Mennyi a legtöbb blokk átlaga egy szezonban?

Pontszám: 4,4/5 ( 1 szavazat )

Mark Eaton tartja minden idők rekordját az összes blokk (456) és a meccsenkénti blokkok (5,56) tekintetében egy szezonban; mindkettő az 1984–85-ös szezonban ért el. Manute Bol tartja az újonc rekordokat a meccsenkénti blokkok és blokkok számában, amikor az 1985–86-os szezonban 397-et és 5,0-t átlagolt.

Manute Bolnak 31 blokkja volt egy meccsen?

Manute minden bizonnyal képes volt a lövéseket blokkolni. NBA-karrierje során a 624 meccsből csak 133-on kezdett. ... Ez minden azt jelenti, hogy igen, úgy gondoljuk, hogy Manute 31 lövést tudott blokkolni, miközben a University of Bridgeport csapatában kosárlabdázott a Division III-ban .

Vezetett valaha gárda a bajnokságot blokkokban?

MIAMI – Dwyane Wade -nek több blokkolt lövése van, mint bármelyik gárdának az NBA történetében. A Miami Heat sztárja pályafutása 1052. lövését vágta el hétfő este, blokkolva ezzel az atlantai BJ Johnson próbálkozását.

Mennyi a legtöbb blokkszám egy NBA meccsen?

A legtöbb blokk, egyjáték: Elmore Smith, 17:28, 1973, 111-98 -as győzelmet aratott a Portland Trail Blazers ellen. A Los Angeles Lakersben játszó Smith a Blazers 17 lövését utasította el, ez a szám még mindig egymeccses rekordnak számít.

Ki kapta a legtöbb blokkot egy játékban?

Egyjátékos blokkok rekordja Az NBA egyjátékos blokkok rekordja 17 blokk, és Elmore Smith állította fel 1973-ban, amikor a Los Angeles Lakersben játszott.

Az NBA minden idők Blocks-vezetői (1974-2019)

34 kapcsolódó kérdés található

Kié a Bucks franchise rekordja a legtöbb blokkolt lövés tekintetében egy szezonban?

1973-74-ben Kareem Abdul-Jabbar öt éven belül harmadik MVP-díját nyerte el, és 283 blokkolt lövésével új franchise egyszezoni rekordot állított fel.

Ki az egyetlen játékos az NBA történetében, akinek több blokkja van, mint pont?

Bol a Bulletsben és három másik csapatban játszott 1985-től 1995-ig tartó NBA-karrierje során. A centerként Bolt a sportág történetének legjobb lövésblokkolói között tartják számon, és az egyetlen NBA-játékos, aki visszavonult. karrierje során több blokkolt lövéssel, mint szerzett ponttal.

Létezik ötszörös dupla a kosárlabdában?

Míg a dupla- és tripla-duplák rendszeresen előfordulnak minden NBA-szezonban, hivatalosan csak négy négyes duplát regisztráltak az NBA-ben, ötszörös duplát pedig hivatalosan soha nem értek el a profi, egyetemi vagy akár középiskolás fiúknál. szint.

Kinek van a legtöbb 3 mutatója egy játékban?

Curry 2016-ban állította be a meccsen elért hármasok rekordját, amikor 13 hárompontost ért el a New Orleans Pelicans ellen. Két évvel később Thompson megdöntötte Curry rekordját 14 hármassal a Bulls elleni meccsen. Hihetetlen, hogy Thompson mindössze 27 perc alatt beállította a rekordot.

Mi az a Rudy Gobert szabaddobás?

Rudy Gobert szabaddobási százaléka 63.0 pályafutása során.

Hány 7 lábléc van az NBA-ben?

2019-ig huszonhat játékos szerepelt 7 láb 3 hüvelyk (2,21 m) vagy annál magasabb szinten. Három aktív a 2019–2020-as szezonban; Kristaps Porziņģis és Boban Marjanović (mindketten a Dallas Mavericks), valamint Tacko Fall a Boston Celticsből.

Rudy Gobert hármast csinált?

A Utah Jazz centere, Rudy Gobert kedden bekerült az All-NBA harmadik csapatába, míg a gárda, Donovan Mitchell nem jutott be a keretbe. Gobert ez a negyedik alkalom, hogy az All-NBA-ben szerepel pályafutása során, ebből három egymást követő évben a liga harmadik csapata. 2016–2017-ben Gobert az All-NBA második csapatává választotta.

Kinek van a legtöbb dunk az NBA történetében?

1996 óta Dwight Howard tartja a legtöbb dunk-rekordot az NBA-ben, és úgy tűnik, ez a közeljövőben nem fog változni. Ő lehet az első játékos, aki átlépi a 3000 dunk határt, ha a 2021-2022-es szezonban legalább 90-et szerez.

Kinek van a legtöbb labdája az NBA történetében?

Lakers: LeBron James vezeti az NBA-t a mindenkori forgalom tekintetében LeBron James vezeti a mindenkori NBA- és NBA-ABA-listát összességében 4592-vel. A Lakers-tagok, Kobe Bryant, Russell Westbrook és John Stockton asszisztens király szintén dicsekedhetnek azzal, hogy jelentős forgalom-indítók.

Mi a csúcspontja Kobe Bryant karrierjének?

2006. január 22-én Bryant karriercsúcsát jelentő 81 pontot szerzett a Toronto Raptors elleni 122–104-es győzelmen. Amellett, hogy megdöntötte az Elgin Baylor által felállított korábbi 71-es franchise-rekordot, Bryant 81 pontos meccse az NBA történetének második legmagasabb pontszáma volt, csak Chamberlain 1962-es 100 pontos meccse múlta felül.

Rudy Gobert jó?

Az elmúlt öt szezonban csapata mindössze 104,9 pontot engedélyezett 100 labdaszerzésenként vele együtt a pályán. Ez a legjobb pontszám a 269 NBA-játékos közül, akik legalább 3500 percet futottak le ebben az időszakban. HIVATALOS: Rudy Gobert 5 különböző mérőszámban rekordot állított fel a védekező hatás tekintetében .