Hány éves a harli fehér?

Pontszám: 4,5/5 ( 19 szavazat )

Közel 10 évvel azután, hogy az első sprint autóversenyén súlyosan megégett és majdnem meghalt, Harli White sokkal élőbbnek érzi magát, mint valaha. És most, 22 évesen virágzik a versenyzői karrierje.

Mennyibe kerül a Knoxville Nationals megnyerése?

Abszurd jól fizet is. Az 1961-ben megalakult Knoxville Nationals 1280 dollárt fizetett Roy Robbinsnak a győzelméért. Szombat este a főverseny győztese nem kevesebb, mint 150 000 dollárt, de emellett 1000 dollárt is keres vezetett körenként. A második helyezett 75 000 dollárt, a harmadik helyezett 37 500 dollárt keres.

Milyen gyorsan mennek a sprint autók Knoxville-ben?

A mechanikai beállítástól (motor, hajtómű, lengéscsillapítók stb.) és a pálya elrendezésétől függően ezek az autók 160 mérföld/óra (260 km/h) feletti sebességre képesek. A sprint autók alacsonyabb költségvetésű és nagyon népszerű osztálya 360 köbhüvelykes (5,9 literes) motorokat használ, amelyek körülbelül 700 lóerőt (520 kW) adnak le.

Ki nyerte a 2021-es Knoxville Nationals-t?

Kyle Larson a 10-szeres Knoxville Nationals-bajnok Donny Schatz ellen győzte meg első Knoxville Nationals-koronáját szombat este a Knoxville-i (Iowa) Raceway-en.

Hány győzelmet aratott Kyle Larson 2021-ben?

A szezonban öt győzelme , 14 legjobb ötöse és 18 legjobb 10-e van – ezek mindegyike a legjobb a kupasorozatban ebben a szezonban.

Harli White verseny utáni interjú Limalandban

36 kapcsolódó kérdés található

Ki nyerte a 2021-es 410 Knoxville Nationalst?

Írta: Bill Wright KNOXVILLE, Iowa (2021. szeptember 16.) – Tyler Erb korán átvette a vezetést, és megszerezte pályafutása második győzelmét a Knoxville Raceway-en a BRANDT Professional Agriculture által bemutatott 17. Lucas Oil Late Model Knoxville Nationals versenyen csütörtök este.

Melyik Nascar-sofőr házas egy fekete nővel?

Melissa Harville-Lebron az első afro-amerikai nő, akinek NASCAR versenycsapata van – amely történetesen az első multikulturális csapat a sportban. Kyle Larson felesége, Katelyn Sweet megszülte a pár két gyermekét.

Hány versenyt nyert meg Kyle Larson 2020-ban?

A kaliforniai Merced Speedway-en, a 360 Sprint Car Division péntek esti legutóbbi diadala után Larson összesen 43 győzelmet aratott 2020-ban.

Melyek a 2021-es Knoxville Nationals dátumai?

A Knoxville Raceway bemutatta előzetes 2021-es szezonjának menetrendjét, amelynek főcíme a NOS Energy Drink Knoxville Nationals 60. futama, amelyet a Casey's mutat be augusztus 11. és 14. között.

A Knoxville Raceway kosz?

A Knoxville Racewayről: Az iowai Knoxville-ben, a Marion County Fairgrounds területén található Knoxville Raceway egy fél mérföldes földes pálya , amely szárnyas CT525, 360 és 410 sprint autóversenyeknek ad otthont áprilistól szeptemberig szinte minden szombat este.

Hogyan nézhetem meg a Knoxville Nationals 2021-et?

Hogyan kell nézni:
  1. streamelés: Nézze meg a 2021-es Corn Belt Nationals versenyét a Knoxville Raceway-en a FloRacingen. REGISZTRÁLJ ITT.
  2. A tévén: Mostantól elérhető Roku, Fire TV, Chromecast és Apple TV készülékeken.
  3. Átküldés: Átküldés okostévére, beleértve a Vizio, Samsung és LG TV-ket.
  4. Menet közben: Töltse le a FloSports alkalmazást iOS vagy Android rendszeren.

Miért használnak metanolt a sprint autók?

Miért szeretik a versenyautó-vezetők? A legtöbb versenyautó-sofőr a metanol vagy etanol alapú üzemanyagot részesíti előnyben, és ennek egyszerű oka. Összességében az alkohol alapú üzemanyag magas oktánszámmal rendelkezik, ami növeli az üzemanyag-hatékonyságot. A metanol tisztábban és hűvösebben ég , kevésbé gyúlékony és olcsóbb, mint a benzin.

Mennyi lóerős egy késői modell?

A Super late modellek az Egyesült Államokban és Kanadában az aszfaltos rövidpályás versenyek vezető részlegei. Jellemzően 600 lóerő feletti (450 kW) fékteljesítményű , amerikai szívó V8-as motorokkal rendelkeznek, egy egyedi építésű, körülbelül 2750 fontot (1250 kg; 196 st) nyomó alváz motorháztetője alatt.

Mi a világ Sprint autós fővárosa?

Knoxville Raceway – A sprint autók világ fővárosa!

Mennyit fizet a 2021-es Knoxville Nationals a győzelemért?

A 60. Knoxville Nationals győztesének lehetősége van arra, hogy 200 000 dollárt vigyen haza a pénztárcából . „Nagyon hálásak vagyunk minden körszponzornak, aki együttműködött velünk, hogy ez megvalósuljon” – mondta Kendra Jacobs, a Knoxville Raceway marketing igazgatója egy sajtóközleményben.

Ki nyerte a legtöbbször a Knoxville Nationals-t?

A Nationals történetének legsikeresebb pilótája Steve Kinser , aki 12 alkalommal nyerte meg a versenyt.

Mennyibe kerül egy 410-es sprint autó motor?

Tiszta költségekről beszélek, szponzorok, alkatrész-akciók stb. nélkül... egy versenyképes 410-es sprintautó, amit a pályán lát a WoO-val, 60 000–85 000 dollár vadonatúj (autó és motor) építése.