Megsérült a Stanley-csésze?

Pontszám: 4,5/5 ( 26 szavazat )

Úgy tűnt, hogy a Stanley-kupa felső edénye behorpadt. A szerencsétlenséget követően a Jégkorong Hírességek Csarnokának „Keepers of the Cup” tagjait látták, amint a Stanley-kupát a sérült tálat takaró takaróval vitték körbe, és berakták egy autóba.

Megsérült a Stanley Kupa trófeája?

Késő délután keringtek a képek egy Tampa Bay-játékosról, aki a Stanley-kupát tartotta úgy, hogy az egyik oldalán betört tálca, majd az NHL-riporterek megerősítették a történetet, hogy a trófea némileg megsérült . ... Szerencsére a megsérült Stanley-kupa az utazó Stanley-kupa, amelyet ilyen ünnepségekre használnak.

Megsérült ma a Stanley Kupa?

A Stanley-kupa kitartott a Tampa Bay Lightning hétfői, egymást követő második bajnoki ünnepségén. A csapat visszatért Tampába, a Julian B-n megrendezett győzelmére.

Az igazi Stanley Kupa behorpadt?

A kupát a Lightning támadója, Pat Maroon horpadta be , aki véletlenül elesett. „Nyilvánvalóan esett az eső és nedves volt” – mondta Maroon a Tampa Bay Timesnak. „Elmentem, hogy megemeljem, és hátrafelé mentem vele. Megcsúsztam, és [a kupa kapusa] Phil [Pritchard] felsegített, és a kupa a végére ment vissza.”

Elromlott a Stanley Kupa?

A Stanley Cup Montrealba indult javításra a Tampa Bay Lightning trófea után. Kiderült, hogy a Stanley Kupa mégis Montrealba kerül. ... Korábban is megsérült és kijavították, többek között akkor, amikor a 2018-as bajnok Washington Capitals „kupa” állást végzett, miután megnyerte a franchise történetének első NHL lapkáját.

Silversmith elmagyarázza, mire lehet szükség a megrongálódott Stanley Kupa javításához

42 kapcsolódó kérdés található

Sérült a Stanley Kupa 2021-ben?

A Stanley-kupa kitartott a Tampa Bay Lightning hétfői, egymást követő második bajnoki ünnepségén. A csapat visszatért Tampába a Julian B-nél tartott győzelmére. A Lightning a jövő hétvégén visszakapja, hogy folytathassa az ünneplést. ...

Megjavították a Stanley Kupát?

Újra az üzletben: A Stanley-kupa hivatalosan is turnézni kezdett, miután kijavították a horpadást. TAMPA , Fla. – Miután megszereztem egy kis TLC-t, a korábban horpadt Stanley Cup olyan jó, mint az új, és elindult a turné felé.

A villám megsértette a Stanley-kupát?

TAMPA, Fla. A 128 éves ezüst kehely tála olyan mértékben behorpadt, hogy úgy nézett ki, mint a Flat Stanley Cup . ... „Minden rendben, megy a finomítás” – mondta Phil Pritchard, a jégkorong Hírességek Csarnokának tagja.

Hogyan sérült meg a Stanley Kupa?

Pat Maroon arról, hogyan sérült meg a Stanley Cup „Nyilvánvalóan esett az eső és nedves volt” – kezdte Maroon a magyarázatot. „Elmentem megemelni, és laposan hátra mentem vele. Megcsúsztam… a kupa a végére esett, és az emberek azt mondták, hogy nem tiszteljük a kupát .”

A Villám behorpadta a poharat?

Tampa Bay Lightning Dent Stanley Kupa a csónakparádé ünnepén. TAMPA (CBSMiami/AP) – A jégkorong szent grálja, a Stanley-kupa valójában behorpadt a Tampa Bay Lightning bajnoki hajós felvonulásán, és most Montrealban javítás alatt áll.

Ki horpadta le a 2021-es Stanley Kupát?

A Tampa Bay Lightning hatalmasat rontott a Stanley Kupában a cím ünneplésén | RSN.

Mikor sérült meg utoljára a Stanley Kupa?

1962 : A Toronto Maple Leafs bulijában a kupa megnyerése után a trófea súlyosan megsérült egy máglyában. A csapatnak kellett állnia a javítási számlát.

A világítás károsította a Stanley Kupát?

A Lightning játékosai és a szurkolók hétfőn egy hajós felvonulással ünnepelték az NHL-bajnokságot a floridai Tampában. A vízen készült felvételeken úgy tűnik, hogy a trófea nem sérült meg .

Mi történt a 2021-es Stanley Kupával?

A Tampa Bay Lightning balszélsője, Alex Killorn (17) megnyerte a Stanley-kupát , miután a Lightning az ötödik meccsen 1-0-ra legyőzte a Montreal Canadienst, így megnyerte a 2021-es Stanley-kupa-döntőt az Amalie Arenában. A buli több mint két órával a szembenézés előtt kezdődött, és az éjszaka előrehaladtával egyre vidámabb lett.

Ki verte szét a Stanley Kupát?

Miután összetörte a szívünket (és a sapkát), a Tampa megdöntötte a Stanley-kupát.

Ki rontotta el a Stanley Kupát?

Napokig tartó találgatások után a Lightning-csatár és az örökös bajnok Pat Maroon vállalta , hogy okozta ezt a hírhedt horpadást. „Nyilvánvalóan esett az eső, és nedves volt” – mondta Maroon a Tampa Bay Timesnak. „Elmentem, hogy megemeljem, és hátrafelé mentem vele.

Milyen gyakran sérült meg a Stanley Kupa?

Ezt a rekordot még soha nem sikerült megdönteni vagy megdönteni. A New York Islanders jött a legközelebb. 1980 és 1983 között négyszer nyerték meg a Stanley Kupát. Ez a sorozat azonban megszakadt, amikor 1984-ben kikaptak az Edmonton Oilerstől.

Mit tett a Lightning a Stanley Kupával?

A Tampa Bay véget vetett a félig tragikus kupaszárazságnak az előző szezonban az NHL-buborékban. Ám szerda este a Lightning legyőzte a Canadienst, hogy egymás melletti bajnoki címeket szerezzen , és végül stílusosan megnyert egyet: hazai jégen, hazai közönséggel és házi könyves főzéssel.

Hol javítják a Stanley-kupát?

A Stanley-kupa Montrealba tart javításra, miután a Tampa-öbölben tartott ünnepségek során megsérült.

Hol van jelenleg a Stanley Kupa trófeája?

Valójában három van. Lord Stanley eredeti Dominion Kupáját a torontói Hockey Hall of Fame trezortermében tartják.

Hol javítják a Stanley Kupát?

TAMPA, Fla. – Kiderült, hogy a Stanley Kupa mégis Montrealba kerül. De egy hosszabb partira visszakerül a Tampa Bay Lightning birtokába.

Ki dobta le és horpadta le a Stanley Kupát?

Ha valaha is úgy gondolta, hogy veszélyes inni egy ilyen nehéz tárgyból, figyelmeztetnie kellett volna Rocket Richardot , aki az 57-es győzelme után két fogát is kivágott belőle.

Hogyan horpadt be a Stanley-kupa Tampában?

A Lightning olyan keményen bulizott a győzelmi hajós parádén , hogy behorpadta a Stanley-kupát.

Melyik évben lopták el a Stanley Kupát?

Utazzunk vissza 1970. december 5-re: arra a napra, amikor a Stanley Kupát ellopták.

Bepisil valaki a Stanley-kupában?

Az 1940-1941-es szezon végén a New York Rangersnek volt oka az ünneplésre. Nemcsak a Stanley Kupát nyerték meg , de végül kifizették a Madison Square Garden jelzáloghitelét is.