Tsitsipas nyert Grand Slam-tornát?

Pontszám: 4,1/5 ( 9 szavazat )

Stefanos Tsitsipas görög profi teniszező. Ő a második legfiatalabb játékos, akit a Teniszprofesszionálisok Szövetsége a legjobb 10-be sorolt, és jelenleg pályafutása során a 3. helyen áll a világranglistán, amivel a történelem legmagasabb rangú görög játékosa.

Tsitsipasnak van Masters 1000 címe?

Tsitsipas a harmadik döntőjében lépett pályára, és mindössze négy ponttal maradt le első adogatásától (24/28), ezzel megszerezte pályafutása második legnagyobb címét 71 perc után. ...

Roger Federer megnyerte mind a 4 Grand Slam-bajnokságot?

Egyike annak a nyolc férfinak, aki pályafutása során megnyerte a Grand Slam-bajnokságot (mind a négy Grand Slam-tornát legalább egyszer megnyerte), és egyike annak a négy játékosnak, aki pályafutása során nyert Grand Slam-versenyt három különböző felületen, kemény, füves és salakos pályán. ... Federernek 11 hard pályás Grand Slam címe van, ami a második Djokovic mögött.

Megnyerte valaki mind a 4 szakot évente?

Bobby Jones , aki egyszer megnyerte a Masters-korszak előtti karrier Grand Slam-bajnokságot, és ő az egyetlen golfozó, aki ugyanabban az évben négy főversenyt nyert.

Ki nyerte az összes Grand Slam-bajnokságot egy év alatt?

A US Openen a felületváltást használva a határértéknek, a naptári Grand Slam-versenynek csak egy nyertese volt a modern korban: Steffi Graf .

Carlos Alcaraz vs Stefanos Tsitsipas Fénypontok | 2021 US Open 3. forduló

36 kapcsolódó kérdés található

Tsitsipas randizik Sakkarival?

Tsitsipas nem jár Sakkarival , de van barátnője. Theodora Petalasnak hívják, és körülbelül három éve találkoztak, amikor Tsitsipas New Yorkban tartózkodott.

Ki nyerte a tenisz Grand Slam-bajnokságot 2021-ben?

Novak Djokovic 6:7 (4), 6:4, 6:4, 6:3-ra legyőzi Matteo Berrettinit, ezzel megszerezte hatodik wimbledoni bajnoki címét.

Ki az első játékos az elmúlt 52 évben, aki kétszer nyerte meg mind a négy Grand Slam-bajnokságot?

CIKKEK. PÁRIZS: Novak Djokovic azt mondta, soha nem kételkedett abban, hogy két szettből drámai visszavágót tud indítani, hogy legyőzze Stefanos Tsitsipast a francia nyílt teniszbajnokság vasárnapi döntőjében, megszerezze a 19. Grand Slam-bajnoki címet, és ő legyen az első ember 52 év után, aki kétszer megnyeri mind a négy nagybajnokságot.

Görög nyert Grand Slam-versenyt?

A tenisz az 1896-os Athénban, Görögországban megrendezett első újkori olimpia része volt. De még egyetlen görög játékos sem nyert Grand Slam címet . Marcos Baghdatis második lett a 2006-os Australian Openen, Stefanos Tsitsipas pedig bejutott a francia nyílt teniszbajnokság idei döntőjébe.

Ki Sakkaris pasija?

Konsztantyinosz Mitsotakisz Kiriakosz Mitsotakisz görög miniszterelnök fia.

Kivel jár most Tsitsipas?

A PlayersGF sportoldal szerint Tsitsipas jelenleg Theodora Petalassal jár . A házaspárt először 2020-ban vették észre a nyaraláson. Egy interjúban Tsitsipas elmondta, hogy körülbelül két éve kezdtek el randevúzni, amikor New Yorkban tartózkodott.

Ki Berrettini barátnője?

A pár a második hetet érte el Wimbledonban. Matteo Berrettini bevallotta, hogy jobban megfeszül, amikor barátnője, Ajla Tomljanovic játékát nézi, mint a saját meccsein. Berrettininek azonban ideges délután vár hétfőn.

Maria Sakkari randevúzta Stefanos Tsitsipasszal?

Stefanos Tsitsipas és Maria Sakkari is remek barátok a pályán kívül, sőt képeket is tesznek közzé egymásról az Instagramon. Még olyan pletykák is keringtek, hogy a múltban egy ideje randevúztak egymással. Ez azonban biztosan nem igaz .

Ki az egyetlen játékos, aki megnyerte a Golden Slam-díjat?

A Pro Kabaddi League 1988. december 22-től indul. Steffi Graf továbbra is az egyetlen teniszező, aki elérte a Golden Slam-díjat.

Hány játékos nyerte meg mind a 4 Grand Slam-bajnokságot?

A tenisz történetében mindössze 8 játékos nyerte meg mind a négy Grand Slam-tornát (más néven főversenyt) egyesben. Ezt az eredményt általában Career Grand Slamnek nevezik.