Tampa bay nyert tegnap este?

Pontszám: 4,1/5 ( 67 szavazat )

Elvihető a Buccaneers csütörtök esti nyereménye az Eagles felett. ... A Tampa Bay Buccaneers tegnap este túlszárnyalta a Philadelphia Eagles csapatát, és 21-7-es félidőben kezdett, miközben 73-hoz képest 233 támadóyarddal megelőzte az Eagles-t.

A Tampa Bay megnyerte a tegnap esti focimeccsét?

Eagles vs. Buccaneers végeredmény, eredmények: Fournette 2 TD-je segít a Tampa Bay túlélésében a Philly visszatérési ajánlatában. Az Eagles későn tette érdekessé a dolgokat, de végül ez nem volt elég, mivel a Buccaneers 28-22-re nyert a "Thursday Night Football"-on, és 5-1-re javított a szezonban.

Tom Brady csapata nyert tegnap este?

(AP) – Tom Brady 19-17-re győzte le a Tampa Bay Buccaneerst a Patriots ellen egy esős vasárnap este, amikor visszatért New Englandbe, Ryan Succop pedig a negyedik negyed végén találta el a győztes 48 yardos mezőnygólt. ... A Patriots újonc, Mac Jones 31/40-et szerzett 275 yarddal és két touchdownnal.

Tom Brady nyert a héten?

Tom Brady nyerte a 32. hét játékosa díjat .

Ki nyerte a tegnap esti Patriots meccset?

Végeredmény: New England Patriots 19 - Tampa Bay Buccaneers 14.

A média reakciói a Tampa Bay Buccaneers Super Bowl 55 győzelmére

22 kapcsolódó kérdés található

Ki nyerte tegnap a Tampa Bay Buccaneers meccset?

A Saints legyőzte Winston sérülését, a legjobb Buccaneers 36-27.

Győzött ma a Tampa Bay Lightning?

A Point két lövésből gólt szerzett hétfőn a Tampa Bay elleni 3-2 -re megnyert mérkőzésen.

Ki nyerte a 2020-as Stanley Kupát?

A Tampa Bay Lightning sorozatban második Stanley-kupa-címét nyerte szerda este, legyőzve a Montreal Canadienst. A szurkolók állták az utolsó két percet Andrej Vasziljevszkij kapus, sorozatban ötödik elzárkóztatása során, amikor sorozatban győzött.

Ki nyerte a mai Rays meccset?

Rays pontszáma: A Boston legyőzte Tampát az ALDS 4. meccsének izgalmas győzelmével.

Nyert a Tampa Bay Rays?

A Tampa Bay Rays szombaton 7-3-ra legyőzte a Marlinst . Ez a győzelem a Yankees szombaton, a Red Sox felett aratott izgalmas győzelmével párhuzamosan azt jelenti, hogy a Rays az Amerikai Liga Keleti bajnoka 2021-ben. A kiharcolt győzelemnél Shane McClanahan egy futást engedélyezett öt inning alatt.

Hogyan ért véget a World Series 4. meccse?

Dansby Swanson és Jorge Soler a hetedik játékrészben egymás után találta el az Astros tehermentesítő Cristian Javiert, így a házigazda Braves 3-2-re nyert a 4. meccsben, és három játszmával egy előnyhöz jutott a legjobb hétből. sorozat.

Kiesett a rájátszásból a Rays?

A Tampa Bay Rays hétfő este kiesett az utószezonból , és négy meccsen veszítette el az ötből legjobb amerikai liga-divíziós sorozatot a Boston Red Sox ellen. A Rays, az AL első számú magja, most visszavonul St.

Melyik csatornán lesz ma este a Rays játék?

A játékot az FS1 -en vagy a FOX Live and Bally Sports alkalmazásban érheti el.

A Blue Jays nyert ma?

A Blue Jays játékosa, George Springer: Kétszer megy a mélységbe Springer 3-4-re ment két hazai futással, öt RBI-vel, három góllal és egy sétagaloppával az Orioles elleni vasárnapi 12-4-es győzelemben .

Ki nyerte a 2021-es Stanley Kupát?

A Tampa Bay Lightning sorozatban megnyerte a Stanley Kupát, miután 1-0-ra legyőzte a Montreal Canadienst a Stanley Kupa döntőjének 5. meccsén szerda este a tampa-öböli Amalie Arenában.

Lesz Stanley Kupa 2021-ben?

Június 28-án, hétfőn kezdődik a Lightning és a Canadiens a 2021-es Stanley Kupa döntőjében . "Ők fogják megszerezni a legjobb csapatot, amely ellen eddig játszottak, mi pedig a legjobb csapatot, amely ellen eddig játszottunk" - mondta Steven Stamkos, a Lightning csapatkapitánya, miután csapata továbbjutott.

Hol van a 2021-es Stanley Kupa?

A Lightning-Canadiens Stanley Kupa 2021-es döntőjének megtekintése: TV-műsor, tudnivalók. A Stanley Kupa döntője a tervek szerint hétfőn kezdődik, amikor a Montreal Canadiens a Tampa Bay Lightning ellen mérkőzik meg az Amalie Arenában .

Miért késik a Blue Jays játék?

A Toronto Blue Jays szombat délután bejelentette, hogy a 15:07-re tervezett mérkőzés első pályáját eső miatt elhalasztották . A Blue Jays szerint a meccset vasárnap egy egyenes duplajáték részeként alakítják ki.