Reggie Miller nyert bajnokságot?

Pontszám: 4,7/5 ( 53 szavazat )

Reginald Wayne Miller egykori amerikai profi kosárlabdázó, aki 18 éves nemzeti kosárlabda-pályafutását az Indiana Pacersben játszotta.

Reggie Miller bajnok?

Reggie Miller az Indiana Pacers Hírességek Csarnokának játékosa volt. Egyben a valaha élt egyik legnagyobb lövész. Bár Miller nagyszerű játékos volt, soha nem nyert NBA-bajnokságot .

Reggie Miller nyert valaha bajnoki meccset?

18 éves profi, nulla NBA-bajnokság Sajnos ezalatt a 18 szezonban Miller csak egyszer vezette az Indiana Pacerst az NBA döntőjében.

Ki a legjobb NBA-játékos gyűrű nélkül?

Ringless: Chris Paul és a legjobb NBA-játékosok, akik még soha nem nyertek...
  • Russell Westbrook. Russell Westbrook. (...
  • Patrick Ewing. Patrick Ewing. (...
  • Elgin Baylor. Elgin Baylor (NBA-n keresztül) ...
  • Steve Nash. Steve Nash. (...
  • Charles Barkley. Charles Barkley (via Viva Basquet)...
  • Karl Malone. Karl Malone. (...
  • James Harden. ...
  • John Stockton.

Reggie Miller nyert MVP-t?

41. Reggie Miller. Az egyik legmeglepőbb tény, amelyet a cikk elkészítése során derítettek ki, az Indiana Pacers All-Star játékosa soha nem végzett 13. helyen az MVP-szavazáson , ami akkor történt, amikor a franchise történetében 18-as átlag után először vezette csapatát az NBA döntőjébe. pont és három lepattanó per.

Az egyetlen DÖNTÉS, ami megakadályozta Reggie Millert attól, hogy NBA-bajnokságot nyerjen!

39 kapcsolódó kérdés található

Melyik NBA-játékosnak nincsenek gyűrűi?

A legjobb NBA-játékosok gyűrű nélkül
  1. Elgin Baylor, előre. Elgin Baylor 0-7-re végzett az NBA döntőjében.
  8. Reggie Miller, őr. ...

Kinek volt a leghosszabb NBA-pályafutása?

Kareem Abdul-Jabbar 1989-ben vonult vissza, 20 lejátszott szezon rekordjával.

Karl Malone NBA-bajnok?

Bár Malone soha nem nyert bajnokságot , minden szezonban játszott a rájátszásban, és a szezon utáni produkciója megegyezett az alapszakasz fenomenális statisztikáival. Pályafutása alapszakasz-átlaga 25,0 és 10,1 rpg, míg a rájátszásban 24,7 és 10,7 rpg volt.

Ki nem nyert még soha bajnokságot az NBA-ben?

A rájátszásban maradt nyolc franchise közül csak három – a Philadelphia 76ers, a Milwaukee Bucks és az Atlanta Hawks – nyert valaha bajnokságot. A másik öt csapat – a Utah Jazz, a Phoenix Suns, a Brooklyn Nets, a Los Angeles Clippers és a Denver Nuggets – még soha nem emelt címet.

Hol áll Reggie Miller minden idők legjobbja?

Reggie Miller: A pályafutása során elért legtöbb hárompontos (2560) Allen és Curry mögött Miller volt Mr. Clutch 18 szezonjában – mindezt a Pacersben. Az összes idők góllövőlistájának 21. helyén áll 25 279 ponttal, és egy alkalommal vezette Indianát az NBA döntőjében.

Ki kapott több gyűrűt az NBA-ben?

Bill Russell a legtöbb NBA-bajnoki gyűrű tulajdonosa. Konkrétan 11 NBA-bajnoki címet nyert a 13 szezon alatt, amit a Boston Celticsben játszott.

Mennyire gazdag Shaquille O Neal?

Shaquille O'Neal nettó vagyona 2021-ben (becslés): 400 millió dollár .

Hány évesen ment nyugdíjba Reggie Miller?

Az 52 éves Miller teljes NBA-pályafutását az Indiana Pacersben játszotta a Hírességek Csarnokában, és amikor 2005 -ben visszavonult, a hárompontosok minden idők éllovasa volt (Miller visszavonulása óta Ray Allen ugrott megelőzni ezen a listán). De mindezt leszámítva Reggie Miller teljesen balhé lett nyugdíjas korában.

Mi volt a legrövidebb NBA-pályafutása?

Az NBA Fejlesztési Ligában és Európában betöltött szerepe után Curry 2010 januárjában debütált az NBA-ben, amikor 3,9 másodpercet játszott a Los Angeles Clippersben. Currynek ez volt az egyetlen NBA alapszakaszbeli fellépése, és minden idők legrövidebb NBA-pályafutásának rekordját állította be.

Ki a legalacsonyabb lány, aki dögölhet?

A WNBA-n belül a Los Angeles Sparks játékosa, Candace Parker (6'5 hüvelykes) a legalacsonyabb nő, aki egy meccsen elsüllyedt. Kétszer csinálta, és egymást követő meccseken is megtette.

Ki a legfiatalabb NBA játékos valaha?

A valaha volt legfiatalabb NBA-játékos Andrew Bynum volt, aki mindössze hat nappal a 18. születésnapja után játszotta első meccsét.

Kit akadályozott meg Jordan abban, hogy gyűrűt kapjon?

Charles Barkley, Patrick Ewing és a legjobb játékosok, Michael Jordan megakadályozta, hogy NBA-bajnokságot nyerjenek. Michael Jordan az 1990-es években hat bajnoki címig vezette a Chicago Bullst. Az ESPN „The Last Dance” című dokumentumfilmje az elmúlt öt hétről szólt.