Lebront tartották már gól nélkül?

Pontszám: 4,9/5 ( 74 szavazat )

LeBron James pályafutása során másodszor maradt gól nélkül a rájátszás 4. negyedében . Adriano Oliveira és további 2 302 ember kedveli. A 2011-es döntő túlhaladta a forgatókönyvet, és minden meccs elég szoros volt, talán 1 kivételével... ... A 2014-es döntőben nagyszerűen játszott, és rekordkülönbséggel kikaptak...

Mi a legkevesebb gólt LeBron egy meccsen?

LeBron legutóbb 2007. január 5-én nem szerzett 10 pontot egy meccsen, amikor nyolc pontja, kilenc gólpassza és öt lepattanója volt, miközben a Cavs legyőzte a Buckst. Pályafutása során nyolc egyszámjegyű gólt szerzett meccse van, ebből hatot 2003–2004-ben (újonc szezonban) játszott.

Volt már LeBronnak rossz meccse?

A Boston megnyerte a 3. meccset három ponttal, és a tehetségek közötti különbség akkora volt, hogy LeBron Jamesnek pályafutása egyik legrosszabb playoff-mérkőzése kellett ahhoz, hogy Boston nyerjen egy Avery Bradley zümmögőn. LeBron 11 pontot szerzett 4-13-as lövésekkel (hármasból 0-4), hat gólpasszal, hat lepattanóval és hat eladott labdával.

LeBronnak volt valaha műszakija?

LeBron Jamest 15 éves pályafutása során először állították ki kedden, amikor Kane Fitzgerald játékvezető technikai hibával sújtotta, amiért a Cleveland Cavaliers Miami Heat elleni rangadóján a harmadik negyedben nem adták ki.

Ki szerzett 70 pontot egy NBA-meccsen?

A legfiatalabb játékos, aki ezt elérte, Devin Booker (70 pont – 20 év és 145 nap), a legidősebb pedig Kobe Bryant (60 pont – 37 év és 234 nap).

6 Lebron James lemez, ami SOHA NEM TÖRT EL!

42 kapcsolódó kérdés található

Kinek van a legtöbb 60 pontos meccse az NBA történetében?

Wilt Chamberlain játszotta a legtöbb meccset 60+ ponttal, 32 meccsel.

LeBront kirúgták a meccsből?

LeBron James heves vitába keveredett a pályán egy nézővel, aminek következtében a szurkolót kicipelték az arénából . A Los Angeles Lakers Atlanta Hawks elleni meccse a negyedik negyedben megállt, amikor a női szurkolót látták LeBronnal szót váltani.

Hány technikai hibát követ el Draymond?

Amikor a második technikait hivatalosan visszavonják, Greennek három technikai faultja lesz a szezonban.

Melyik volt LeBron legjobb meccse?

2012-es Keleti Konferencia döntője, 6. meccs vs. 45 ponttal (19/26 lövés), 15 lepattanóval és öt gólpasszal zárt. Egyesek úgy vélik, hogy ez volt a legnagyobb teljesítménye.

Mi volt Michael Jordan karrierje mélypontja?

Néhány pillanat jó volt, de mások nem annyira. A legrosszabb éjszaka akkor következett be, amikor Jordan pályafutása legrosszabb egymeccses lövőteljesítményét mutatta be, 2002. december 15-én, a Toronto Raptors ellen mindössze két pontért 1-9-ből .

Mi LeBron James karriercsúcs?

Ez a dátum az NBA történetében (március 3.): LeBron James karriercsúcsát szerezte, 61 pontot . "Hatvanegy 33 lövésből, ez Wilt Chamberlain-szerű" - mondta Shane Battier, a Heat támadója LeBron Jamesről a meccs után.

Melyik minden idők legalacsonyabb pontszerzésű NBA-meccse?

Az NBA legalacsonyabb pontszerzési rekordja 1950. november 22-én a Fort Wayne Pistons 19-18-ra legyőzte a Minneapolis Lakers regnáló bajnokát, azon a mérkőzésen, amely a legalacsonyabb ( 37 összesített pont ) meccsként vonul be a történelembe. .

LeBron James hányszor szerzett 10 pont alatt?

LeBron James 8 meccsen játszott 10 pontnál kevesebbel.

Mi Stephen Curry legalacsonyabb pontszáma?

Stephen Curry 11 ponttal szerezte a legkevesebb pontot 2020-21-ben a Raptors ellen január 10-én.

Kinek van a legtöbb technikai faultja az NBA történetében?

Ők azok a játékosok, akik az NBA történetében a legtöbb technikai hibát gyűjtötték össze.
  1. Karl Malone - 332. Karrier: 19 szezon (1985-2004)
  2. Charles Barkley - 329. Karrier: 16 szezon (1984-2000) ...
  3. Rasheed Wallace - 317...
  4. Gary Payton - 250...
  5. Dennis Rodman – 212...
  6. Dirk Nowitzki – 192...
  7. Anthony Mason – 192...
  8. Russell Westbrook – 183...

Kinek van a legtöbb kirúgása az NBA történetében?

Rasheed Wallace (317) Lehet, hogy nincs olyan játékos, aki keményebben próbálta megütni a "T" betűt, mint Wallace, aki 29-cel a kidobások pályafutásának rekordját tartja.

Luka hány technikussal foglalkozik?

Dončić technikailag 16 technikai faultot kapott ebben az évben, de egy április 2-i, New York Knicks elleni meccsen lemondott, így a jelenlegi összessége 15 volt.

Ki rúgta ki LeBront?

A Carlos házaspárral történt incidens rengeteg újdonságot keltett, de Jamesnél évek óta előfordulnak hasonló helyzetek. Alig néhány nappal ezelőtt egy 49 éves Cleveland Cavaliers-szurkolót kirúgtak az arénából, mert kikapta Jamest.

Ki az a lány, akit kirúgtak a Lakers meccséből?

Juliana Carlos , az atlantai Instagram influencer levette a maszkját (ami ellenkezik az NBA politikájával), hogy a meccs közben kiabáljon James-szel, miután férje és James össze-vissza keveredtek. Carlost, férjét, Chris Carlost és két másikat ezután kirúgták – jelentette az ESPN.

Kit rúgtak ki a Lakersből?

Az ESPN megerősítette, hogy Julianát, Chris-t és két másik nézőt ezután eltávolították a játékból. Juliana az Instagram Story oldalán közzétett videóban beszélt az incidensről, miközben kilépett az épületből, és azt állította, hogy kiabálni kezdett Jamesrel, miután állítólag az NBA-sztár először a férjének tett megjegyzéseket.

Kinek van a legtöbb 70 pontos meccse az NBA történetében?

Wilt Chamberlainnek van a legtöbb meccse 70+ ponttal egy szezonban, 3 meccsen 1962-63-ban és 1961-62-ben.

Hány 60 pontos meccse volt LeBron Jamesnek?

LeBron James 1 meccsen játszott 60+ ponttal. Hány meccse van LeBron Jamesnek pályafutása során legalább 60 ponttal az alapszakaszban?

Kinek van a legtöbb 20 pontos meccse az NBA történetében?

Karl Malone játszotta a legtöbb meccset 20+ ponttal, 1134 meccsel.