Mi a baj Jotaval?

Pontszám: 5/5 ( 47 szavazat )

Diogo Jota lábsérülése miatt kiesett a Liverpool szezon hátralévő részéből. ... Jotát Sadio Mane váltotta a Hawthorns kezdőcsapatában, miközben a Liverpool folytatja késői rangadóját a Bajnokok Ligája-kvalifikációért.

Megint megsérült Jota?

Jürgen Klopp megerősítette, hogy Diogo Jota nem játszik többé a Liverpoolban ebben a szezonban . A támadó lábsérülést szenvedett a Manchester United elleni 4-2-re megnyert találkozón csütörtök este, így most nem kell játszania a Reds hátralévő Premier League-mérkőzésein.

Miben sérült meg Diogo Jota?

Jürgen Klopp megerősítette, hogy a Liverpool támadója, Diogo Jota lábsérülés miatt a szezon hátralévő részében kiállt. A portugál válogatott labdarúgó csapata csütörtöki, Manchester Unitedben aratott 4-2-es győzelme során szenvedett sérülést, így a Vörösök a saját kezükben hagyták a Bajnokok Ligájában való kijutás reményét.

Diogo Jota meddig volt sérült?

Diogo Jota kihagyja a Liverpool hátralévő három meccsét a szezonból, miután a Manchester United elleni 4-2-re megnyert csütörtöki meccsen lábsérülést szenvedett. A 24 éves játékos 13. gólját szerezte a Liverpoolnak az Old Trafford ellen, de az utolsó 15 percben Sadio Mane váltotta.

Jota megsérült Portugáliának?

Jota a szezon hátralévő részében ki volt zárva, de a portugálok most esélyesek az utolsó mérkőzésre, a Crystal Palace elleni vasárnapi Anfielden, miután csökkent a duzzanata, és a vizsgálat kimutatta , hogy lába jól gyógyul .

Premier League sérülésekkel kapcsolatos hírek | Firmino Inured (HOSSZÚ TÁVÚ?) & Jota ESSENTIAL! | FPL TIPPEK 11. játékhét