Westmeath v Kildare van a tévében?

Pontszám: 4,4/5 ( 32 szavazat )

A meccset a tévé nem fogja élőben közvetíteni, de a GAAGO-n közvetítheti 5 euróért. Az Irish Mirror Sport élő blogján is követheti az eseményeket.

A Kildare játék a tévében?

A játékot élőben közvetíti az RTÉ2 , közvetítés 15.30-tól.

Melyik csatornán megy a Kildare meccs?

A Tipperary v Waterford meccset szombaton 13 órától nézheti élőben az RTÉ One vagy RTÉ Player csatornán, 15.30-tól pedig a Monaghan v Tyrone meccset az RTÉ2 vagy az RTÉ Player adásában. A Dublin v Kildare vasárnap 15.30-tól az RTÉ2/Player csatornán . Tekintse meg a hétvégi akciók legfontosabb eseményeit a Vasárnapi meccsen 21.30-tól az RTÉ2-n.

Hogyan nézhetem meg a Kildare meccset?

A Dublin v Kildare 15.30-tól élőben az RTÉ2-n és az RTÉ Playeren . Az RTÉ2-n és az RTÉ Playeren 21.30-tól nézheti meg a Vasárnapi játék kiemelt eseményeit. Az Írországon kívüli nézők a GAAGO-n nézhetik meg a játékot.

Hogyan nézhetek hurlingot az Egyesült Királyságban?

Nagy-Britanniában a Premier Sports a döntőket is bemutatja, és a Sky platformon működik, így a játékok csaknem 10 millió otthonban lesznek elérhetőek. Az előfizetésért és a szolgáltatással kapcsolatos általános információkért látogasson el a http://www.premiersports.tv oldalra .

1992 Leinster Football elődöntő, Westmeath v Kildare

19 kapcsolódó kérdés található

Nézhetem az RTE-t az Egyesült Királyságban?

Az iOS-en ma indult új szolgáltatás, az RTÉ Player International új online televíziós kínálattal várja a nemzetközi közönséget (Írországon kívül), 500 órányi ingyenes és fizetős ír televíziós tartalommal, beleértve az éppen sugárzott televíziós tartalmakat is, amelyek naponta frissülnek.

Hogyan nézhetem meg a hurlingdöntőt az Egyesült Királyságban?

Ha Írország szigetén vagy Nagy-Britanniában élsz, akkor a szokásos közvetítőkön keresztül nézheted a meccset. Az RTÉ élőben közvetíti az RTÉ 2 -t, valamint aznap este a vasárnapi játék kiemelt eseményeit 21:30-kor.

A GAAGO ingyenes?

A GAAGO TV-tartalom csak az éves bérlettel rendelkezők számára érhető el ingyenesen . Ha hozzá szeretne férni ehhez a tartalomhoz, fontolja meg éves bérlet vásárlását vagy frissítését.

Mi a pontszám a Kildare meccsen?

Eredmény: Dublin 0-20 Kildare 1-9. Mindenkinek délutánt kívánunk, és üdvözöljük a 2021-es tartományi felnőtt labdarúgó-döntők utolsó döntőjére készülődve.

Döntő a Leinster dobás a tévében?

Mindkét döntő 16.45-től élőben az RTÉ2-n és az RTÉ Playeren .

Melyik csatornán megy ma a Mayo meccs?

Hol tudom megnézni? Mint mindig, az RTE élőben közvetíti a mérkőzést, 15.30-tól kezdődően az RTE 2 -n és az RTE Playeren. A mérkőzés a Sky Sports Arénán és a Sky Go-n is látható, közvetítésük 16.00 órától kezdődik.

Melyik csatornán megy ma a Waterford meccs?

A meccset a televízió élőben közvetíti, az RTE és a Sky Sports egyaránt közvetíti a meccset.

Milyen GAA játékok vannak ma a tévében?

Hétvégi GAA mérkőzések, TV-részletek és előrejelzések: Íme minden, amit tudnia kell
  • Cork kontra Dublin, Semple Stadion, 19:00 (J...
  • Monaghan v Tyrone, Croke Park, 16:00 (D...
  • Cork v Offaly, MW Hire O'Moore Park 17:15 (L. ...
  • Tyrone v Mayo, Croke Park 13:30 (R. ...
  • Fermanagh v Cavan, Croke Park 18:30 (M.

Melyik csatornán megy a Cork meccs?

A mérkőzést élőben közvetíti az RTE 2 a The Sunday Game műsorában. Nagy nyeremény ez mindazoknak, akik szeretik az ingyenes tévézést! Az adás 14.30-kor kezdődik. A játék streamelhető lesz az RTE lejátszón, ha mozgásban lesz a hétvégén!

A Monaghan v Armagh a tévében?

Armagh v Monaghan élőben a Sky Sports -on. A Donegal v Tyrone élő közvetítése a The Sunday Game élőben 13.15-től, az RTÉ2 és az RTÉ Player műsorán. Az Írországon kívüli nézők a GAAGO-n nézhetik a játékokat. A Vasárnapi Játék, az RTÉ2 vasárnap este 21.30-kor a hétvégi akciók közül kiemelkedik.

Melyik csatornán megy a dublini meccs?

17 órától élőben az RTÉ Kettőn és az RTÉ Playeren , 17 órától pedig a Sky Sports Arénán. A Vasárnapi játék kiemelt eseményei az RTÉ2-n és az RTÉ Playeren 21.30-tól. Az Írországon kívüli nézők a GAAGO-n nézhetik meg a játékot.

Kiket játszik Kildare?

• Celbridge0-0. kontra CONCMoorefield. A 2021-es Manguard Plus Minor Football Championship D csoport 3. fordulója...
  • Ellistown 1-10. v. 3-17 St Kevin's. ...
  • Athy1-15. v. 0-17Clane. ...
  • Cumann Lúthchleas Gael Fíodh Almhaine1-13. v. 2-13 Sallins GAA Club. ...
  • Raheens0-7. v. 2-15 Sarsfields. ...
  • Malomváros1-13. v. 0-9Straffan. ...
  • Szent Lőrinc GAA0-11. v...
  • Maynooth 4-12. v. 3-5Moorefield.

Ki nyerte a Kildare megyei döntőt 2020-ban?

2020. október 3-án Athy megnyerte 7. Kildare Senior Football címét, és 2011 óta először, miután a döntőben 1-11-re 0-12-re legyőzte Moorefieldet.

Meddig tart egy GAA meccs?

Időtartam. A felnőtt labdarúgás többsége, valamint minden kiskorú és 21 év alatti mérkőzés 60 percig tart , két 30 perces félidőre osztva, kivéve a szenior megyeközi meccseket, amelyek 70 percesek (két félidő 35 perc).

Hol tudom megnézni a Clare v Wexfordot?

A Clare versus Wexford élőben a Sky Sports Arénán , míg a Laois elleni Waterford elleni adás a GAAGo.ie oldalon érhető el.

Hogyan nézhetem meg a Tyrone vs Mayo-t?

Nézd meg a Mayo vs Tyrone meccset élőben a Sky Sports Arénában szombaton 16 órától.

Hány órakor lesz vasárnap a dobódöntő?

2021. augusztus 22., VASÁRNAP AZ ÖSSZES ÍRORSZÁGI SENIOR HURLING BAJNOKSÁG DÖNTŐ. LIMERICK kontra CORK. CROKE PARK 15.30 -kor.

Hány óra az All Ireland Hurling 2021-es döntője?

Augusztus 28-án, szombaton 15:30- kor bedobják a Kerry vs Tyrone-t az írországi elődöntőben; a meccs élőben lesz látható a Sky Sports Arénában 14:30-tól; eközben az összír döntőt szeptember 11-én, szombaton délután 5 órakor kezdték.

Az All Ireland döntőt meg tudod nézni az RTÉ Playeren?

Élő blog az RTÉ Sport Online-on és az RTÉ Hírek alkalmazásban. Élő közvetítés az RTÉ2-n és az RTÉ Playeren 16 órától . Előtte a junior döntőt (Armagh v Wexford) és a köztes döntőt (Kilkenny v Antrim) is megtekintheti 11:45-től.