Vaishnav girish nyert?

Pontszám: 4,6/5 ( 7 szavazat )

Karrier. Vaisnav 2014 -ben versenyzett a Surya TV Surya Singer 2 című műsorában, egy malájalam zenei valóságshow-ban, ahol ő lett a győztes. ... Részt vett az Indian Idol című népszerű valóságshow 2020-as kiadásában, de kiesett.

A Vaishnav Girish győztes?

Vaishnav Girish lett a Surya Singer 2. évad győztese . Éneklésével megnyerte a műsort. Vaishnav nem állt meg itt, 2015-ben az Indian Idol Junior meghallgatásán vett részt, majd a meghallgatás után az Indian Idol Junior versenyzője lett.

Ki nyerte az Indian Idol 1-et?

Eddig csak egy női versenyző nyerte meg az énekes valóságshow-t, még 2009-ben. Íme az Indian Idol győzteseinek listája. Abhijeet Sawant 2004-ben megnyerte az Indian Idol első évadát, és még mindig az egyik leghíresebb név, aki kikerült a valóságshow-ból.

Kit lakoltattak ki az Indian Idol 2021-ből?

A legjobb 6 versenyző közül most egy versenyző esett ki 2021. augusztus 8-án. Az információk szerint a héten kieső neve Nihal Tauro . Miután Ashish Kulkarni utoljára kiesett, egyetlen versenyző sem esett ki.

Hány versenyző maradt az Indian Idolban?

Ashish Kulkarni kiesése után a műsornak 6 versenyzője maradt, köztük Pawandeep Rajan, Arunita Kanjilal, Shanmukhapriya, Nihal Tauro, Mohd. dán és Sayli Kamble. Ashish versenyző Shanmukhapriyával a veszélyzónában tartózkodott.

Vaisnav Girish akkori vs most teljesítménye || BIN TERE || Indian idol 12. évad ||

29 kapcsolódó kérdés található

Miért nincs Neha Kakkar az Indian Idolban?

"Neha az elmúlt szezonokban bírálta az Indian Idolt, és szeretett volna egy kis szünetet tartani . Sok éven át keményen dolgozott, és sokat ért el. Most minőségi időt akart eltölteni férjével, Rohanpreettel. Többek között ez is az oka annak, hogy nem folytatta az Indian Idol megítélését, miután a csapat visszatért Mumbaiba.

Ki az Indian Idol csúcsa?

Pawandeep Rajan az Indian Idol 12 trófeát és a millió Rs értékű pénzdíjat vihette haza. A többi döntős Arunita Kanjilal, Mohd Danish, Sayli Kamble, Nihal Tauro és Shanmukha Priya volt.

Mennyi pénzt kapnak az Indian Idol versenyzői?

Állítólag az Indian Idol 12 győztese 25 millió Rs- t kap. Ezen kívül a nyertes a zeneiparral is szerződést kap. Az Indian Idol 1 győztese, Abhijeet Sawant 50 millió rúpia jutalomban részesült a T Series céggel kötött albumszerződéssel együtt.

Ki nyeri az Indian Idol 12-t?

A tehetséges énekesnő nyerte a show 12 órás nagydöntőjét vasárnap Arunita Kanjilal és Sayli Kamble befutóként. Pawandeep Rajan megnyerte az Indian Idol 12. évadját.

Vaishnav Girish kikerült az Indian Idolból?

Részt vett az Indian Idol című népszerű valóságshow 2020-as kiadásában, de kiesett .

Kiesik a Vaishnav Girish az Indian Idolból?

Vaishnav Girish volt a harmadik versenyző, aki kiesett az énekes valóságshow-ból. A keralai származású Girish még fiatal fiúként lenyűgözte a közönséget az Indian Idol Junior második évadában.

Keresnek a versenyzők?

A Bachelor és Bachelorette versenyzők nem kapnak fizetést . Valójában azonban sokat fizetnek azért, hogy részt vegyenek a műsorban. Korábbi versenyzők nyitottak arról, hogy nagy pénzeket költenek ruhásszekrényre, sminkre, hajra és egyéb kiadásokra, miközben szünetet tartanak a munkájukban.

Neha Kakkar házas?

Neha Kakkar és Rohanpreet Singh ma ünnepli hat hónapos évfordulóját. A pár tavaly október 24-én házasodott össze. Szombaton Neha Kakkar megosztott egy csomó szeretett képet magáról és Rohanpreetről, és "a valaha volt legjobb férjnek" nevezte őt, aki még mindig "elnyeri a szívét" minden egyes nap.

Ki Neha Kakkar férje?

Neha Kakkar, férje, Rohanpreet Singh 6 hónapos évfordulóját ünnepli: „Azt mondja, hogy jobban szeret, mint én őt.” Neha Kakkar férjével, Rohanpreet Singh-lel ünnepelte hat hónapos évfordulóját. Az Instagramon megosztott egy olyan képsorozatot, amely kivívta a rajongói szeretetét.

Ki a top 6 indiai bálvány?

A legjobb 6 döntős – Pawandeep Rajan, Arunita Kanjilal, Mohd Danish, Shanmukhapriya, Nihal Turao és Sayli Kamble Udit Narayan, Alka Yagnik, Sukhwinder Singh, Suzanne D'Mello társaságában.

Ki vezet az Indian Idol 12-ben?

Pawandeep Raja lett az Indian Idol 12 győztese. Arunita Kanjilal és Sayli Kamble lett az első és a második helyezett, és Rs értékű pénzdíjat nyert. egyenként 5 milliót.

Ki kapta a legtöbb szavazatot az Indian Idolban?

Pawandeep Rajan a szavazatok közel 50%-át szerezte meg az India.com Twitter szavazásán. Őt követte Arunita Kanjilal, Shanmukha Priya és Mohd Danish. Míg az emberek 48,4%-a szavazott Pawandeepre, addig Arunita 19,4%-ot kapott. Őket Shanmukha Priya és Danish követte 18,5, illetve 13,7 százalékos szavazattal.