Zlatan minden percben gólt szerzett?

Pontszám: 4,5/5 ( 74 szavazat )

Soha ne hagyj ki egy pillanatot sem
Zlatan Ibrahimovic és Cristiano Ronaldo az egyetlen játékos a futballtörténelemben, aki minden percben gólt szerzett (1-90).

Melyik játékos szerzett minden percben gólt?

Az uruguayi most a meccs minden percében gólt szerzett. Minden percben szerzett legalább egy gólt 1'-től 90+7'-ig. A másik két játékos, aki elérte ezt a bravúrt, Cristiano Ronaldo és Zlatan Ibrahimovic. Leo Messinek viszont nem volt szerencséje ezt elérni.

Melyik futballista lőtt minden percben gólt?

Ronaldo egy labdarúgó-mérkőzés minden percében gólt lőtt. Cristiano Ronaldo a futballmérkőzés minden percében szerzett gólt, miután a meccs 7. percében tizenegyest lőtt az Atletico Madrid ellen.

Hány gólt szerzett eddig Zlatan Ibrahimovic?

Ibrahimović a világ egyik legjobban kitüntetett aktív labdarúgója, pályafutása során 31 trófeát nyert. Pályafutása során több mint 570 gólt szerzett , köztük több mint 500 klubgólt, és az elmúlt négy évtized mindegyikében gólt szerzett.

Hány rekordja van Ronaldónak?

Összességében Ronaldo 32 felnőtt trófeát nyert pályafutása során. Emellett egy címet szerzett ifjúsági és legalább öt címet barátságos versenyeken. Összességében 2021 januárjáig több mint 300 trófeát és érmet nyert, amelyek közül néhány a gyerekkorából származik.