Győztek az opálok?

Pontszám: 4,4/5 ( 59 szavazat )

Az ausztrál női kosárlabda-válogatott hétfő este drámai módon bejutott a tokiói olimpiai negyeddöntőbe. Az opáloknak legalább 25 ponttal le kellett győzniük Puerto Ricót ahhoz, hogy életben tartsák olimpiai kampányukat, az ausztráloknak pedig tartották a bátorságukat, hogy szórakoztató 96-69-es győzelmet aratjanak .

Nyertek az opálok az USA ellen?

Ausztrália női kosárlabda-válogatottja zsinórban másodszor hagyta ki az olimpiát a negyeddöntőben, 79-55 -re verte az USA csapatát.

Az Opals győzött tegnap este?

Az ausztrál Opals végül bebiztosította helyét a tokiói olimpia negyeddöntőjében, mindössze 28 másodperccel a Puerto Rico elleni meccs után hétfő este. ... Minden elveszettnek tűnt, az opálok 45-44-re vezettek a félidőben, de a második félidőt megnyerték 51-25 -re.

Miért kellett Opalsnak 25-tel nyernie?

Az első két meccsen nyeretlennek bizonyult az Opalsnak 25-re kellett nyernie, hogy bekerüljön a nyolc közé . ... Ez megmentette az opálokat az eddigi legrosszabb játékeredményüktől, és megtartotta őket az éremvadászatban a Spanyolország vagy az Egyesült Államok elleni negyeddöntő előtt.

Mennyivel kell az Opals nyernie?

Emlékeztető: az opáloknak 24+ előnnyel kell nyerniük, hogy bejussanak a negyeddöntőbe . – Időkérés a padlón, és az opálok őrzik hétpontos előnyüket. Az állás 55-48, 3:32 van hátra a harmadikból.