Nos, Castroneves nem házas , de randizik a kedves Adriana Henaóval, és 2009-ben megszületett lányuk, Mikaella.

Van Helio Castronevesnek felesége?

A São Paulo-i iskolarendszerben tanult. 2000-ben vezetéknevét Castro-Neves-ről Castroneves-re változtatta, hogy megakadályozza, hogy a média tévesen „Helio Neves”-nek vagy „Helio Castro”-nak azonosítsa. Castronevesnek lánya született régi partnerétől, Adriana Henaotól.

Kihez is házas Helio?

A brazil pilóta, Hélio Castroneves négy Indy 500-ast nyert, ezzel bekerült a történelemkönyvekbe. A sztár visszafogja családi életét, de van egy lánya menyasszonyától, Adriana Henaotól .

Helio Castroneves még mindig Ashley Judd házastársa?

Hélio Castroneves randevúzási életét fedezte fel, Dario és Ashley 12 évig voltak házasok, 2001-től 2013-ig. A pár 1999-ben jegyezte el egymást, miután több mint egy évtizedig randevúztak. A pár 2013-ban döntött úgy, hogy külön utakat járnak .

Mi történt Ashley Judddal?

Ashley Judd ismét járkál, közel hat hónappal azután, hogy Dél-Afrikába szállították sürgősségi műtétre, mert a Kongói Demokratikus Köztársaságban tett utazása során eltörte a lábát. A színésznő a hétvégi túrájáról készített felvételeket, amelyeken a rehabilitációja hihetetlen előrehaladása látható.

Helio Castroneves család lányával és barátnőjével Adriana Henao 2021

25 kapcsolódó kérdés található

Ki a legidősebb versenyző, aki megnyerte az Indy 500-at?

Ki az Indianapolis 500 legidősebb győztese? A. Al Unser 47 éves, 360 napos volt, amikor 1987. május 24-én megnyerte a 71. Indianapolis 500 versenyt.

Mennyire gazdag Tony Stewart?

Tony Stewart A becslések szerint Stewart értéke körülbelül 100 millió dollár . Stewart nagy hírnévre tett szert, mivel ő az egyetlen pilóta a versenyzés történetében, aki bajnokságot nyert a NASCAR, az IndyCar és a Silver Crown autókban.

Miért isznak tejet az Indy 500-on?

INDIANAPOLIS – Az Indianapolis 500 győztese tejet iszik a Victory Lane-en. Ez egy hagyomány. Az Indianapolis Motor Speedway szerint 1936-ban Louis Meyer ivott egy kicsit a Victory Lane-en , mert édesanyja azt mondta, hogy ez felfrissíti egy forró napon .

Helio Castroneves elvált?

Kinek vezet idén Helio Castroneves?

A negyedik Indy 500-as győzelmét megszerző Castroneves a 06-os AutoNation/SiriusXM Hondát fogja vezetni a következő szezonban a Meyer Shank Racing csapatában – jelentette be a csapat csütörtökön.

Hány éves Castroneves?

A 46 éves játékos most AJ Foyttal, idősebb Al Unserrel és Rick Mears-szel, a Team Penske korábbi mentorával áll együtt, mint a „The Greatest Spectacle in Racing” elnevezésű verseny egyetlen négyszeres nyertese.

Ki a legidősebb Nascar-pilóta, aki versenyt nyert?

1991. május 6-án az 51 éves autóversenyző, Harry Gant megszerezte pályafutása 12. National Association of Stock Car Auto Racing (NASCAR) Winston Cup-győzelmét a Winston 500-on az alabamai Talladegában. Ezzel Gant megjavította saját rekordját, mint a legidősebb ember, aki valaha is nyert NASCAR-versenyt.

Meghalt valaki az Indy 500-on?

Minden haláleset a bajnoki autóversenyekhez kapcsolódik a gyorsasági pályán, hacsak nincs másképp jelezve. A 73 halálesetből 58 az Indianapolis 500 részeként történt (beleértve a versenyt, a kvalifikációt és az edzést). ... Ekkor egy kerék megcsúszott, keréknyomba ütközött, és az autó az árokba borult.

Az Indy 500 vezetői pelenkát viselnek?

Az Indy pilótái bepisilnek a versenyruhájukban Danica Patrick, a versenyautó-pilóta, aki ötször végzett a versenyen a Top 10-ben, elmagyarázta a Women's Health magazinnak, mit csinálnak a versenyautó-pilóták – és ez nem az, hogy felnőtt pelenkát hordanak . – Odamehetsz az öltönyedben – mondta.

Ki minden idők legnagyobb autóversenyzője?

Nem csoda, hogy Mario Andrettit sokan minden idők legjobb versenyzőjének tartják. Pályafutása öt évtizedet ért, hosszabb, mint bármelyik pilóta, és a verseny minden szintjén bajnoki címet nyert. Versenyeredményeinek listája szinte végtelennek tűnik.

Ki Tony Kanaan felesége?

Tony Kanaan felesége és családja Kanaan feleségül vette Lauren Bohlandert , aki a DePauw Egyetem timsója és egykori tévéműsorvezető. 3 gyermekük van, Kanaannak pedig 1 gyermeke van az előző házasságból.

Mennyit nyert ma Helio?

Összesen 8 854 565 dollárt ítéltek oda az Indianapolis 500 105. futamán versenyző versenyzőknek. SPEEDWAY, Ind. – Megjelentek az Indianapolis 500 105. futamának hivatalos eredményei, és a versenyzők már tudják, mennyit visznek haza.

Ashley Judd még mindig kórházban van?

Most lábadozom a műtétből ." Megosztott egy rövid videót arról, ahogy egy sétálóval sétál egy kórházi alkalmazott mellett. „Mindig emlékezzünk azokra, akiknek nincs biztosításuk” – írta Judd. „Emlékezzünk azokra, akiknek nincs választási lehetőségük.

Ashley Judd párkapcsolatban él?

Miután Ashley elvált férjétől, Dariótól, úgy tűnik, nem fűzték romantikus kapcsolathoz senki mással. ... Ashley színészi karrierje során kapcsolatban állt Matthew McConaughey-vel és Robert DeNiróval. 2021-ben azonban úgy tűnik, hogy nincs nyilvános kapcsolatban .

Helio Castroneves még mindig vezet?

INDIANAPOLIS – Helio Castroneves több mint két évtizedet töltött a Team Penske csapatánál, és három Indy 500-ast nyert a csoporttal. De végül átkerült a sportautó-programba, mielőtt Roger Penske bezárta a csapatot, és szabadjára engedte Castronevest.