Melyik nba meccsen van a legtöbb hosszabbítás?

Pontszám: 4,6/5 ( 30 szavazat )

Az NBA történetének leghosszabb mérkőzését 1951. január 6-án játszották az Indianapolis Olympians és a Rochester Royals között. 78 percnyi játékidő és rekord 6 hosszabbítás után a leghosszabb kosárlabdameccs viszonylag alacsony, 75-73-as eredménnyel zárult az olimpikonok javára.

Hány OT-ja lehet az NBA-nek?

Hat hosszabbításra volt szükség ahhoz, hogy egy NBA-mérkőzésen győztes legyen. Kiállítási játékoknál (nem versenyjáték) az edzők és a szervezők mérlegelésén múlik, hogy hosszabbítást kell-e játszani, különösen, ha nem tornajátékról van szó (egyszeri esemény).

Melyik a leghosszabb hosszabbítási meccs az NBA-ben?

70 évvel ezelőtt ezen a napon játszották le a valaha volt leghosszabb NBA-meccset. Hat hosszabbítás és 78 perc kellett ahhoz, hogy elválasszon az Indianapolis Olympians és a Rochester Royals között a New York állambeli rochesteri Edgerton Arenában, az olimpikon végül 75-73-ra kikapott a hazai csapattól.

Melyik volt a valaha volt leghosszabb kosárlabda meccs?

A Nardin Academy udvarán játszottak Buffalóban, New Yorkban. A világrekord megdöntéséhez Revelasnak és a többi játékosnak 120 órát, 1 percet és 7 másodpercet kellett játszania. És el is érték a céljukat.

Kinek van a legrövidebb NBA-pályafutása?

Az NBA Fejlesztési Ligában és Európában betöltött szerepe után Curry 2010 januárjában debütált az NBA-ben, amikor 3,9 másodpercet játszott a Los Angeles Clippersben. Currynek ez volt az egyetlen NBA alapszakaszbeli fellépése, és minden idők legrövidebb NBA-pályafutásának rekordját állította be.

KÖTELEZŐ 4 túlórás történelmi cél a Trail Blazers és a Nuggets között | 2019. május 3

24 kapcsolódó kérdés található

Melyik a valaha volt legrövidebb NBA-meccs?

A ma esti Grizzlies-Hawks meccs 1: 58 -ra futott. Az egyetlen rövidebb játék, amit ismerek, ez a játék volt, ahol a Bobcats és a Hornets együtt mindössze 14 szabadkereskedelmi díjat kapott.

Mi a leghosszabb rájátszás-szárazság az NBA-ben?

A Kings hivatalosan kiesett a versengésből, így a szezon utáni szárazság 15 évre nőtt. Az 1977–1991-es Los Angles Clippersszel megegyezik az NBA történetének leghosszabb rájátszás-szárazságával.

Melyik minden idők legalacsonyabb pontszerzésű NBA-meccse?

Az NBA legalacsonyabb pontszerzési rekordja 1950. november 22-én a Fort Wayne Pistons 19-18-ra legyőzte a Minneapolis Lakers regnáló bajnokát, azon a mérkőzésen, amely a legalacsonyabb ( 37 összesített pont ) meccsként vonul be a történelembe. .

Van az NBA-nek dupla hosszabbítása?

Minden NBA hosszabbításban mindkét csapat kap két 60 másodperces időt . A szabályozásban nem használt időkérés nem csúszik át túlórába, és ez túlóráról túlórára ugyanaz.

Kinek van az NBA történetének leghosszabb vereségsorozata?

A Land of Basketball szerint az NBA történetének leghosszabb vereségsorozata 26 meccs. Két csapat holtversenyben jár a (gyalázat)ért: a 2013-14-es Philadelphia 76ers és a 2010-11-es Cleveland Cavaliers. A Sixers esetében a híres újjáépítés kellős közepén voltak, ami most kifizetődőnek tűnik.

Egy kosárlabda meccs döntetlennel végződhet?

Kosárlabda . A döntetlenek a kosárlabdában kissé ritkák a játék magas pontozásos jellege miatt: ha az eredmény döntetlen a játékidő végén, a szabályok szerint annyi hosszabbítást kell lejátszani, amennyi szükséges, amíg az egyik fél magasabb pontszámot nem ér el.

Hogyan oszlik fel egy teljes NBA-meccs?

Minden körben a hétből legjobb sorozat szerepel 2-2-1-1-1 formátumban (két meccs az első helyezett hazai pályáján, két meccs az alsó rangadó otthonában, majd oda-vissza egy meccs) . Az egyes konferenciák győztesei találkoznak a hét közül a legjobb NBA-döntőben.

Lőtt már valaki 100-at az NBA-ben?

Wilt Chamberlain beállította az egymeccses gólrekordot a National Basketball Association-ben (NBA), amikor 100 pontot szerzett a Philadelphia Warriors színeiben a New York Knicks elleni 169–147-es győzelmen 1962. március 2-án, a pennsylvaniai Hershey-i Hershey Sports Arénában. .

Valamelyik NBA-csapat szerzett már 200 pontot?

Az NBA történetének legeredményesebb alapszakaszmeccse a Detroit Pistons és a Denver Nuggets 1983. december 13-i, háromszor hosszabbításos meccse. ... Ezen a meccsen a Golden State 162–158-ra legyőzte a Denvert. A Warriors játékosa, Chris Mullin meccscsúcsot szerzett, 38 pontot.

Melyik NBA-csapatnak nincs gyűrűje?

A másik öt csapat – a Utah Jazz, a Phoenix Suns, a Brooklyn Nets, a Los Angeles Clippers és a Denver Nuggets – még soha nem emelt címet.

Melyik NBA-csapatnak nincs bajnoki címe?

(Megjegyzés: Hat franchise – a Charlotte Hornets, a Denver Nuggets, az LA Clippers , a Memphis Grizzlies, a Minnesota Timberwolves és a New Orleans Pelicans – soha nem jutott be a döntőbe.

Ki szerezte az első három mutatót az NBA történetében?

Chris Ford, a Boston Celtics játékosa az NBA történetének első hárompontos lövését 1979. október 12-én szerezte meg.

Muggsy Bogues dunkolt valaha?

Tekintettel arra a tényre, hogy Muggsy Bogues soha nem döngölt a játékban , a „legrövidebb NBA-játékos” cím Spud Webb nevéhez fűződik. A mindössze 5 láb magas Spud Webb nem csak a meccseken döcögött, de még az 1986-os NBA Slam Dunk versenyt is megnyerte.