Mit jelent a gg/ng a fogadásban?

Pontszám: 4,3/5 ( 33 szavazat )

GG: Ez a kód azt jelenti, hogy azt jósolod, hogy mindkét osztag gólt fog szerezni egymás ellen a játékban: A kódot BTS-ként is láthatod. NG: Ez a kód azt jelenti, hogy Ön azt jósolja, hogy a két csapat nem fog gólt szerezni egymás ellen abban a játékban, hogy Ön nyerjen, a mérkőzés végeredménye 1-0 vagy 2-0 stb. vagy 0-1 vagy 0-2 stb.

Mit jelent a GG NG 2+ a fogadásban?

GG/NG 2+ Meg kell jósolnod, hogy mindkét csapat szerez-e legalább 2 gólt a mérkőzés során . 2 lehetőség van: GG: mindkét csapat legalább 2 gólt szerez a mérkőzés során. NG: az egyik csapat vagy mindkét csapat nem szerez 2 gólt a mérkőzés során.

Mit jelent a ng a futballban?

NG. Orrvédő (futball)

Mit jelent az, hogy nincs 1. gól?

Amikor az a csapat szerez először gólt, akire fogad, Ön nyer. Ha nem születik gól, vagy a másik csapat szerzi az első gólt, Ön veszít . Ez egy nagyon egyszerű fogadási mód. Ez a piac kiszámítható. Általánosságban elmondható, hogy szinte mindig a kedvenc szerzi az első gólt.

Mit jelent a DNB a fogadásban?

A fogadási piacon a Draw No Bet opció egyszerűen kiküszöböli a döntetlen kimenetelét a háromoldalú piacokon, ami azt jelenti, hogy a fogadók akár hazai, akár idegenbeli győzelemre fogadhatnak. Ez a piac Handicap (0) néven is ismert, amelyet a Marathonbet oldalán találhat meg a Handicap Markets fül alatt egy futballmérkőzésen.

Foci fogadási tippek: Fogadás a focira

36 kapcsolódó kérdés található

Mi az a döntetlen fogadás?

A döntetlen, nem fogadás piac azt jelenti , hogy egy csapatot támogat a győzelemért . Ha ők nyernek, te nyersz. Ha ők veszítenek, te veszítesz. Aztán ott van a másik lehetséges meccs kimenetele – a döntetlen. Ha a mérkőzés, amelyre fogadott, döntetlennel végződik, akkor nem nyer vagy veszít, és a tétjét teljes egészében visszatérítjük, feltételek és kérdések nélkül.

Mit jelent a 12 a fogadásban?

12 Jelentés A futballban a győzelem természetesen azt a csapatot jelenti, amelyik a legtöbb gólt szerezte a mérkőzés végén. A fogadásban azonban leírhatja az első vagy a második félidő megnyerését is. Ennek eredményeként a bukmékerek lehetővé teszik a félidős és a teljes munkaidős eredmények megjóslását is.

Mit jelent az első gól?

Az első gólt szerző fogadás az, amikor fogadást tesz egy adott játékosra, aki megszerzi a mérkőzés legelső gólját. Ez azt jelenti, hogy ha valaki gólt szerez a játékosod előtt, akkor a fogadásod elveszik, függetlenül attól, hogy melyik csapat szerez gólt .

Mit jelent az 1X2 1st?

Az 1X2 egy háromszoros fogadási típus, amely magában foglalja a húzási lehetőséget. Az 1X2 egy elterjedt sportfogadási kifejezés, ahol a választások a következők: „1”, amely a listán elsőként nyert csapatot (1. csapat) jelzi . ... „2” azt jelzi, hogy a listán a második csapat (2. csapat) nyer.

Mit jelent az első félidő eredménye?

Az első félidő tétjének meghatározása Az első félidő fogadása pontosan olyan, mint amilyennek hangzik – Ön arra fogad, hogy Ön szerint ki fog vezetni a félidőben . ... Ha viszont úgy gondolja, hogy az első félidő után döntetlen lesz a meccs, akkor a 2.05-ös "döntetlen" vonalra fogadhat.

Milyen pozícióban van az NG a futballban?

Orrvédő (NG) – Néha középső védőnek is nevezik, az orrvédő közvetlenül a támadóközéppel szemben, vagy a középső „orra” fölött helyezkedik el. Az orrvédők általában rövidebbek, mint a legtöbb más védekező vonalvédő. Jellemzően nagyon erősek, és az a felelősségük, hogy megállítsák a középen futó futásokat, és dupla csapatokat húzzanak.

Mit jelent Ng?

A „No Good ” az NG leggyakoribb meghatározása a Snapchat, WhatsApp, Facebook, Twitter, Instagram és TikTok oldalakon. NG. Meghatározás: Nem jó.

Mi az NG teljes forma?

Az NG a " Next Generation " rövidítése. Sok alkalmazásban utótagként használják, különösen a Linuxban.

Mit jelent az 1,5 a fogadásban?

1,5 gól felett egy mérkőzésen 2 vagy több gól szükséges a fogadás megnyeréséhez , 0 vagy 1 gól pedig azt jelenti, hogy a fogadás vesztes. Az 1,5 gól feletti piac 90 perces meccsekre vonatkozik (plusz plusz idő), de nem tartalmazza a hosszabbítást.

Mit jelent az 1+ a fogadásban?

Sky Bet Help a Twitteren: "Sziasztok, 1+ célba lövés azt jelenti, hogy egy célba lövés számít , ez 1 vagy több célba lövésre vonatkozik.

Mit jelent, hogy mindkét csapat 2+ pontot szerez?

Ez a futballfogadásokban használt kifejezés rövidítése, amely a „ Mindkét csapat szerez gólt” rövidítése, ahol a fogadók fogadhatnak, hogy a mérkőzésen mindkét klub szerez-e gólt vagy sem . Általában két lehetőség közül választhat ezen a piacon: – BTTS: Igen vagy BTTS: Nem. Ha mindkét csapat szerzett gólt, és a BTTS: Igen lehetőséget választotta, akkor Ön nyeri meg a fogadását.

Mi az első gól és 1X2?

Az 1X2-es fogadás, más néven háromesélyes fogadás, egy hazai győzelem, döntetlen vagy vendéggyőzelem megtámasztására vagy hárítására utal. ... Az 1X2-es fogadások rendkívül népszerűek, és egyszerű módja a fogadásnak olyan sportágakban, ahol lehetőség van döntetlenre. Az 1 a hazai győzelemre, az X a döntetlenre, a 2 pedig az idegenbeli győzelemre utal .

Mit jelent a Multiscore?

Ez azt jelenti, hogy két-négy gól születik a mérkőzésen . Ha elfogadja ezt a fogadást, és a gólok száma kettő és négy közé esik (kettő, három vagy négy), akkor megnyeri a fogadást. De ha nem vagy csak egy gólt szereznek, vagy ha öt vagy több gólt szereznek, akkor elveszíti a fogadást. 9.

Mit jelent az idegenbeli pontszám?

Az idegenben szerzett gólok szabálya az egyesületi labdarúgás és más sportágak döntetlenre szabott módszere, amikor a csapatok kétszer, egyszer mérik meg egymást a hazai pályán. Az idegenben szerzett gólok szabálya szerint az a csapat nyer, amelyik több gólt szerzett "idegenben" , ha egyébként egyenlő az egyes csapatok által szerzett gólok száma.

Mi az első gól a futballban?

Mi az első és mi a cél a futballban? Az első és gól a futballban az, ha a labdát birtokló csapat 10 yardon belül van az ellenfél gólvonalától . Ők is az első downt a négyből.

Mi az otthoni cél?

Tudjon meg többet futballfogadási piacunkról – Goals Home Fogadjon arra, hogy a hazai csapat hány gólt szerez a mérkőzésen . ... Nem számít, hogy a hazai csapat nyer vagy veszít a meccsen, mindaddig, amíg a hazai csapat szerzi be az ügyfél által kiválasztott számú gólt.

Mi több mint 0,5 a fogadásban?

Ha egy meccsen több mint 0,5 gól, az azt jelenti , hogy 1 vagy több gól szükséges a fogadás megnyeréséhez , 0 gól pedig azt jelenti, hogy a fogadás vesztes. A 0,5 gól feletti piac a 90 perces meccsekre vonatkozik (plusz a plusz idő), de nem tartalmazza a hosszabbítást.

Hogyan fogadsz dupla esélyt?

A Kettős Esély fogadás a 3-es fogadási opción (1X2) működik. Válasszon ki két lehetséges eredményt egy helyett. A Dupla esély 67%-os esélyt ad a nyerésre. Fogadjon a kedvencre, és válasszon egy második választási lehetőséggel.

Mit jelent 2,5 gól alatt?

A 2,5 gól felett/alatt a legelterjedtebb piac a labdarúgó-mérkőzések tekintetében, ami azt jelenti, hogy több mint 2,5 gólra fogadhatsz (akkor nyersz, ha három vagy több gól van), vagy 2,5 gól alatt (nyertél ) ha két vagy kevesebb gól született) .