Ki nyerte a tenyésztők kupáját?

Pontszám: 4,7/5 ( 71 szavazat )

LEXINGTON, Ky. – Az egyenletes pénzek kedvence, a Monomoy Girl az utolsó kanyar körül lefújta a vezetőket, és 14-1-re hárította el a kihívást Valiance lövésével, hogy megnyerje a 1 1/8 mérföldes Distaffot a legjobb csikóknak és 3 éves kancáknak. a Breeders' Cup világbajnokságon.

Az autentikus megnyerte a Breeders Cupot?

Az Authentic megnyerte a sztárokat zsúfolt Breeders' Cup Classicot Az Authentic Bob Baffert istállótársát Impprobable a Keeneland-ben vezeti, hogy megnyerje a 6 millió dolláros Breeders' Cup Classic-t.

Ki nyerte a 2019-es Breeders Cup Sprint versenyt?

Mitole lerohanja a sprint győzelmét. Mitole hátulról érkezik, hogy megelőzze Shancelotot a sprintben, és megnyerje a 2019-es Breeders' Cup Sprintet.

Tiz a törvény nyerte a Breeders Cupot?

A győztes a Bob Baffert által edzett Authentic lett, aki sorozatban második győzelmét aratta Tiz the Law ellen.

Melyik fajt veszítette el Tiz a törvény?

Tiz the Law 1 1/4 hosszúsággal veszített az Authentic ellen a Derbyben . Tiz the Law lett az elsöprő 3-5-ös favorit, 31 év óta a legnagyobb Derby-választás. A csikó június 20-án megnyerte a rövidített Belmont Stakes-t New Yorkban, hogy megnyissa a Triple Crown sorozatot.

2016 Longines Breeders' Cup Disstaff

44 kapcsolódó kérdés található

Tiz a törvény a Titkárság leszármazottja?

Dükunokája az 1992-es Belmont Stakes-győztes "AP Indy", és a vérvonalhoz tartozik a legendás Triple Crown-győztes "Secretariat" is, aki 1973-ban rekordot jelentő 31 hosszúsággal nyert a Belmont Parkban - és a "Seattle Slew".

Mit jelent a sprint a lóversenyben?

Sprintek. Az 5f és 6f közötti utakon futó versenyeket sprintnek nevezik. Ezek azok az események, ahol az igazi gyorskereskedők bemutatják képességeiket . Mivel a rövidebb utakon kevés a hibalehetőség, a döntetlennek nagyobb hatása lehet ezeken a versenyeken, mint a hosszabb távokon.

Mit fizetett az Authentic?

10,40 dollárt fizetett a győzelemért, 5,40 dollárt a helyezésért és 4,20 dollárt a kiállításért . A korai kedvenc Improbable, akit szintén Baffert edzett, elindult a szakaszon, de Irad Ortiz Jr.-vel a fedélzeten a második helyen végzett.

Mit fizetett Authentic a Breeders Cup-ban?

Az Authentic volt a nap nagy nyertese, 3 120 000 dollárt szerzett a főverseny megnyeréséért. Tarnawa hazavitte a Breeders' Cup Turf-ot, és megszerezte a második legnagyobb díjat 2 080 000 dollárral. További nyertesek a Monomoy Girl, az Order of Australia, a Whitmore, az Audarya, a Knicks Go, a Glass Slippers és a Gamine.

Mennyit nyert Authentic a Breeders Cup-on?

Az autentikus és zsoké, John Velazquez az élre tört a kapuból, és soha többé nem nézett hátra, és 2 ¼ hosszal megnyerte a 6 millió dolláros , Grade 1 Classic-ot. Az Authentic 1:59,19 alatt tette meg az 1 ¼ mérföldet, és 10,40 dollárt fizetett a győzelemért.

Milyen hosszú a Distaff?

Körülbelül 3 láb (0,9 m) hosszú , a bal kar alatt tartják, és a bal kéz kihúzza belőle a szálakat.

Megnézhetem a Breeders Cup-ot?

Az NBC Sports ad otthont a 2020-as Breeders' Cupnak, amely átfogó versenyközvetítést és elemzést nyújt élőben a TV-n, az NBCSports.com-on és az NBC Sports alkalmazásban előtte, alatt és után. Az adás a Future Stars pénteken, november 6-án 14 és 18 óra között kezdődik az NBCSN-en, az NBCSports.com-on és az NBC Sports alkalmazásban.

Milyen hosszú a Breeders Cup Distaff?

A Longines Distaff a legjobb női dirt lovakat gyűjti össze egy bajnoki leszámolásra a főpályán 1 1/8 mérföldön .

Mennyibe kerül bejutni a Breeders Cupba?

A Breeders' Cup verseny előnevezési díja a pénztárca 1%-a, a nevezési díj pedig a pénztárca 1%-a, így az 5 millió dolláros Breeders' Cup Classic versenyre befizetett indulási díjak 100 000 dollárt tesznek ki. Az Egyesült Államokban, de Kalifornián kívül istállóban lévő lovak, amelyek megnyerik a Challenge versenyeket, 10 000 dollár útiköltséget kapnak.

Mennyi pénzt nyersz a Breeders Cup-on?

3,3 millió dollár – A pénzdíj, amelyet a Breeders' Cup Classic idei győztesének tulajdonosai kapnak, összesen 6 millió dollárból a versenyre. 28 millió dollár – Összes pénztárca és díj az idei eseményre.

Hol van a Breeders Cup 2021?

2021. november 5-6. 2021-ben a Breeders' Cup visszatér San Diego ikonikus versenyhelyszínére: Del Marba , ahol a gyep és a szörf találkozik.

Hány furlong egy sprint?

Minden egy mérföld (8 furlong ) alatti versenyt SPRINT-nek nevezünk.

Miért hívják furlongnak?

A birodalmi rendszer szabványos lineáris mértéke a mérföld volt, amelyet furlongokra, láncokra, yardokra, lábra és hüvelykre osztottak. A mérföld egy 1000 lépéses római mérésen alapult. A „furlong” szó a „barázda hosszú” szóból származik, vagyis abból a távolságból, amelyet egy ökör pihenés nélkül meg tudna szántani.

Miért mérik a lóversenyeket furlongokban?

Miért mérik a lóversenyeket furlongban ? A lóverseny távját furlongokban mérik; egy furgon 1/8 mérföldnek vagy 220 yardnak felel meg.

Kié a ló alapvető tulajdonsága?

Godolphin tenyésztette és tulajdonosa a dubai HH Sheikh Mohammed bin Rashid Al Maktoum számára. Az edzést Brad Cox kondicionáló felügyeli, a fedélzeten pedig Luis Saez zsoké ül. A tehetséges hároméves fiú megnyerte a 2021-es Southwest Stakes versenyt, miután 2020-ban megnyerte a neves Breeders' Cup Juvenile versenyt Keenelandben.

Hol van most Tiz a törvény?

USA: Tiz The Law, a Belmont és a Travers Stakes győztese nyugdíjba vonult, és a Coolmore egyesült államokbeli részlegénél, az Ashford Studnál fog ménesmunkát végezni. A rendkívül népszerű, Barclay Tagg által edzett hároméves gyerek 2021-ben folytatta pályafutását, és a jövő hónapban esedékes Pegasus világbajnokság volt az idei első célpontja.