ben a National Hockey League (NHL) csapatának legfiatalabb csapatkapitánya lett, és aki a Pittsburgh Penguinst három Stanley Kupa-bajnoki címig vezette. (2009, 2016 és 2017).

Hogyan működik a Stanley Kupa 2021-ben?

Minden fordulóban a csapatok a hétből legjobb sorozatban versenyeztek, 2–2–1–1–1 formátumot követve (a zárójelben lévő pontszámok az egyes legjobb a hétből sorozatokban megnyert meccsek számát jelzik). A Stanley Kupa elődöntőjébe bejutott csapatok az alapszakasz rekordja alapján egytől négyig újra kiemeltek. ...

Meddig tart a hokiszezon?

Szezon formátuma Az alapszakasz 56 mérkőzésből áll, kizárólag divízión belüli játékkal.

Ki a Boston Bruins kapusa?

A Boston Bruins szerdán jelentős befektetést hajtott végre a kapus poszton, és 20 millió dollár (5 millió dollár átlagos éves érték) értékű négyéves szerződést kötött Linus Ullmark kapussal.

Ki a Pittsburgh Penguins kapusa?

Tristan Jarry Jarry az induló nem teljesen rossz dolog. Megvan a képessége, hogy jól teljesítsen az NHL-ben, és ezt mindannyian láttuk már. A 2019–2020-as szezonban all-star volt, a következő évben pedig a negyedik legjobb kapus. A szurkolók ne veszítsék el a reményüket sem benne, sem a csapatban.

Miért húzták ki Jarryt?

A New York Islanders elleni, a PPG Paints Arénában aratott hétfői 2-1-es meccsen a kezdő kapus, Tristan Jarry az első harmad után elhagyta a meccset, mert egy ismeretlen sérülése miatt öt lövésből ötször védett. A második harmad nyitásakor a tartalék Casey DeSmith váltotta.