Eleredt a talladega verseny?

Pontszám: 4,2/5 ( 27 szavazat )

A vasárnapi NASCAR Cup Series versenyt a Talladega Superspeedway-en a zord időjárás miatt hétfőn délután 3 óráig (ET (FOX)) elhalasztották . ... Délután 4 óra tájban a NASCAR elkezdte szárítani a pályát, de amikor ismét eleredt az eső, úgy döntött, hogy elhalasztja a versenyt.

Elmarad a mai Nascar Kupa futam?

HÍREK: A mai NASCAR Cup Series és Camping World Truck Series versenyeit elhalasztották a @BMSupdates oldalon.

Miért tiltották ki Dodge-ot a NASCAR-ból?

A Dodge Daytonát betiltották, mert túl jó volt a versenyzésben. Buddy Baker 1970. március 24-én átlépte a 200 mérföld per órás sebességet ugyanazon a talladegai pályán. Ezt követően az autó még hat versenyt nyert meg. ... A NASCAR tisztviselői megváltoztatták a szabályokat, hogy betiltsák az olyan autókat, amelyek bizonyos tulajdonságokkal rendelkeznek, mint például a hatalmas szárny, amivel ezek az autók rendelkeztek.

Miért halasztják el ma a NASCAR versenyt?

HÍREK: A mai NASCAR Cup Series és Camping World Truck Series versenyeit elhalasztották a @BMSupdates oldalon. A NASCAR közölte, hogy úgy döntött, hogy elhalasztja a versenyeket " az éjszakai időjárás és az előrejelzés (és) a Sullivan megyei árvízi figyelmeztetések és biztonsági aggályok miatt ".

Beengedik a rajongókat a Talladega 2020-ra?

A Talladega Superspeedway csütörtökön bejelentette, hogy csökkentett számú szurkolót tesz lehetővé az október 4-i kupa rájátszásában . A pálya bejelentette, hogy a rajongókat nem engedik be az Xfinity és a Truck dupla fejlécek elöl nyújtott üléseibe októberben... Íme a pálya részletei a verseny rajongóinak szóló irányelveiről.

A NASCAR-kupasorozat hétfőn futja a Talladegát az eső miatt | NASCAR

19 kapcsolódó kérdés található

Ki nyerte a Talladegát ma 2020-ban?

NASCAR a Talladega versenyen: Brad Keselowski hosszabbításban nyeri az akciódús GEICO 500-at. Brad Keselowski csak egy kört vezetett a 2021-es GEICO 500-on, de ez volt az egyetlen, ami számított.

Lesznek Talladegának rajongói 2021-ben?

Továbbra is hálásak vagyunk, hogy a sportág legjobb szurkolóival rendelkezünk. A folyamatban lévő COVID-19 világjárvány miatt szeretnénk néhány fontos 2021 tavaszi eseményfrissítést közölni a GEICO 500-hoz április 25-én és a NASCAR Xfinity Series/ARCA Menards Series duplafejlécéhez április 24-én.

A Nascar-sofőrök pelenkát viselnek?

A NASCAR sofőrjei pelenkát vagy katétert viselnek? Daytonában az 500-as sofőröknek a zöld zászló lengetése után 3 órán keresztül folyamatosan kell vezetniük . Ezért akarják a rajongók tudni, hogy a NASCAR Drivers kakil-e az öltönyükben. A válasz nem.

Elkelt a Talladega?

TALLADEGA, Ala. – A Talladega Superspeedway illetékesei bejelentették, hogy elérték a társadalmilag távoli lelátókat és a toronyjegyeket a YellaWood 500 NASCAR Cup Series rájátszásának vasárnapi versenyére.

Ki nyerte a mai Nascart?

Ryan Blaney 0,077 másodperccel nyert William Byron előtt a michigani FireKeepers Casino 400-ban.

Ki nyerte ma a Nascar versenyt?

Kyle Larson hatodszor nyert a 2021-es szezonban Kevin Harvick késői passzának köszönhetően. Larson lett a harmadik különböző rájátszás-pilóta, aki futamot nyert a nyolcaddöntőben, csatlakozva Denny Hamlinhez és Martin Truex Jr.-hoz.

Hol van a legjobb hely Talladegában?

A Talladega SuperSpeedway Tri-Oval Tower ülései a legjobb kilátást biztosítják a pályára a tökéletes versenyzési élmény érdekében. Ez egy megemelt lelátó, így már az első sor is kiváló ülést biztosít.

A NASCAR engedi a szurkolókat a lelátón?

A Sonoma Raceway szerint a szurkolókat beengedik a lelátóra a közelgő NASCAR-versenyen. A Sonoma Raceway bejelentette, hogy a rajongók részt vehetnek a Toyota / Save Mart 350 NASCAR Cup Series futamon június 6-án. Az eseményt 2020-ra felfüggesztették a kaliforniai COVID-19 helyzet miatt.

Vannak nézők a Talladegában?

A kupasorozat múlt havi újraindítása óta nyolcszor indult a COVID-19 márciusi leállása óta, de a vasárnapi GEICO 500 az alabamai Talladega Superspeedway-en kritikus mérföldkő lesz a sportág visszatérésében: 5000 néző nézheti meg a versenyt tribünök és tornyok a hitben...

Ki a leggazdagabb NASCAR pilóta?

1. Dale Earnhardt Jr. Dale Earnhardt Jr. megszerezte a leggazdagabb NASCAR-pilóta rangsorát, 300 millió dollárra becsült nettó vagyonával.

Dodge visszatér a NASCAR-hoz?

A Dodge már bejelentette, hogy tervezik a visszatérést a NASCAR-hoz . Annak ellenére, hogy egy Gen-6-os autót tervezett, Brad Keselowski 2012-es bajnoki címe után Dodge elállt a sporttól. Az amerikai autógyár meghúzta támogatását, nem talált zászlóshajót a távozó Penske Racing helyére.

Ki nyerte ma a NASCAR 1. szakaszát?

— NASCAR (@NASCAR) 2020. szeptember 6., 19:30: Martin Truex Jr. megnyeri az 1. szakaszt.

Ki nyerte a Nascar 2020 Charlotte-ot?

Gyors tények a versenyről – Charlotte: Chase Elliott megnyerte az Alsco Uniforms 500-at, ami a hetedik győzelme a NASCAR Cup Series 157 versenyén. Ez az első győzelme és ötödik helyezése a top 10-ben 2020-ban.

Ki vezeti a 88-as autót 2019-ben?

88-at a következő évben, miután a számot átruházták a Hendrick Motorsportshoz, és 139 legjobb 10-es és 73 első öt helyen végzett kilenc győzelemmel a dupla nyolcassal. A 88-as autót jelenleg Hendricknek Alex Bowman vezeti.

Melyik a leggyorsabb NASCAR autó?

A nagyszerű aerodinamikának, valamint Bill Elliott ügyességének és bátorságának köszönhetően az 1987-89-es Ford Thunderbird volt a valaha volt leggyorsabb NASCAR törzsautó, és a rekord a mai napig áll.

Tud vezetni a Talladega Superspeedway-en?

A pálya legfelső sávjában járművek nem közlekedhetnek, és elhaladni sem lehet. Minden járműnek érvényes rendszámmal kell rendelkeznie, és minden vezetőnek érvényes jogosítvánnyal kell rendelkeznie. Az érvényes jogosítvánnyal rendelkező kiskorúak (19 év alattiak) szülő vagy törvényes gyám kíséretében tartózkodhatnak.