Terry William Rozier III amerikai profi kosárlabdázó, a National Basketball Association Charlotte Hornets csapatában. Főiskolai kosárlabdázott a Louisville Cardinalsban, mielőtt a Boston Celtics a 2015-ös NBA drafton a 16. összesítéssel választotta.

Mi történt Terry Rozierrel?

Terry Rozier a belátható időn keresztül a Charlotte Hornets tagja lesz, ugyanis megegyezett a csapattal négy évre szóló, maximum 97 millió dolláros szerződéshosszabbításról Shams Charania (The Athletic) szerint. Rozier új hosszabbítása a 2025–2026-os NBA-szezonban is a csapat kontrollja alatt tartja.

Terry Rozier megsérült?

A Charlotte Hornets bejelentette, hogy Terry Rozier védő jobb bokaficamot szenvedett szombaton a Milwaukee Bucks ellen , és nem tér vissza. Rozier 12 pontig és két lepattanóig jutott az első félidő 18 percében, amivel a Charlotte 68-64-re vezet a félidőben. A harmadik negyedben már nem tért vissza.

Hány éves Terry Rozier?

Rozier 21 pontot (8-18 FG, 2-8 3Pt, 3-3 FT), 5 gólpasszt, három lepattanót, két eladott labdát és egy blokkot jegyzett 40 perc alatt a keddi, 117-112-re elveszített Nuggets meccsen. A 27 éves játékos a vasárnapi 43 pontos robbanást követte a szezonban elért 35. 20 plusz ponttal.

Hány 3-ast átlagol Terry Rozier?

Rozier 63 meccsen lépett pályára a Hornets színeiben a 2019–2020-as szezonban. Pályafutásonkénti meccsenkénti átlagot ért el pontokban (18,0), gólpasszban (4,1) és hármasban ( 2,7 ) 34,3 perc alatt.