Andreescu nyert Grand Slam-bajnokságot?

Pontszám: 4,3/5 ( 23 szavazat )

Bianca Vanessa Andreescu kanadai profi teniszező. Karrierje csúcsán a 4. helyen áll a világranglistán, és a legmagasabb rangú kanadai nő a Női Teniszszövetség történetében.

Nyert már valaha kanadai Grand Slam-versenyt?

Peliwo a 2012-es wimbledoni fiúbajnoki címével az első kanadai férfi és a második kanadai, aki bármilyen szinten nyert Grand Slam-bajnokságot egyesben. ... Ez volt Kanada második Grand Slam-bajnoki címe két napon belül, egy nappal Eugenie Bouchard után. Győzelmével Peliwo a 1. helyre ért.

Andreescu nyert nagyot?

Ez a kanadai teniszező, Bianca Andreescu karrierstatisztikáinak listája. Eddig három WTA-címet nyert egyesben, köztük egy főcímet , egy Premier Mandatory-t és egy Premier 5-öt.

Ki nyerte meg mind a 4 Grand Slam-bajnokságot ugyanabban az évben?

Naptári év Golden Slam A Golden Slam vagy Golden Grand Slam egy 1988-ban keletkezett kifejezés, amikor Steffi Graf megnyerte mind a négy Grand Slam-tornát, és ugyanabban a naptári évben megnyerte a tenisz aranyérmét a nyári olimpián.

Megnyerte valaki mind a 4 szakot évente?

Bobby Jones , aki egyszer megnyerte a Masters-korszak előtti karrier Grand Slam-bajnokságot, és ő az egyetlen golfozó, aki ugyanabban az évben négy főversenyt nyert.