Mi lesz a 2021-es Super Bowl félidei műsora?

Pontszám: 4,6/5 ( 52 szavazat )

Az idei félidei fellépő a The Weeknd lesz, aki a szokásos 12-13 percet adja elő.

Ki szerepel a 2021-es Super Bowl félidejében?

A Pepsi, az NFL és a Roc Nation csütörtökön bejelentette, hogy Dr. Dre, Snoop Dogg, Eminem, Mary J. Blige és Kendrick Lamar fellép február 13-án a Pepsi Super Bowl LVI Halftime Show-n a SoFi Stadionban az NBC-n és a Telemundo-n, valamint streamingen. él a Peacockon.

A 2021-es Super Bowlnak lesz félideje?

És természetesen egyetlen Super Bowl sem lenne teljes zenei fellépés nélkül: a félidőben a The Weeknd lép színpadra . Itt van minden, amit tudnia kell az 55. Super Bowl előtt a tampai Raymond James Stadionban.

Miley Cyrus fellép a 2021-es Super Bowl-on?

Super Bowl 2021: Miley Cyrus a Blondie-t borítja, és Billy Idollal és Joan Jett-tel lép fel a TikTok Tailgate alatt.

Ki énekel a 2022-es Super Bowlon?

A 2022. február 13-án esedékes Super Bowl LVI élő hip-hop legendák – köztük Dr. Dre, Kendrick Lamar, Eminem, Mary J. Blige és Snoop Dogg – szórakoztat az 50-es évekből. yard vonal a félidőben.

A Weeknd FULL Pepsi Super Bowl LV félidős műsora

33 kapcsolódó kérdés található

Hol van a 2023-as Super Bowl?

A Super Bowl LVII 2023-ban az arizonai Glendale-ben lesz.

Hány Super Bowl volt?

Mind az 52 Super Bowl rangsorolása.

Ki verte meg a Billst a 4 Super Bowlban?

A Dallas Cowboys 30-13-ra legyőzte a Buffalo Billst a Super Bowl XXVIII. A meccs a negyedik Super Bowl-vereség volt a Buffalo Bills számára, és a negyedik Super Bowl-győzelem a csapat történetében a Cowboys számára, holtversenyben a Pittsburgh Steelers és a San Francisco 49ers között a legtöbb Super Bowl-győzelemért.

Mi minden idők legnagyobb Super Bowlja?

A Super Bowlok rangsorolása: I-től LV-ig
  • Super Bowl XXIV: San Francisco 49ers 55, Denver Broncos 10...
  • Super Bowl XXVII: Dallas Cowboys 52, Buffalo Bills 17...
  • Super Bowl II: Green Bay Packers 33, Oakland Raiders 14...
  • Super Bowl XX: Chicago Bears 46, New England Patriots 10...
  • Super Bowl XLVIII: Seattle Seahawks 43, Denver Broncos 8.

Újonc QB nyerte a Super Bowlt?

A győzelemmel a 23 éves Roethlisberger lett a legfiatalabb hátvéd, aki megnyerte a Super Bowlt, amely rekordot korábban a New England Patriots játékosa, Tom Brady tartotta.

Melyik hátvédnek van a legtöbb Super Bowl gyűrűje?

Ki még soha nem nyert Super Bowlt?

Jelenleg a rájátszás mai versenyében minden csapat szerzett és nyert legalább egy Super Bowl címet, kivéve kettőt. A Houston Texans és az Atlanta Falcons még soha nem nyert Super Bowlt.

Ki minden idők legjobb hátvédje?

Minden idők 10 legjobb hátvédje az NFL-lemezen
  • Tom Brady. Csapat: New England Patriots, Tampa Bay Buccaneers. ...
  • Joe Montana (Joe Cool) Csapat: San Francisco 49ers, Kansas City Chiefs. ...
  • Peyton Manning. Csapat: Indianapolis Colts és Denver Broncos. ...
  • Johnny Unitas. ...
  • Otto Graham. ...
  • Drew Brees. ...
  • Dan Marino. ...
  • Roger Staubach.

Hány éves Patrick Mahomes?

A Chiefs MVP-hátvédje szeptember 17-én tölti be 26. életévét , ami arra emlékeztet, hogy Mahomes fiatalon rekordokat döntött meg. Ma, szeptember 17-én lesz 26 éves a Kansas City Chiefs hátvédje, Patrick Mahomes.

Ki az egyetlen QB, aki 6 touchdownt dobott egy Super Bowlban?

Montana utódja, Steve Young jelenleg a rekordot tartja elképesztő hat TD-passszal a Super Bowl XXIX.

Ki játszott a legtöbb évet az NFL-ben?

George Blanda Blanda 26 szezont játszott profi futballban, ami a legtöbb az NFL történetében. Ő a legidősebb játékos, aki NFL-meccsen játszott, 48 éves és 109 napos.