Mustti megsérült?

Pontszám: 4,1/5 ( 8 szavazat )

A 19 éves fiatalember azonban most elárulta , hogy nem sérült meg . Musetti néhány varázslatos teniszt produkált, hogy kétszettes vezetést szerezzen. ... "Ez nem sérülés" - kezdte Musetti a meccs utáni sajtótájékoztatóján. "Nos, csak egy kis görcs és egy kis derékfájás.

Mi történt Musetti?

De miután két szenzációs szettben a legmagasabb kaliberű teniszt produkált, Musetti felrobbant, amikor Djokovic elhomályosítására fordított erőfeszítése utolérte . A 19 éves Musetti 24 perc alatt veszítette el a harmadik szettet, és az ötödik játszmáig még pontot sem kapott a negyedik szettben, mivel a meccs elcsúszott tőle.

Mi történt Musettivel a French Openen?

Musetti az ötödik szettben sérülés miatt kilépett a meccsből . ... A 34 éves Djokovic 6:7, 6:7, 6:1, 6:0, 4:0-ra legyőzte az olasz Lorenzo Musettit a negyedik forduló mérkőzésén a Court Philippe-Chatrierben.

Mi volt Musetti sérülése?

Musetti egy puffanással landolt, és szerencsére a tábla összeesett a súlya alatt. Még szerencsére az olasz nem szenvedett csúnya sérülést. Amint azt az Eurosport játékosa, Jo Durie, a Roland Garros 1983-as elődöntőse megjegyezte, Musetti könnyen megsérülhetett volna a bokája az incidens során.

Miért vonják vissza Musettit?

Augusztus 7. (Reuters) – Az olasz Lorenzo Musettit visszavonták a torontói US Open hangversenyről, miután elhagyta a torna COVID-19 által ellenőrzött környezetét – közölte szombaton a Tennis Canada.

Novak Djokovic vs Lorenzo Musetti – A 4. forduló kiemeltei Roland-Garros 2021-ben