2021. augusztus 2-án Chiellini megújította szerződését a Juventusszal, és kétéves szerződéshosszabbítást írt alá 2023 júniusáig .

Bonucci és Chiellini rokonok?

Annyira elválaszthatatlanok klubok és nemzetközi szinten is, hogy a Google által javasolt keresések egyike a következő: „Rokon-e Chiellini és Bonucci?” Nem azok , de még ők is elismerik, hogy az is lehet.

Mi történt Chiellinivel?

A 36 éves játékos a Svájc elleni, 3-0-ra megnyert szerdai, római meccs első félidejében sántikált, így az Azzurri egy játékkal bejutott a következő körbe. Chiellini meghúzta egy hajlító izmát a bal lábában , de a csütörtökön elvégzett vizsgálatok nem mutattak ki túl súlyos sérülést - közölték a források.

Miért nincs Chiellini?

Giorgio Chiellini, az olasz válogatott csapatkapitánya nem kapott gólt a kézilabdában , majd percekkel később a veteránnak el kellett hagynia a pályát, miután hajlítóproblémát szenvedett a bal combjában. Azzurri középhátvédje ünnepelte a gólszerzést a 19. percben, de a gólt érvénytelenítették.

Miért hagyta el Bonucci a Juventust?

A lépés a 33 éves védő és a Juventus főnöke, Max Allegri közötti nézeteltérésekből fakadt. „Nehéz szezon volt számomra, mind személyesen, mind szakmailag” – mondta Bonucci a Gazetta dello Sportnak.

Giorgio Chiellini: "35 évesen a karriered véget ért"

41 kapcsolódó kérdés található

Ki a Juventus kapitánya?

Meghosszabbította szerződését a klubbal hétfőn Giorgio Chiellini , az olasz labdarúgó nagyhatalmú Juventus csapatkapitánya.

Chiellini visszavonul?

Olaszország nem jutott ki a 2018-as labdarúgó-világbajnokságra, miután 1–0-s összesítéssel vereséget szenvedett Svédországtól. A visszavágót, a november 13-i hazai 0–0-s döntetlent eleinte az utolsó válogatottbeli szereplésnek tartották, Chiellini ugyanis közvetlenül a mérkőzés után bejelentette, hogy visszavonul a nemzeti csapattól .

Kivel játszik Olaszország a nyolcaddöntőben?

A Wembley Stadion Olaszországot és Ausztriát fogadja a nyolcaddöntőben.

Chiellininek fáj?

Chiellini hajlítóizmot húzott a bal lábában , és csütörtökön vizsgázik – erősítette meg a szövetség szóvivője a találkozót követően. "Reméljük, hogy nincs semmi komoly, holnap meglátjuk" - mondta Roberto Mancini edző.

Miért cserélték le Chiellinit Svájc ellen?

Olaszország 1-0 Svájc Rómában! Giorgio Chiellinit a 24. percben cserélték le. Az olaszok kapitánya elsétál, miután azt sugallta a kispadra, hogy a combizom problémája fellángolt . Ott majdnem gólt szerzett. Most jól néz ki a padon.

Hány éves az olasz futballista Chiellini?

A 36 éves férfi nem csak azért van ott, hogy bátorítson. Olaszországban aggályok merültek fel azzal kapcsolatban, hogy a szervezete készen áll-e erre a tornára a többszörösen sérülés miatt megszakított szezon után, de domináns jelenléte volt, a negyeddöntőben legyőzte Romelu Lukakut, és végig uralta légi párharcait.

Chiellini szabadügynök?

A Serie A szabadügynökei A következő nagy név a szabadügynökök listáján Giorgio Chiellini védő, aki az UEFA 2020-as Európa-bajnokság friss győztese az olasz válogatottal.

Jön az Anglia–Olaszország?

Melyik tévécsatornán nézik az Anglia–Olaszországot? A játékot a BBC One élőben közvetíti, a közvetítések 18.20-kor kezdődnek.

Kivel játszik Olaszország a 2020-as Európa-bajnokság döntőjében?

Olaszország és Anglia találkozik egymással a 2020-as Európa-bajnokság vasárnapi döntőjében a Wembleyben.

Olaszország szebb, mint Spanyolország?

A drámai táj Olaszországban , a Dolomitok hegyvonulatától Szardínia és Scilly szigetéig, valamint a gyönyörű tóvidék északon azt jelenti, hogy Olaszország vitathatatlanul szebb, mint Spanyolország. Legalábbis a mi szemünkben.

A nyolcaddöntő a negyeddöntőben?

A negyeddöntő előtti fordulónak több kijelölése is van. Gyakran ezt nevezik a tizenhatodik fordulónak, az utolsó tizenhatosnak vagy (Dél-Ázsiában) a negyeddöntők előtt. ... Az erre vonatkozó kifejezéseket más nyelveken általában "tizenhatodik döntőnek" fordítják.

Ki Olaszország kapitánya?

A kapusok, Gianluigi Buffon és Lorenzo Buffon távoli rokonok. Attilio Ferraris és Pietro Ferraris azonos vezetéknév ellenére nem rokonok. Giorgio Chiellini a válogatott jelenlegi szövetségi kapitánya.

Mit jelent a Bonuccis ünneplés?

Leonardo azt mondta nekik: "Öblítsd ki a szádat, ha a Juventusról beszélsz. Ennek a gesztusnak szentelték a gesztust." Bonucci még a válogatottban is ünnepli az ehhez hasonló gólokat . A wembleyi döntő után sok olasznak csak kellemes asszociációi lesznek ezzel a gesztussal. Leonardo reményt adott egy nehéz helyzetben.

Ki a legjobb Juventus játékos valaha?

Minden további nélkül íme a Juventus Minden idők XI.
  • Gianluigi Buffon. A veterán letétkezelő kis híján veri Dino Zoffot a kezdő szerepért a botok között. ...
  • Lilian Thuram. ...
  • Gaetano Scirea. ...
  • Giorgio Chiellini. ...
  • Antonio Cabrini. ...
  • Alessandro Del Piero.

Ki most a Juventus legjobb játékosa?

2020 februárjában Cristiano Ronaldo volt messze a legnépszerűbb Juventus játékos az Instagramon 180,48 millió követővel. Paulo Dybala a második helyen végzett több mint 36 millió követővel a profilján, míg Gianlugi Buffon a harmadik helyen.

Ki a Juventus legnagyobb riválisa?

Hagyományos riválisuk a másik torinói klub, a Torino ; a két fél közötti mérkőzések Derby della Mole (torinói derbi) néven ismertek. A rivalizálás 1906-ig nyúlik vissza, amikor Torinót a szakadár Juventus játékosai és munkatársai alapították.