Mi a helyzet Anglia és Dánia között?

Pontszám: 4,8/5 ( 72 szavazat )

Az ESPN az Egyesült Államokban közvetíti az Anglia–Dánia elődöntőt, spanyol nyelvű közvetítést az Univision és a TUDN. Mindkét hálózat streamelhető a fuboTV-n (ingyenes 7 napos próbaverzió). A győztes Olaszországgal mérkőzik meg a döntőben a Wembley Stadionban július 11-én, vasárnap 15 órakor ET.

Hol tudom megnézni az Anglia–Dánia meccset?

Az ITV Hub -on keresztül online élőben nézheti meg, míg a BBC One 23:20-kor mutatja a legfontosabb eseményeket, és 12:55-kor a teljes mérkőzés visszajátszását.

Melyik csatornán megy a Dánia vs Anglia?

Az Anglia–Dánia a tévében? Igen. A nézők az Anglia–Dánia összes akcióját követhetik az ITV -n, a közvetítések 18.30-kor kezdődnek.

Hol nézhetem meg ingyen az Anglia–Dánia meccset?

A kábel nélküli rajongók ingyenesen nézhetik a meccset a fuboTV próbaverziójával vagy ESPN+ előfizetéssel. Csatornakereső: Verizon Fios, AT&T U-verse, Comcast Xfinity, Spectrum/Charter, Optimum/Altice, Cox, DIRECTV, Dish, Hulu, fuboTV, Sling.

Mikor lesz Anglia Dánia meccse?

Mikor lesz Dánia v Anglia? A mérkőzés július 7-én, szerdán 20 órakor kezdődik a Wembley stadionban.

Anglia – Dänemark kiemelések | UEFA EURO 2020 | sportstúdió – ​​ZDF

40 kapcsolódó kérdés található

Jön az Anglia–Olaszország?

Melyik tévécsatornán nézik az Anglia–Olaszországot? A játékot a BBC One élőben közvetíti, a közvetítések 18.20-kor kezdődnek.

Az Anglia–Dánia az ITV-n?

Hol tudom megnézni a meccset a tévében vagy online? A meccset az ITV közvetíti , közvetítése vasárnap 18.30-tól kezdődik. Online is elérhető lesz az ITV Hub-on (csak az Egyesült Királyságban élő nézők számára).

Dánia európai ország?

Dánia. Dánia 1973. január 1-je óta az EU tagja, földrajzi mérete 42 924 km², lakossága 2015-ben 5 659 715 fő. A dánok az EU teljes lakosságának 1,1%-át teszik ki. Fővárosa Koppenhága, Dániában a hivatalos nyelv a dán.

Dánia–Spanyolország a tévében?

Dánia. ... Dánia és Spanyolország vs Olaszország a döntőbe vezető út utolsó állomása. A mérkőzéseket kedden és szerdán játsszák (2021.07.06.-07.07.), és az ESPN, a TUDN és az Univision csatornákon közvetítik őket, és élőben közvetíthetők a fuboTV-n, az ESPN+-on és más élő TV streaming szolgáltatásokon.

Hányszor győzte le Anglia Dániát?

A történelemkönyvek azt mutatják, hogy Anglia és Dánia 21 alkalommal játszott egymással. Anglia szerezte meg a legtöbb győzelmet az elmúlt találkozókon, 12 győzelmet arattak, Dánia pedig négyet, míg a hátralévő öt meccsen döntetlent játszott.

Melyik csatornán megy a Dánia meccs?

A mérkőzést élőben közvetíti a Sky Sports Football és a Sky Sports Main Event , a közvetítések 19 órakor kezdődnek. A Sky ügyfelei élőben is közvetíthetik a játékot a Sky Go alkalmazáson keresztül.

Hol nézhetek eurót Angliában?

A mérkőzés legfontosabb eseményeiért a BBC Sport YouTube-csatornáján minden Eb-mérkőzés látható lesz. Az ITV minden meccsnapon az összes nem élő játék csúcspontjait is megmutatja, amelyek szintén elérhetők az ITV Hubon, míg az új, Three Lions Raw műsoruk szűrő nélküli hozzáférést kínál az angliai játékok kiemelt témáihoz az ITV Hubon és a YouTube-on.

Hol nézhetem meg ingyen online az Euro 2021-et?

Hogyan nézheted ingyen az Euro 2020-at: közvetítsd élőben a 2021-es bajnokságot online bárhonnan
  • Egyesült Királyság: BBC/iPlayer és ITV/ITV Hub (ingyenes)
  • Franciaország: TF1 (ingyenes)
  • Németország: ARD és ZDF (ingyenes)
  • Spanyolország: Mediaset (ingyenes)
  • Olaszország: RAI (ingyenes)
  • USA: ESPN/ABC (Sling TV-n/FuboTV-n keresztül is)
  • Ausztrália: Optus Sport.
  • Nézzen bárhol: Próbálja ki az ExpressVPN-t 100%-ban kockázatmentesen.

Van rájátszás a 3. helyért az Eb-ben?

Más versenyeken van rájátszás a harmadik helyért? Az Eb az egyetlen jelentős nemzetközi verseny, ahol nincs rájátszás a harmadik helyért . Más tornák, mint például a világbajnokság, a Copa America és az Afrikai Nemzetek Kupája, mind tartalmaznak rájátszást a harmadik helyért, és ezt általában egy nappal a döntő előtt rendezik.

Mikor lesz a 2021-es Európa-döntő?

Mikor kezdődik az Eb döntője? A 2020-as Európa-bajnokság döntője 2021. július 11-én este 8 órakor (BST) kezdődik.

Spanyolország kiesett a 2021-es Eb-ből?

2021-es Európa-bajnokság: Spanyolország kimaradt a döntőből , de nagyszerű csapatot szerzett | Marca.

Beszélnek angolul Dániában?

Dániának egy hivatalos nyelve van: a dán . A területen azonban számos kisebbségi nyelvet beszélnek, ha a Feröer-szigeteket és Grönlandot is beleszámítjuk. A dánokat egészen fiatal koruktól kezdve tanítják angolul, és az összes dán 86%-a beszél angolul második nyelvként.

Ki szerezte az Anglia–Dánia gólt?

Anglia azonban Simon Kjaer öngóljával kikényszerítette az egyenlítést, és bár nem tudták 90 perc alatt elvégezni a munkát az egyre fáradtabb dán csapat ellen, amely a bakui negyeddöntőből repült be, a 60 000 szurkoló többsége vissza a Wembleyben üvöltött az örömtől, amikor Kane végül legyőzte a ...

Milyen színű Anglia Dániával szemben?

Anglia fehér mezét viseli majd, amikor szerda este Dániával mérkőzik meg. A Három Oroszlánok a 2020-as Eb-n mind az első öt meccsükön a Nike által készített készletet viselték, és még mindig nem kaptak gólt, miközben viselték a tornán.

Büntetőig jutott az Anglia–Dánia?

Anglia bejutott az Európa-bajnokság döntőjébe, miután egy intenzív elődöntőt vívott Dániával , amely hosszabbításig jutott a Wembleyben. ... Anglia visszaszorította Dániát az első harmadban, és Raheem Sterling vitatható büntetőt nyert Joakim Maehle kitöréséből a dán területen.

Ki vitte el Anglia tizenegyeseit 2021-ben?

Az angolok tizenegyesei közül Leonardo Bonucci egyenlített az olaszoknál, Marcus Rashford pedig a kapufát találta el az angoloknak, így három-három pontrúgás után 2-2 állt az állás.

Hogyan nézhetem meg a 2021-es Anglia vs Olaszország meccset?

Olaszország vs Anglia 2021 élő közvetítés: Hogyan nézd meg az Eb-döntőt az Egyesült Államokban
  1. FuboTV. Nézheti az ESPN és több mint 100 egyéb élő TV-csatorna élő közvetítését a FuboTV-n, amelyhez hétnapos ingyenes próbaverzió tartozik: ...