BROWNSBURG, Ind. (AP) – A szombati heves esőzés eltüntette az NHRA US Nationals utolsó két selejtezőjét az indianapolisi Lucas Oil Raceway-en.

Esett ma az amerikai nemzeti csapat?

Az eső eltörli a Dodge//SRT NHRA US Nationals utolsó selejtezőnapját. A szombati heves esőzések eltüntették a 67. éves Dodge//SRT NHRA US Nationals utolsó két selejtezőjét az indianapolisi Lucas Oil Raceway-en.

Ki nyerte ma az NHRA-t?

Justin Ashley komoly vereséget szenvedett a texasi NHRA FallNationals Top Fuel döntőjében, és a pontszerző világbajnokot és a hazaiak kedvencét, Steve Torrence-t is legyőzte. 005 másodperc az osztály második győzelméért.

Ki a leggazdagabb NHRA sofőr?

John Force nettó vagyona: John Force amerikai drag-versenyző, Funny Car pilóta és autótulajdonos, akinek nettó vagyona 20 millió dollár. 15 NHRA bajnoki győzelmével és összesen 132 győzelmével John Force több mint 30 éve uralja a mezőnyt.

Mennyit keres egy Top Fuel dragster sofőr?

Illegális a Drag Racing?

A kaliforniai törvények tiltják az utcai versenyzést , a gyorsulási versenyt vagy a gyorsasági versenyt közutakon, utcákon és autópályákon.

A Brittany Force nyert ma?

Brittany és John Force Sweep Nitro győzött Topekában Történelmi győztes kör volt a Heartland Motorsports Parkban a Menards NHRA Nationals számára, a Funny Car és a Top Fuel dupla győzelmével.

Ki nyerte az Indy NHRA-t?

Steve Torrence, Tim Wilkerson nagyot nyert az NHRA US Nationals-on. BROWNSBURG – Miután legyőzte apját, Billy Torrence-t, Steve Torrence-nek egy másik második generációs versenyzővel kellett szembenéznie, hogy megszerezze a Top Fuel kitüntetést a vasárnapi NHRA US Nationals versenyen a Lucas Oil Raceway-en.

Vége az amerikai állampolgároknak?

A 68. éves Dodge//SRT US Nationals versenyt a Lucas Oil Raceway-en rendezik meg a Labor Day Weekend alatt, 2021. szeptember 1. és 5. között . A Big Go minden évben a legnagyobb és legjobb esemény a gyorshajtásban, és az utolsó verseny, amelyen a versenyzők kvalifikálhatják magukat az NHRA Countdown to the Championship versenyére.

A zsaruk össze tudják törni az autódat?

A zsaruk összetörhetik az autómat , de nem törhetik össze az emlékeimet." ... A rendőrségnek bírósági végzésre van szüksége az autók megsemmisítéséhez. Bizonyítaniuk kell, hogy a járműről vagy annak alkatrészeiről eltávolították, megváltoztatták vagy megváltoztatták a sorozat- vagy azonosítószámokat, ill. megsemmisült.

A rendőrség elviheti az autóját versenyre?

A California Vehicle Code 23109.2 szakaszának megfelelően, amikor egy béketiszt megállapítja, hogy egy személy részt vett egy gépjármű sebességi versenyében, amint azt a California Vehicle Code 23109 szakaszának (a) alfejezetében leírták, a béketiszt azonnal letartóztathatja és őrizetbe veszi azt a személyt, és ...

Honnan származik Jeff Lutz?

A pennsylvaniai származású Jeff Lutz a lóerők után kezdett el, amikor testvére elvitte egy 1970-es Chevy Camaro tesztvezetésére.

Leah Pruett elvál?

Feleségül vette Gary Pritchett-et, aki az NHRA Top Fuel drag versenyző, Steve Torrence legénységének tagja. Leah 2019. július 31-én nyújtotta be a válókeresetet Garytől az Indiana állambeli Hendricks megyében.

Az Enders nővérek még mindig versenyeznek?

Erica Lee Enders (Houston, Texas, 1983. október 8.) amerikai drag-versenyző. Enders négy bajnoki címet nyert az NHRA Mello Yello Drag Racing Series Pro Stock osztályában, és továbbra is teljes munkaidőben vezet ebben az osztályban. Jelenleg az NHRA Pro Modified osztályban is versenyez.

Mit csinál most Jack Beckman?

Beckman a Frank Hawley's Drag Racing School (a National Hot Rod Association hivatalos vezetési oktatási iskolája) oktatója volt. 11 év alatt Beckman több mint 7000 különböző diákot tanított. Jelenleg az iskola tanácsadója .

Még mindig működik az IHRA?

Az IHRA jelenleg a motorsportok elsőszámú szankcionáló testülete Kanadában, amely három nemzeti gyorsulási versenyt rendez.

Mi a legnagyobb NHRA verseny?

A világ legnagyobb gyorsulási versenye szeptember 1. és 5. között indul Indianapolisban, a Lucas Oil Raceway-en a Dodge//SRT NHRA US Nationals számára. Az NHRA Camping World Drag Racing Series alapszakaszának utolsó futama a legrangosabb.

Mennyibe kerül egy Top Fuel motor?

A komplett, legjobb üzemanyag-dragster motor ára az opcióktól függően 58 000 dollárba esik . A motort minden futás után a csupasz blokkig lecsupaszítják, és 40 percen belül újjáépítik. A motort egy év alatt 184 alkalommal bontják le és építik át, ha az autó minden versenyen bejut a döntőbe.