Ki a legjobb lóbíró?

Pontszám: 4,3/5 ( 23 szavazat )

A legjobb lóversenybírók: Hugh Taylor

Ki a legjobb újságos lóversenytipp?

Rob Wrightot , a The Times versenyszerkesztőjét ötödik alkalommal koronázták meg az ország legjobb újságtippelőjévé. Wright nyomatékos fölénnyel nyerte meg a Racing Post National Press Challenge versenyt, miután tavaly a Nagy-Britanniában lebonyolított több mint 10 000 verseny több mint negyedében döntötte el a győzteseket.

Ki az Andy tipster?

Az Andy Tipster egy privát borravalót adó csoport, amely mindenki számára plusz pénzt kereshet . Havi 10 GBP, ha eddig követte, vagy ismer valakit, aki ismeri, tudni fogja, hogy ez csekély ár azért, amit visszaküldhet. Az egyszerű fizetési rendszer: ... Fogadási rendszerünk egyszerű.

Meg lehet élni a lóversenyből?

Nem meglepő módon minden évben sokan szeretnének tudni, hogy „tud-e pénzt keresni a lóversenyzésből?”, és a válasz egyszerű: igen , de csak akkor, ha hajlandó vagy tenni némi erőfeszítést, ez lehet az is, hogy megismerkedsz olvassa el az űrlapot, vagy fektessen be egy jól bevált lóverseny borravaló szolgáltatásba.

Hogyan legyek jó a lóversenyen?

Tekintse meg kezdőknek szóló útmutatónkat a lóversenyek győzelméhez, hogy a helyes útra térjen!
  1. Ne csak a kedvencre fogadjon. ...
  2. A lóverseny terminológiájának megértése. ...
  3. Ismerje meg lovait. ...
  4. Ismerje meg felületeit. ...
  5. Ismerje meg edzőit. ...
  6. Ismerje meg zsokéját. ...
  7. Ismerje meg a magabiztos ló jeleit.

Ingyenes lóverseny tippek áttekintése – Tudsz pénzt keresni ingyenes tippekkel?

22 kapcsolódó kérdés található

Ki a legjobb ingyenes lóbíró Ausztráliában?

Dean Evanst széles körben Ausztrália legjobb lóverseny-tippadójaként tartják számon, a Trial Spy & Dean's Tips szolgáltatásaival együtt 1225 egységnyi nyereséget termelt a kezdetek óta, ami rekord a Bet & Forget lóversenytipp-szolgáltatások terén Ausztráliában.

A lókedvencek hány százaléka nyer?

A kedvencek átlagosan a lóversenyek 35%-át nyerik meg. De ez a győzelem százalékos aránya a távolság, a felület, az osztály stb. függvényében ingadozhat. Például a favoritok nagyobb valószínűséggel nyernek földes versenyeket, mint gyepversenyeket.

Milyen gyakran nyer a második kedvenc ló?

A nyilvános fogadások kedvencei az összes futam hozzávetőleg 33 százalékát nyerik meg, és az esetek 53 százalékában a második helyen végeznek. A második választások az összes verseny körülbelül 21 százalékát nyerik meg, és az esetek 42 százalékában a másodikak.

Mi az a Yankee fogadás?

A Yankee 11 azonos értékű tétből áll, amelyek négy különböző eseményben kerülnek kiválasztásra : hat dupla, négy tripla és egy négyszeres fogadás. ... Leggyakrabban lóversenyfogadásoknál használják.

Ki a legjobb lóbíró az Egyesült Királyságban?

A legjobb lóverseny-tanácsadók: Hugh Taylor Azonban annak, akinek automatikusan szerepelnie kell a listán, az Hugh Taylor. A legtöbb nap két-három válogatást tartalmazó rovatot ír az At The Races weboldalán. Kezdjük azzal, hogy bemutatjuk az elmúlt 11 év éves nyereségét a javasolt kiválasztás alapján.

Mi az a napellenző?

A NAP a „név, cím, telefonszám ” rövidítése. A NAP a helyi üzleti hivatkozások (más néven listák) központi eleme az interneten. ... A keresőmotorok egyesítik a bizalmi pontszámot a helyi keresési lekérdezés relevancia pontszámával, hogy rangsorolják a vállalkozásokat a keresési eredmények között.

Melyik lószám nyer a legtöbbet?

Nyertes TAB-számok: Az 1-es számú TAB a legdominánsabb szám a trifectákban, az összes trifecta 40 százalékában fordul elő. A második számú TAB következik 35 százalékkal, a harmadik 33 százalékkal, a negyedik 31 százalékkal.

Milyen gyakran nyernek a kedvenc lovak?

Ennek ellenére egy kedvenc vagy közös kedvenc mindössze nyolcszor nyerte meg a nemzeti versenyt, ami 1968 óta a kedvencek 16%-ának felel meg. Ebből négy a századforduló óta érkezett – Hedgehunter (2005), Comply or Die (2008). ), Don't Push It (2010) és 2019 győztese; Tigris tekercs.

Mi a legjövedelmezőbb fogadás a lóversenyeken?

Az Akkumulátor és más többszörös lovas fogadások (6-os választás) a legjövedelmezőbb lóversenyfogadások és a legkockázatosabbak. Az Akkumulátor fogadás megnyeréséhez az első futam kezdete előtt hat futam győztesét kell helyesen megjósolni.

Mit jelent a tipster?

: aki kifejezetten szerencsejátékhoz vagy spekulációhoz ad vagy ad el borravalót .

Kegyetlen a lóverseny?

A versenyzés jelentős sérülésveszélynek teszi ki a lovakat, és néha katasztrofális sérüléseket és halált okoz trauma (pl. nyaktörés) vagy sürgősségi eutanázia miatt. A versenyiparban a lovakkal szemben az esélyek halmozottak.

Milyen gyakran nyer 100 1 ló?

Átlagosan a találati arány 0,3% körül van, így várhatóan sok lesz a futó, de kevés lesz a győztes, aki visszajut erre a szintre. Az összes futó közül csak R Hannonnak volt két 100/1-es győztese. Egy zsokénak három 100/1-es győztese volt.

Mennyi pénzt kapsz, ha megnyersz egy lóversenyt?

Példánkban a kifizetés a normál kamatláb; A pénztárca 60%-át általában a győztes kapja , 20%-át a második, 10%-át a harmadik, 5%-át a 4., 3%-át az 5. és 2%-át a 6. helyre. Tehát ha az erszény 10 000 dollár, a nyertes ló 6000 dollárt kap. Ennek tíz százaléka az edzőt, 10 százalékát pedig a Jockey-t kapja.

Kifizetődő-e a lófektetés?

A lovak lerakásáról sok fogadó beszél, de soha nem teszi meg. Ha egy 5.0-s lövéssel szembesülünk, a potenciális veszteség általában túlságosan megviseli, de az alacsony árfekvésű lovak lerakása, különösen azért, hogy helyezzenek, mintsem nyerjünk, szép és állandó módja lehet a profitszerzésnek .

Mi a legjobb 7 lóra?

A Super Heinz Bet egy 7-es fogadás, amely 120 tétből áll: 21 dupla, 35 tripla, 35 négyszeres, 21 ötszörös, 7 hatszoros és egy hétszeres fogadás.

Hogy hívják az 5 lovas fogadást?

A Super Yankee fogadás egyfajta fogadás, amely 26 egyéni fogadásból áll, és öt választási lehetőség fut különböző versenyeken. A kanadaiként is ismert Super Yankee öt válogatást tartalmaz, amelyek különböző versenyeken futnak. A 26 fogadás a következőkből áll: 10 x dupla.