Mit jelent a ht/ft a fogadásban?

Pontszám: 4,7/5 ( 73 szavazat )

Az ilyen típusú fogadások megjósolják, melyik csapat az első félidőben, melyik a második. Példa: Club Brugge - Anderlecht. Félidő: 0-0, végeredmény: 1-0 a helyes tét ebben az esetben X/1 volt. X: döntetlen a félidőben, 1: Club Brugge megnyeri a második félidőt.

Mit jelent a HT FT a futballfogadásban?

Ebben a bejegyzésben arra a kérdésre válaszolok: hogyan működik a ht/ft fogadás? A félidő/fulltime kifejezés rövidítése, ez a fajta fogadás arra is használható, hogy olyan mérkőzésre fogadjon, ahol az egyik csapatnak nagyon rövid árat kell nyernie.

Hogyan működik a félidő/főállás?

A félidő/teljes idejű fogadás során arra fogad, hogy melyik csapat vezeti a mérkőzést a félidőben , és melyik csapat vezeti a meccset a teljes játékidőben. ... A félidőben a vendégcsapat, a teljes játékidőben pedig a vendégcsapat vezet. A félidőben a vendégcsapat vezet, a teljes játékidőben döntetlen a meccs.

Mit jelent a félidős teljes munkaidő a bet9ja-ban?

A félidős/teljes idejű fogadás a szokásos félidei fogadás speciális fogadási változata , és a kettős fogadás kategóriába tartozik. Az egyetlen különbség az, hogy ezeknél a fogadásoknál mind a félidő állására, mind a teljes játékidő utáni eredményre fogad.

Mi az a félidő 1X2?

Félidő 1X2. Válogatás. A hazai csapat nyer az első félidő eredménye alapján. Döntetlen a hazai és a vendégcsapat között az első félidő eredménye alapján. A vendégcsapat nyer az első félidő eredménye alapján.

LABDARÚGÁS JÓSLÁSA MA / 1. DOKUMENTUM NAP / 5+ PÁRATLAN / 2021.05.11. / NYEREMÉNY NAPI

15 kapcsolódó kérdés található

A teljes munkaidőbe beleszámít a többletidő?

Valamennyi szorzó ingadozásnak van kitéve, és hacsak másképp nincs megadva, az esélyek a „teljes játékidő” eredményén alapulnak (a „teljes játékidő”, „90 perc játék” és „normál játékidő” kifejezések mind a játékidő időszakának jelölésére szolgálnak. játék, amely magában foglalja a sérülési időt, de nem tartalmazza a tervezett hosszabbítást, büntetőrúgásokat stb.).

Mit jelent mindkét fél 1,5 felett?

Mindkét félidő több mint 1,5 Nyomtatás Fogadjon arra, hogy a mérkőzés mindkét felében 2-nél több gól esik-e . Egy gól 1,5 alatt van. Két gól 1,5 felett van. Fogadási lehetőségek: Igen.

Mit jelent a teljes munkaidős eredmény?

A teljes idejű eredményfogadás olyan mérkőzésfogadási piac, amely előrejelzi egy sportmérkőzés kimenetelét a rendes játékidő végén . ... Előfordulhat, hogy egyes bukmékerek nem használják a „teljes munkaidős” kifejezést, és ehelyett felsorolhatják ezt a piacot a rendelkezésre álló szabályozási percek száma szerint, például „90 perc” futball esetében.

Mit jelent 1,5 gól felett?

1,5 gól felett egy mérkőzésen 2 vagy több gól szükséges a fogadás megnyeréséhez , 0 vagy 1 gól pedig azt jelenti, hogy a fogadás vesztes. Az 1,5 gól feletti piac 90 perces meccsekre vonatkozik (plusz plusz idő), de nem tartalmazza a hosszabbítást.

Mit jelent a 2HT a fogadásban?

2HT – Ez az előzővel ellentétes fogadás. Arra fogad, hogy a vendégcsapat megnyeri az első félidőt . Tehát, ha az első félidő a vendégcsapat győzelmével végződik, nem számít, melyik a végeredmény – Ön továbbra is teljesítette a fogadás megnyerésének feltételeit.

Mit jelent a 2 1 a fogadásban?

És amikor folytatják a második félidőt, a második félidőben is nyerniük kell . Például, ha az első félidőt 2-1-re nyerik, akkor a második félidőt is meg kell nyerniük külön, például 1-0-ra vagy 2-1-re stb., hogy Ön nyerjen. ● HT/ST/1/X: Ez azt jelenti, hogy a hazai csapat nyeri az első félidőt, és döntetlen a második félidőben.

Mit jelent a DC a fogadásban?

A kettős valószínűségű fogadás az, amikor egy 3-utas piacon fogad, és a három lehetséges kimenetel közül kettőt visszaad. Ezt úgy teheti meg, hogy egy és nem két piacon fogad. Ezért ezt a fogadási javaslatot dupla esélynek (DC) nevezik.

1,5 gól felett jó fogadás?

Lehet, hogy az 1,5 gól feletti fogadások nem a legjövedelmezőbbek , de nagyon biztonságosak és rendkívül szórakoztatóak lehetnek. Ezekkel a fogadásokkal tétet tesz arra, hogy mindkét csapat eléri-e a 2 vagy több gólt. Csak akkor veszítesz, ha a meccsek 0-0, 1-0 vagy 0-1-re végződnek.

Mit jelent 1,75 gól felett?

1,75 felett FÉLNYEREMÉNY .

Mit jelent 2,0 gól felett?

Mi az a gólvonal fogadás? ... Ha a játék gólvonala meghaladja a 2,0-t, vagyis legalább két gólt kell szerezni a fogadás megnyeréséhez, mi történik, ha 1-1-re vagy 2-0-ra végződik ? Emiatt a gólvonal-fogadások általában arra koncentrálnak, hogy 2,5 vagy 3,5 gólnál több vagy kevesebb lesz-e.

A tizenegyes megnyerése gólpassz?

Büntetés elnyerése esetén nem jár gólpassz . Ha a gólt védés, blokkolás vagy kipattanás után szerezik a keretből, az első lövő gólpasszt kap.

Melyik csapatnak kell először gólt szereznem?

A fogadást először az a csapat szerez, amikor arra fogad, hogy a két csapat közül melyik szerzi az első gólt vagy pontot a mérkőzésen. Amikor az a csapat szerez először gólt, akire fogad, Ön nyer.

Mit jelent mindkét fél?

Ha arra fogad, hogy egy csapat mindkét félidőt megnyeri, az azt jelenti , hogy a csapatnak meg kell „nyernie” a játék mindkét felét . A fogadóirodák számára a fogadás eredménye automatikusan 0-0-ra áll vissza, amikor a második félidő elkezdődik.

Az öngól mindkét csapat góljának számít?

Ha fogadott mindkét csapat gólszerzésére (BTTS), az öngólok számítanak a fogadás eldöntésekor. ... Ha fogadott arra, hogy az első gólra a mérkőzés első 15 percében (vagy bármely más kijelölt időszakban) esik szó, ezt a fogadási típust szintén nem befolyásolják az öngólok.

Mennyi az extra idő?

A hosszabbítás két 15 perces szakaszból áll. Ha a hosszabbítás után is döntetlen a meccs, azt általában a büntetőpontról rúgott rúgások döntik el, amit büntetőpárbajnak neveznek. A hosszabbítást más sportágakban is használják.

A teljes munkaidőbe beleszámítanak a büntetőrúgások?

Az összes piacot a rendes játékidő végén elért eredmény alapján számolják el (beleértve a sérülési/leállási időt is). A hosszabbítást és a büntetéseket nem tartalmazza, hacsak nincs jelezve . Ha bármelyik mérkőzést a megjelölt dátum vagy kezdő időpont előtt játsszák, a fogadások mindaddig érvényesek, amíg a fogadást a módosított kezdési időpont előtt teszik meg.

A teljes munkaidő eredménye 90 perc?

90 perces fogadás: A 90 perces fogadás magában foglalja a játékvezető által a sérülések és a mérkőzés közbeni késések miatt lejátszott minden további időt. A teljes munkaidős eredmény az erre a piacra vonatkozó eredmény, függetlenül a hozzáadott percek számától .

Hogyan fogadsz gólokat?

Az alapelv minden fogadható összegre ugyanaz. Ha több mint 3,5 gólra fogad, akkor négy vagy több gólra van szüksége a győzelemhez. Három vagy kevesebb, és veszítesz. Ha 4,5 gólnál kevesebbre fogad, akkor ötnél kevesebb gólra van szüksége a győzelemhez.

Mit jelent a több mint 1 gól?

1,5 gól felett egy mérkőzésen 2 vagy több gól szükséges a fogadás megnyeréséhez, 0 vagy 1 gól pedig azt jelenti, hogy a fogadás veszít .

Mit jelent 2,5 gól alatt?

A 2,5 gól alatt egy népszerű futballfogadás, amely szó szerint azt jelenti, hogy arra tippel, hogy egy futballmérkőzésen kevesebb mint 2,5 gól lesz . Ez azt jelenti, hogy megnyerné ezt a 2,5 gólos fogadás alatti fogadást, ha a mérkőzés, amelyre tippelne, nem hozott gólt, egy gólt vagy két gólt.