allyson Felix fut még?

Pontszám: 4,6/5 ( 48 szavazat )

TOKIÓ – Allyson Felix 17 év rekordot döntõ futás után , megbánás nélkül távozott az olimpiai szakaszról. A 2020-as tokiói olimpián ő lett az USA csapatának történetének legtöbbet kitüntetett atlétája hét arany-, három ezüst- és egy bronzérmével, amelyek 2004-ig nyúltak vissza öt játékokon.

Mi történt Allyson Felixszel?

Felixnél súlyos preeclampsiát diagnosztizáltak a 32 hetes rutinvizsgálat során. Megölhette volna őt és gyermekét, ezért kórházba szállították sürgősségi C-metszet miatt. Elkötelezett kampányolója lett ebben és más kérdésekben.

Allyson Felix futott már?

Felix kvalifikálta magát a pénteki 400 méteres döntőbe, miután 49,89 másodperccel a második helyen végzett az elődöntőben ezen a héten. Az amerikai női 400 méteres váltó is bejutott az éremkörbe, miután megnyerte csütörtöki előfutamát. Nem futott az előfutamban, de Felixet beválogatták a szombati döntőbe .

Allyson Felix szerepelt a 2021-es olimpián?

Allyson Felix kvalifikálta magát az ötödik olimpiájára , ahol azt a célt tűzte ki maga elé, hogy ő legyen az olimpia történetének legjobban kitüntetett atlétája. Félix kvalifikálta magát a jövő havi tokiói olimpiára az olimpiai próbaverseny 400 méteres döntőjében, 50,02 másodperces idővel.

Allyson Felix üzemelteti a 4x400-at?

Felix az Egyesült Államok csapatával indul a 4x400 méteres női váltóban , és ha a csapat be tudja szerezni az érmet, akkor a 35 éves játékos a 11. helyezést éri el olimpiai pályafutása során – ez több, mint amennyit valaha más amerikai összegyűjtött. Felix jelenleg holtversenyben Carl Lewisszal 10.

Allyson Felix olimpiai futó válaszol a pályakérdésekre a Twitterről | Technikai támogatás | VEZETÉKES

33 kapcsolódó kérdés található

Felix megszerezte a 11. érmét?

Allyson Felix megszerezte 11. olimpiai érmét, ezzel felülmúlva Carl Lewis amerikai rekordját. TOKIÓ – Allyson Felix megszerezte 11. olimpiai érmét, ezzel ő lett a legtöbbet kitüntetett amerikai olimpikon atlétika, megelőzve a Carl Lewis által szerzett 10 érmet.

Ez Allyson Felix az utolsó olimpia?

TOKIÓ – Allyson Felix 17 év rekordot döntõ futamot követõen, megbánás nélkül távozott az olimpiai szakaszról . A 2020-as tokiói olimpián ő lett az USA csapatának történetének legtöbbet kitüntetett atlétája hét arany-, három ezüst- és egy bronzérmével, amelyek 2004-ig nyúltak vissza öt játékokon.

Kihez ment feleségül Allyson Felix?

Imádnivaló 2 éves lányuk, Camryn viráglányként szolgált. Az atlétika sztárja, Allyson Felix múlt vasárnap másodszor is sétált a folyosón. A The Ebell of Los Angelesben rendezett pazar ceremónián a kitüntetett olimpikon megújította férjének, Kenneth Fergusonnak tett fogadalmát, családjával és barátaival körülvéve.

Allyson Felix gazdag?

A Parade Magazine szerint Allyson Felix nettó vagyona 4,5 millió dollár . Nettó vagyonának nagy része olimpiai érmei és ajánlásai értékéből származik.

Allyson Felixnek volt C-metszete?

Felix beszélt a terhességéről és a szülésről, például arról, hogyan kellett "hajnali 4:30-kor edzeni", miközben öt hónapos terhes volt, hogy eltitkolja terhességét akkori szponzora elől. Ráadásul preeclampsiája volt, és sürgősségi C-metszeten kellett szülnie a 32. héten .

Mivel foglalkozik Allyson Felix férje?

Felix férje, Kenneth Ferguson szintén pályasztár Valójában Felix férje maga is pályasztár volt. A korábbi sprinter és gátfutó Ferguson három aranyérmet nyert a 2003-as pánamerikai junior atlétikai bajnokságon 110 méteres és 400 méteres gátfutásban, valamint 4×400 méteres váltóban.

Allyson Felixnek van atlétája?

Néhány hónappal azután, hogy nyilvánosságra hozta történetét, Felix új szerződést kötött az Athleta női aktívruházati márkával . Ez volt az első az Athleta számára, mivel a márka korábban soha nem támogatott sportolót.

Felixnek van férje?

Felix feleségül vette Kenneth Fergusont , aki szintén rajong a futásért. Ferguson maga is egykori sprinter és gátfutó, aki három aranyérmet nyert a 2003-as pánamerikai junior atlétikai bajnokságon.

Ki minden idők legjobb tornásza?

Egyes sportágakban van helye vitának arról, hogy ki minden idők legnagyobbja. Más területeken, például a gimnasztikában, a válasz nyilvánvaló: Simone Biles . A Spring Houston külvárosából származó Biles éppen a 2020-as olimpiai játékokon való részvételét fejezte be azzal, hogy bronzérmet nyert a mérlegben.

Melyik amerikai szerezte meg az aranyérmet a körgimnasztikában?

Suni Lee csatlakozik az amerikai olimpiai bajnokok exkluzív klubjához. Suni Lee a női művészi gimnasztika összetett döntője után a dobogó tetején állva a nyakába akasztotta első egyéni olimpiai aranyérmét, és vett egy mély levegőt.

Melyik női olimpikonnak van a legtöbb érme?

A legtöbb szerzett olimpiai érem A nők közül Larisa Latyinina volt szovjet tornász 18 olimpiai éremmel a legeredményesebb női olimpikon.

Milyen eseményeken indul Allyson Felix a 2021-es olimpián?

Felix a tervek szerint legalább 400 méter gyorson fog versenyezni.
  • 400 méteres első forduló előfutamok (hétfő, augusztus ...
  • 400 méteres elődöntők (szerda, augusztus ...
  • 400 méteres döntő (péntek, augusztus ...
  • 4x400-as relé.

Kinek van több érme, mint Allyson Felix?

Felix, aki az olimpiai pálya történetének legtöbbet kitüntetett nője lett, amikor 400 méteren bronzérmet szerzett péntek este Tokióban, most Carl Lewist előzi meg az amerikai sportolók közül a legtöbb pályaérmével. 11 érméből hét arany. A finn Paavo Nurmi 1920-28 között 12 éremmel rendelkezik minden idők csúcsán.

Allyson Felix megdöntötte Carl Lewis rekordját?

Allyson Felix megdöntötte a legtöbb amerikai olimpiai érem rekordját , megelőzve Carl Lewist. ... A tokiói Olimpiai Stadionban lezajlott verseny utolsó estéjén a dél-kaliforniai bennszülött utoljára került a reflektorfénybe, megelőzve Carl Lewist azzal, hogy megszerezte 11. olimpiai érmét és hatodik váltóérmét.