Ringless: Chris Paul és a legjobb NBA-játékosok, akik még soha nem nyertek...
  • John Stockton.

Kinek van 0 gyűrűje az NBA-ben?

1. Elgin Baylor , Csatár. Elgin Baylor 0-7-re végzett az NBA döntőjében.

Van Karl Malone-nak gyűrűje?

Bár Malone soha nem nyert bajnokságot , minden szezonban játszott a rájátszásban, és a szezon utáni produkciója megegyezett az alapszakasz fenomenális statisztikáival. Pályafutása alapszakasz-átlaga 25,0 és 10,1 rpg, míg a rájátszásban 24,7 és 10,7 rpg volt.

Ki kap gyűrűt, ha egy csapat bajnokságot nyer?

Ki kap bajnoki gyűrűt? Nincsenek szabályok arra vonatkozóan, hogy egy bajnoki győztes csapat hány gyűrűt kap, és ki kap egyet. Egyértelmű, hogy a játékosok és az edzői stáb kap egyet, de a csapatok többsége a franchise-nak dolgozik, illetve a legendás egykori játékosoknak is adnak egyet.

Hogyan készül az NBA-BAJNOKSÁG RING | Sport Boncolva

25 kapcsolódó kérdés található

Mi a legdrágább bajnoki gyűrű?

A New England Patriots Super Bowl XLIX gyűrűi állítólag egyenként 36 500 dollárba kerültek, így ezek a legdrágább gyűrűk, amelyeket Jostens valaha is gyártott, csak a Super Bowl 50 és a Super Bowl LI gyűrűi előzték meg őket.

Kapnak gyűrűket az NBA-csapatok tulajdonosai?

Nem csak a játékosok és az edzők kapnak gyűrűt, hanem a menedzserek, az edzők, az öltözők és a front office alkalmazottak is. Egyes csapatoknak két gyűrűszintjük lesz. ... Hogy ki kap gyűrűt, az a csapat szervezetétől és tulajdonosaitól függ, nincsenek meghatározott szabályok arra vonatkozóan, hogy kik kapnak gyűrűt .

Kinek volt a leghosszabb NBA-pályafutása?

Kareem Abdul-Jabbar 1989-ben vonult vissza, 20 lejátszott szezon rekordjával.

Ki nem nyert még soha bajnokságot az NBA-ben?

Utah Jazz : 47 éve tartó szárazság Soha nem nyert NBA-bajnokságot, mióta 1974-ben megalapították a csapatot a New Orleans Jazzben.

Miért vonult nyugdíjba Karl Malone?

Szabad ügynökség és visszavonulás (2004–2005) 2004 nyarán térdműtéten esett át, és a Lakers gárdájával, Kobe Bryanttel kapcsolatos személyes problémák miatt Malone nem tért vissza egy újabb szezonra a csapattal.

Charles Barkley a Hírességek Csarnokának tagja?

Barkleyt, aki szintén az Auburn Egyetemen járt, mielőtt 16 éves pályafutásba kezdett az NBA-ben, 2006-ban bekerült a Naismith Memorial Basketball Hall of Fame-be .

Ki a legjobb játékos, aki soha nem nyert gyűrűt?

Speciális mérőszámok és örökségek segítségével felsoroljuk azt a 13 NBA-játékost, akik leginkább megérdemelnék a gyűrűt, és akik soha nem nyertek.
  • Karl Malone. Karriernyerési részesedés: 234,6, minden idők negyedik. ...
  • Charles Barkley. Karriernyerési részesedés: 177,2, minden idők 14. helye. ...
  • Elgin Baylor. ...
  • Chris Paul. ...
  • Patrick Ewing. ...
  • Reggie Miller. ...
  • John Stockton. ...
  • Steve Nash.

Melyik aktív NBA-játékosnak van a legtöbb gyűrűje?

LeBron James nyerte pályafutása során a legtöbb bajnoki címet aktív játékostól, 4 bajnoki címmel.

Hány évesen vonult nyugdíjba Michael Jordan?

Három hónappal később, 1993. október 6-án, három egymást követő NBA-bajnoki címet követően Jordan bejelentette, hogy visszavonul a kosárlabdától, arra hivatkozva, hogy "már nem akar játszani". Most, 33 évesen "nyugdíjba vonult", bizonytalan volt, mit fog tenni Jordan ezután.

Mi volt a legrövidebb NBA-pályafutása?

JamesOn Curry , az OSU korábbi kiemelkedő szereplője mindössze 3,9 másodpercnyi játékidőt jegyzett a Clippersnél 2010-ben, ami az eddigi legrövidebb NBA-pályafutást jelenti.

Ki a legalacsonyabb lány, aki dögölhet?

A WNBA-n belül a Los Angeles Sparks játékosa, Candace Parker (6'5 hüvelykes) a legalacsonyabb nő, aki egy meccsen elsüllyedt. Kétszer csinálta, és egymást követő meccseken is megtette.

Miért tiltották be a dunkot?

Így 1967-ben az NCAA ténylegesen úgy döntött, hogy betiltja a dunk-ot, azt állítva, hogy ez nem „ügyes lövés”, és sérülési aggályokra hivatkozva . Az, hogy ügyes lövés volt-e vagy sem, erősen vitatható volt, és a kábítás miatti sérülések nagyon kis százalékban voltak a kosárlabdázás közben előforduló egyéb sérülésekhez képest.

Fizetnek az NBA-játékosok a bajnoki gyűrűikért?

A bajnoki gyűrűket a győztes csapat osztja ki és fizeti (bár egyes bajnokságok részben támogathatják a költségeket), ellentétben az érmekkel, amelyeket a liga vagy a verseny irányító testülete ítél oda.

Mennyibe kerül a Lakers bajnoki gyűrűje 2020-ban?

A 180 gramm sárga arannyal és egyenként 804 ékszerrel a gyűrűk 20 000 dollárnál is többet érhetnek , ami új mércét állít fel az extravaganciában. Ha ez felhúzza a szemöldökét egy nehéz időszakban, a csapat vezetői úgy vélik, hogy a játékosok különleges ajándékot érdemelnek, mert kitartanak a szezonban.