Thomas P. Queally (Dungarvan, Waterford megye, Írország, 1984. október 8.) telivér lóverseny-zsoké. Leginkább Frankel állandó zsokéjaként ismert. Ő volt Sir Henry Cecil vezető tréner első zsokéja.

Kié a Frankel versenyló?

Khalid Abdullah herceg : A Frankel, Enable & Dancing Brave tulajdonosa 83 éves korában elhunyt.

Mi történt Tom Queally zsokéval?

Tom Queally hét napos eltiltást kapott a BHA felügyelőitől, mert szándékosan megütötte Hector Crouchot ostorával szombat este egy lingfieldi versenyen . ... Queally, aki híresen meglovagolta Frankelt fenomenális, 14 versenyen át tartó veretlen karrierje során, keddig fellebbezhet eltiltása ellen.

Miért nem indult Frankel a Derbyn?

Carson azonban azt mondta: "Frankel nem futott a Derbyn, és nem futott az Arc -ban, mert kétség merült fel afelől, hogy megmarad-e azokon a versenyeken . Nincs értelme rossz távon futni. ... Elpusztítja a mezőnyt nagy távolságra, és soha senkit nem hagyott cserben.

Ki a leggyorsabb ló valaha?

A Guinness-rekordok szerint Winning Brew, egy telivér , a világ leggyorsabb lova 43,97 mérföld/órás sebességgel. A lovak azért maradtak fenn ezen a bolygón, mert képesek futni és kommunikálni.

Frankel jobb, mint a Titkárság?

Emlékezzünk arra, hogy a Titkárság 9f feletti világrekordot állított fel annak ellenére, hogy szélesen futott és ellenőrizték, ami azóta csak egyszer sikerült 0,2 másodperccel . Válasz: Ami a versenyt illeti, a lovak minősége, amellyel a Titkárság szembesült, egyértelműen meghaladta a Frankel riválisok átlagos minőségét.

Frankel hány nyertes apja volt?

Az elmúlt 10 szezonban ő volt a bajnok apa Európában, és eddigi legsikeresebb termése a 2008-as év volt. Ebben a csoportban kilenc egyéni győztes volt a legmagasabb szinten (ebből öt nyerte a Classics-t), élükön Frankellel.

Melyik ló veszített még soha versenyt?

A Justify 2018-as megjelenéséig a Seattle Slew volt az egyetlen versenyló, amely előzetes veszteség nélkül nyerte meg a Kentucky Derby, a Preakness Stakes és a Belmont Stakes hármas koronáját. 1976-78 között egymást követő években Champion Juvenile Colt, hároméves és idősebb kan ló volt.

Frankel a valaha volt legjobb ló?

Frankel hivatalosan a legjobb lapos versenyló a sportág közelmúltjában, annak ellenére, hogy a végső értékelése 140, 1 fonttal kevesebb, mint 141, amelyet a Dancing Brave-nek 1986-ban kapott erőfeszítéseiért. Mindkét ló a szaúdi herceg, Khalid Abdulla tulajdona. ...

Mitől volt Frankel olyan jó?

Csodálatos példány, egy körülbelül 16 kéz magas [1,6 méteres vállának megfelelő] versenylóhoz hasonló, izmos fejlettséggel, jó csontozattal és nagyon helyes végtagokkal. Csodálatosan sportos sétája van, ami egy ugyanolyan atletikus vágtává vált.

Mennyit ér Frankel?

Bethenny Frankel teljes nettó értéke? 70 millió dollár . A csemegehúsok, a koktélok és a tévéműsorok között Bethennynek 70 millió dollárja van – ezzel az egyik leggazdagabb Bravo háziasszony.

Melyik ló szülte a legtöbb győztest?

2020 júniusában Galileo 85. Group 1-győztesét szülte, megdöntve Danehill világrekordját, és a telivér történelem legsikeresebb forrásává vált az I. csoport győzteseinek. A Derby-győztesek mellett jelentős utódai közé tartozik Frankel, Nathaniel, Found, Churchill és Minding.

Meglátogathatod Frankelt?

A Frankel Tours reggel 9 órakor kezdődik , és a látogatók a híres Warren Hill galoppokhoz utaznak, hogy megnézzenek néhányat a Newmarket-i versenylovak ezrei közül edzés közben. ... A látogatók ezután egy pazar háromfogásos ebédet fogyaszthatnak el az egyik Newmarket fine dining étteremben.

Miért volt ilyen gyors a titkárság?

A Titkárság azért volt olyan gyors, mert kiemelkedő felépítésű, szokatlanul nagy szíve és kivételes lépéshossza volt.

Melyik volt a történelem leggyorsabb versenylova?

Az e heti Triple Crown győztes a történelem leggyorsabb lova, a Secretariat , aki 1973-ban megszerezte a Triple Crown ™-t . A Titkárság, aki megtörte a 25 éves szárazságot, az első Triple Crown győztes lett 1948 óta.

Hányszor veszített a Seabiscuit?

Seabiscuit Man o' War unokája volt. Man o' War unokája volt, a 20. század egyik legnagyobb versenylova. Két szezon alatt (1919–20) 21 rajtból csak egyszer veszített el .

Mi az a zsoké fizetés?

A Horse Jockeys fizetése az Egyesült Államokban 10 049 és 271 427 dollár között mozog , átlagos fizetése 48 880 dollár. A Horse Jockeys középső 57%-a 48 882 és 123 036 dollár között keres, míg a felső 86%-a 271 427 dollárt keres.

Nyerte valaha női zsoké a Kentucky Derbyt?

2015-ig egyetlen női edző vagy zsoké sem nyerte meg a Kentucky Derbyt. ... Hat nő lovagolt a híres "Run for the Roses"-ban: Diane Crump, Patti Cooksey, Andrea Seefeldt, Julie Krone, Rosemary Homeister és Rosie Napravnik .