Lebron szerzett valaha egyszámjegyűt?

Pontszám: 4,9/5 ( 2 szavazat )

Pályafutása során nyolc egyszámjegyű gólt szerzett meccse van, ebből hatot 2003–2004-ben (újonc szezonban) játszott. Ne feledje, ez a sorozat csak az alapszakasz meccseire vonatkozik. Jamesnek van pár egyszámjegyű rájátszásmeccse – 2011-ben és 2014-ben, amikor a Miami Heatben szerepelt.

LeBron 10 pontnál kevesebbet szerzett?

LeBron James 8 meccsen játszott 10 pontnál kevesebbel.

Hány meccsen van LeBron kétszámjegyű?

LeBron 1000 meccsre növelte a kétszámjegyű gólsorozatot.

Ki szerzett 70 pontot egy NBA-meccsen?

A legfiatalabb játékos, aki ezt elérte, Devin Booker (70 pont – 20 év és 145 nap), a legidősebb pedig Kobe Bryant (60 pont – 37 év és 234 nap).

Kinek van a legtöbb 60 pontos meccse az NBA történetében?

A néhai Wilt Chamberlain birtokolja a 60 pontos meccsek többségét, pályafutása során 60 vagy annál több gólt szerzett 32 alkalommal. A következő legjobb eredményt elérő játékos a néhai Kobe Bryant hattal. Az egyetlen aktív játékos ezen a listán a gárda kettőse, James Harden (4) és Damian Lillard (3).

MINDEN alkalommal, amikor LEBRON JAMES EGY SZÁMJEGYET PONT!

17 kapcsolódó kérdés található

Mi a Kobes legkevesebb gólt szerző meccse?

Kobe Bryant szerezte a legkevesebb pontot a Pacers ellen 2000. június 9-én NBA-döntőben, 2 ponttal .

Kinek van a legtöbb 10 pontos meccse az NBA történetében?

A legtöbb meccset Kareem Abdul-Jabbar játszotta 10+ ponttal, 1509 meccsel.

Kinek van a legtöbb 20 pontos meccse az NBA történetében?

#1 Kobe Bryant – 34 20 pontos negyed A néhai nagyszerű Kobe Bryant birtokolja a legtöbb 20 pontos negyedet az NBA történetében. Bryant nagyon számító volt azzal kapcsolatban, ahogyan a játékot játszotta.

Melyik LeBron legjobb meccse?

5 meghatározó LeBron James-meccs, amit szeretnénk, ha a király összetörne
  • 2013-as NBA-döntő, 7. mérkőzés – San Antonio. ...
  • 2012-es Keleti Konferencia döntője, 6. meccs – Boston. ...
  • 2016-os NBA-döntők, 7. meccs – Golden State. ...
  • 2016-os NBA-döntők, 5. meccs – Golden State. ...
  • 2010-es Keleti Konferencia döntője, 5. meccs – Boston.

Volt már LeBronnak rossz meccse?

Szerencsére (spoiler figyelmeztetés) egyetlen rossz meccs sincs LeBron James számára a Los Angeles Lakers tagjaként! A Portland Trail Blazers elleni NBA rájátszás 2. meccsén nyújtott 10 pontos teljesítménye kiemelkedik, és karrierje hatodik legrosszabb playoff-meccse a Basketball-Reference meccspontszámát tekintve.

LeBron hányszor szerzett 45 vagy többet?

LeBron James 22 meccset játszott 45+ ponttal.

Ki a legfiatalabb NBA-játékos, aki 10 000 gólt szerzett?

LeBron James lett a legfiatalabb játékos, aki 10 000 pontot szerzett!

Mik voltak Michael Jordan legalacsonyabb pontjai?

Amikor Michael Jordan néhány ritka éjszakai statisztikáját átvizsgáltuk, valószínűleg 1986. március 22-én ugrik be a legtöbbet. Aznap este a Chicago Bulls a Cleveland Cavaliersszel mérkőzött, Jordan pedig pályafutása legalacsonyabb pontszámát érte el. Nyolc ponttal végzett a 4 a 13 ellenében.

Kinek van a legtöbb 30 pontos meccse valaha?

Az NBA-legenda, Michael Jordan tartja a liga történetének legtöbb 30 pontos meccsének rekordját. Megdöbbentő 562 meccsen játszott, amelyeken legalább 30 pontot szerzett. Figyelembe véve azt a tényt, hogy Michael Jordan mindössze 179 playoff-mérkőzést játszott, az összesített rekordja lenyűgözőbbnek tűnik.

Kinek van a legtöbb 45 pontos meccse az NBA történetében?

Wilt Chamberlain játszotta a legtöbb meccset 45+ ponttal, 176 meccsel.

Kobe gól nélkül maradt?

Bár Bryant első meccsén hat perc alatt 0-val 1 lövés után gól nélkül maradt, Bryant 18 évesen és 72 naposan a valaha volt legfiatalabb NBA-játékos lett, bár a rekord azóta megdőlt.

Volt valaha Kobe-nak rossz játéka?

Kobe Bryant gyenge lövöldözős éjszakát élt át a Celtics ellen. ... 2002 áprilisában azonban pályafutása egyik legrosszabb lövöldözős éjszakáját élte át, hiszen mindössze 5-25 -öt lőtt a mezőnyből egy átfogó vereség során.

Melyik volt Shaq legkevesebb gólt szerző meccse?

Shaquille O'Neal 2011. január 30-án és 2005. február 22-én szerezte a legkevesebb pontot egy meccsen, 0 ponttal.

Kinek van a legtöbb 70 pontos meccse az NBA történetében?

Wilt Chamberlainnek van a legtöbb meccse 70+ ponttal egy szezonban, 3 meccsen 1962-63-ban és 1961-62-ben.

Mi LeBron James karriercsúcsa?

Ez a dátum az NBA történetében (március 3.): LeBron James karriercsúcsát szerezte, 61 pontot . "Hatvanegy 33 lövésből, ez Wilt Chamberlain-szerű" - mondta Shane Battier, a Heat támadója LeBron Jamesről a meccs után. "Ez elég elképesztő.