Mi több mint 1,5 gól?

Pontszám: 4,3/5 ( 36 szavazat )

1,5 gól felett egy mérkőzésen 2 vagy több gól szükséges a fogadás megnyeréséhez , 0 vagy 1 gól pedig azt jelenti, hogy a fogadás vesztes. Az 1,5 gól feletti piac 90 perces meccsekre vonatkozik (plusz plusz idő), de nem tartalmazza a hosszabbítást.

1,5 gól felett jó fogadás?

Lehet, hogy az 1,5 gól feletti fogadások nem a legjövedelmezőbbek , de nagyon biztonságosak és rendkívül szórakoztatóak lehetnek. Ezekkel a fogadásokkal tétet tesz arra, hogy mindkét csapat eléri-e a 2 vagy több gólt. Csak akkor veszítesz, ha a meccsek 0-0, 1-0 vagy 0-1-re végződnek.

Mit jelent 1,75 gól felett?

1,75 felett FÉLNYEREMÉNY .

Mit jelent 3,5 gól felett?

Leegyszerűsítve, a 3,5 gól felett/alatt a tét a mérkőzésen szerzett gólok teljes számára (mindkét csapat), és fedezi a 90 percet és a további időt. A 3,5 gól felett egy meccsen 4 vagy több gólra , míg a 3,5 gól alatt 3 vagy kevesebb gólra fogad egy mérkőzésen.

Mit jelent az, hogy több mint 4,5 gól?

A 4,5 feletti fogadás azt feltételezi, hogy a mérkőzés egésze alatt a vendéglátók és a vendégek több mint 4,5 pontot gyűjtenek együtt . Egyszerűbben fogalmazva, a csapatoknak összesen több mint 4 gólt kell szerezniük. A találkozó eredménye nem számít.

Az 1,5 cél feletti kereskedési stratégia – TÖKÉLETES kezdőknek

40 kapcsolódó kérdés található

Mit jelent 2,5 gól felett?

A 2,5 gól feletti piac azt jelenti, hogy Ön arra fogad, hogy a mérkőzés alatt szerzett gólok száma plusz a szünetidő meghaladja a 2,5-öt . Csak akkor nyersz, ha három vagy több gól van a játék során. ... Ha a játék eredménye 1-1, 0-0 vagy 1-0, akkor elveszíti a fogadást.

Mit jelent 2,0 gól felett?

Ha a játékban 2,0 feletti gólvonal van, ami azt jelenti, hogy legalább két gólt kell szerezni a fogadás megnyeréséhez , mi történik, ha 1-1-re vagy 2-0-ra végződik? Emiatt a gólvonal-fogadások általában arra koncentrálnak, hogy 2,5 vagy 3,5 gólnál több vagy kevesebb lesz-e.

Mi több mint 2,75 gól?

Összes gól – 2,75 felett azt jelenti , hogy a tét felét 2,5-re, felét pedig 3-ra . Ha az összes gól 3, akkor a fogadás felét nyered, 4 vagy több gól esetén pedig az összes tétet. És ha a meccs 2 vagy kevesebb gólt ér el, elveszíti a fogadását. Hasonlóan fordítva.

Hogyan nyerhetek egy 1,5-ös fogadást?

Az 1,5 gól felett/alatt egy meccsen 2 vagy több gól szükséges a fogadás megnyeréséhez , 0 vagy 1 gól pedig azt jelenti, hogy a fogadás vesztes. Az 1,5 gól feletti piac a 90 perces meccsekre és a további időkre vonatkozik, de nem tartalmazza a hosszabbítást.

Mit jelent a +1,5?

A fogadási szorzók megértése érdekében a +1,5-öt használjuk példaként. Ha +1,5-öt lát egy csapat neve előtt, az azt jelenti, hogy 1,5 ponttal alulmaradt abban a meccsben. Így nézhet ki ez egy sportfogadóból: Chicago Bulls -1,5. Miami Heat +1,5.

Hogyan lehet több mint 1,5 gólt szerezni a bet365-ön?

Ez a felhasználó offline állapotban van. Szünet • Váltson normál nézetre, 1,5-nél több gyűjtést végezhet a bet365-ön? Válassza ki a mérkőzést, majd válassza ki a "Gólok" és az "Alternatív meccscélok" lehetőséget , 0,5 felett és feljebb. Válassza ki a mérkőzést, majd válassza ki a "Gólok" és az "Alternatív meccscélok" lehetőséget, 0,5 felett és feljebb.

Mit jelent a +1 a fociban?

A fociban kétféle hendikep fogadás létezik: a +1 egy tétvonalon alapvetően azt jelenti, hogy a játék úgy kezdődik, hogy a csapat eggyel +1-gyel rendelkezik, és a másik csapatnak ennél többet kell szereznie, hogy megnyerje a fogadást.

Hogyan nyerhetsz foci fogadásokat?

Tippek a focifogadások nyeréséhez
  1. Kövess egy tippadót. Egy jó tippadó követése növelheti a nyerési esélyeket. ...
  2. Próbáld ki a Matched Bettinget. ...
  3. Fontolja meg az arbitrázslehetőségeket. ...
  4. Vegyük a kis nyereséget. ...
  5. Ismerje meg az összes fogadási piacot. ...
  6. Kövesse nyomon fogadásait. ...
  7. Soha ne fogadjon józanul. ...
  8. Fogadási nyilvántartás vezetése.

Mit jelent a 3/4-es fogadás a futballban?

A -0,75 azt jelenti , hogy ha a Chelsea nyer 1 góllal , Ön a fogadás felét nyeri. Ha a Chelsea 2 góllal nyer, akkor a teljes nyereményszorzót nyered. Bármi más, mint ez, elveszíti az egész fogadását. 0-0 esetén elveszíti a teljes fogadását. bakemcbride.

Mit jelent 0,5 gól felett?

Ha egy meccsen több mint 0,5 gól, az azt jelenti, hogy 1 vagy több gól szükséges a fogadás megnyeréséhez , 0 gól pedig azt jelenti, hogy a fogadás vesztes. A 0,5 gól feletti piac a 90 perces meccsekre vonatkozik (plusz a plusz idő), de nem tartalmazza a hosszabbítást.

Mit jelent 2,25 gól alatt?

2,25 gól alatt = 1/2 tét 2 gólnál kevesebbre és 1/2 tét 2,5 gól alatt . Ha pontosan 2 gól, akkor a felét megnyered. A fogadás teljes megnyeréséhez a mérkőzésnek 1 gólnak vagy 0 gólnak kell lennie.. Ez miben tér el a 2,5 gól alattitól.

Mit jelent 2,5 3 gól felett?

A 2.5 azt jelenti, hogy a fogadás nyer vagy veszít. A 3 feletti érték azt jelenti, hogy 3 gól esetén visszakapja a tétjét , tehát legalább 4 gólra van szüksége a győzelemhez.

Mit jelent az 1 sarok felett?

Válasz @markbell1987-nek. Szia! A fogadásban félidőnként 1-1 szöglet szerepel a fogadásban, mivel a Barcelona csak 1-et kapott a 2. félidőben , ezt helyesen rendezték. 0:01 - 2018. április 18.

A 4+ sarok 5-öt jelent?

Szia Gary, ez 4 vagy több sarkot jelent. 5-öt vagy többet jelent, nem 4-et.

Többre vagy alább fogadni jobb?

Ha átveszi az irányítást, akkor arra fogad, hogy TÖBB mint 41 pontot szerez a játékban. Ha elfogadja az under -t, akkor arra fogad, hogy 41 pontnál KEVESEBB lesz a játékban. Most már nem számít, melyik csapat szerzi a pontokat. ... Ha az overre tippel, akkor sok pontozásos játékban reménykedsz.

Hogyan juthatok 2,5 gól alá?

Ez azt jelenti, hogy ezt a 2,5 gól alatti fogadást akkor nyerné meg, ha a mérkőzés, amelyre fogadna, nem hozott gólt, egy vagy két gólt . A legtöbb futballfogadáshoz hasonlóan ennek a fogadásnak az eredményét a teljes játékidőben elért eredmény határozza meg, és érvényes lesz, ha hosszabbítás szükséges, ha kupameccsről van szó stb.

Hogyan fogad a gólokra?

A „gólok csapatonként” fogadással dönthet úgy, hogy bármelyik csapat által szerzett gólokra fogad. Ha például úgy gondolja, hogy egy csapat háromnál többet szerez, akkor több mint 2,5-re tippel az adott csapatra. A „fele góllal” fizetéssel dönthet úgy, hogy bármelyik félidőben a szerzett gólok számára tesz fogadást.

Mit jelent a +1 +1,5 a fociban?

Ha -0,5, -1 vagy -1,5 előnyben részesíti az A-csapatot, legalább egy góllal kell nyernie a -0,5-höz, és legalább két góllal -1 és -1,5-höz, hogy a fogadása győztes legyen. Egygólos győzelem -1 fogadás esetén lökést eredményez, és a tét visszatér.