Ledecky nyert aranyat?

Pontszám: 4,4/5 ( 44 szavazat )

Kathleen Genevieve Ledecky amerikai versenyúszó. 7 olimpiai aranyérmet és 15 világbajnoki aranyérmet szerzett, ami a legtöbb női úszó a történelemben, ezért minden idők egyik legnagyobb női úszójaként tartják számon.

Ledecky nyer aranyat 800-ban?

A 800-on azonban Ledeckynek volt hazai pálya előnye. Több mint négy másodperccel nyerte meg a 800 ingyenes aranyat Londonban, majd ismét megnyerte Rióban több mint 11 másodperccel , és a történelem legjobb 24-szeresét szerezte ezen a távon szombaton.

Katie Ledecky nyert ma aranyat?

Az amerikai Katie Ledecky három Peat-t nyert, és ismét olimpiai aranyat nyert 800 méteres gyorsúszásban . Katie Ledecky, a Team USA játékosa reagál, miután szombaton aranyat nyert a női 800 méteres gyorsúszásban a Tokiói Aquatics Centerben.

Hány érmet nyert Ledecky 2020-ban?

A 24 éves Ledecky győzelmével két arannyal és két ezüsttel zárta 2020-as olimpiáját. Azt mondta, továbbra is úszni fog a 2024-es párizsi olimpián. Az NBC adásában a versenye után azt mondta: "Talán 28, majd meglátjuk."

Hány aranyat nyert Ledecky?

Kathleen Genevieve Ledecky (1997. március 17. –) amerikai versenyúszó. 7 olimpiai aranyérmet és 15 világbajnoki aranyérmet szerzett, ami a legtöbb női úszó a történelemben, ezért minden idők egyik legnagyobb női úszójaként tartják számon.

Katie Ledecky érzelmi aranyérmet nyer a tokiói olimpián

42 kapcsolódó kérdés található

Ki a legjobban kitüntetett női úszó?

Az úszó Jenny Thompson az olimpia történetének legtöbbet kitüntetett amerikai nője, 12 éremmel: nyolc arany-, három ezüst- és egy bronzéremmel.

Ki nyerte a női 1500 méteres olimpiai versenyt?

Faith Kipyegon 1500 méter aranyat nyer az olimpiai rekordban, Laura Muir ezüstérmet, Sifan Hassan bronzérmet szerez. A kenyai nő megvédi riói címét, a brit szenzációs ezüstöt nyert a brit rekordon, a holland Hassan pedig még mindig úton van a távérmes triplájára.

Ki nyert aranyat 1500-ban?

Az atlétika-norvég Ingebrigtsen felzaklatja Cheruiyotot, hogy 1500 méteren aranyat nyerjen. TOKIÓ, augusztus 7. (Reuters) – A norvég Jakob Ingebrigtsen aranyat nyert a férfi 1500 méteres olimpiai döntőben szombaton, ezzel megdöntötte a játékok rekordját, és ezzel megdöntötte a világbajnok kenyai Timothy Cheruiyotot, aki ezüstérmes lett.

Ki nyerte a női 1500 métert 2021-ben?

TOKIÓ, augusztus 6. (Reuters) – A kenyai Faith Kipyegon megőrizte bajnoki címét női 1500 méteren pénteken, mivel megtagadta a holland Sifan Hassantól azt az álmát, hogy soha nem látott olimpiai triplát nyerjen. Hassannak meg kellett elégednie a bronzéremmel, mivel a brit Laura Muir ezüstérmet szerzett az Olimpiai Stadionban.

Ki nyerte a 2021-es 1500 gyorsúszást?

TOKIÓ – Az amerikai Bobby Finke lenyűgöző távot ért el első olimpiáján, és aranyérmet szerzett 1500 méteres férfi gyorsúszásban.

Ki nyerte a férfi 1500 méteres gyorsúszást 2021-ben?

Minden a végső hosszig fajult. 1450 méter után, ahol nem lehetett győztesnek nevezni, az amerikai Robert Finke – a férfi hosszabb távú úszás krémje az idei játékokon – felpörgette a dolgokat, hogy megnyerje az 1500 méteres gyorsúszás aranyát a Tokyo Aquatics Centerben.

Ki nyerte a 800 méteres gyorsúszást?

TOKIÓ – Katie Ledecky újabb aranyéremmel zárta tokiói olimpiáját egy olyan versenyszámban, amelyet egész pályafutása során uralt, a 800 méteres gyorsúszásban.

A 2020-as tokiói olimpián negyedszer volt az amerikai Katie Ledecky az ausztrál Ariarne Titmus ellen a döntőben.

Mit nyert Hassan?

Hasszán szombaton megnyerte a női 10 000 métert a tokiói játékokon, és rendkívüli bravúrt hajtott végre, és három fárasztó számban szerzett érmet: 1500, 5000 és 10 000 méteren.

Ki nyerte a férfi 1500 méteres futást?

Jakob Ingebrigtsen olimpiai rekordot nyert férfi 1500 méteren.

Hogyan esett el Sifan Hassan?

Sifan Hassan az 1500 méteres első forduló utolsó körében esik el, de lepattanózik, így megnyerte a futamot . Az egyetlen probléma ezzel a hatalmas erőfeszítéssel? Kevesebb, mint 12 órával később kellett futnia az 5000-es döntőben. Az ősz adrenalinja egész nap kimerítette, és úgy érezte, „20 csésze kávét” ivott.

Mennyi volt Katie Ledecky ideje az 1500-ason?

A 24 éves Ledecky, aki az 1500 méteres világcsúcstartó, 15 perc 37,34 másodperccel ért célba.

Kinek van a legtöbb aranyérme női úszóban?

Az ausztrál Emma McKeown nemcsak a legtöbb aranyérmet szerezte meg az összes női úszó közül, összesen négyen, de egy női atléta összesítésében hét éremmel meg is döntötte a rekordot, ami megegyezik Maria Gorokhovskya ukrán tornász 1952-es jegyével.

Ki a legjobb női úszó?

McKeon volt az olimpia legértékesebb női úszója, és ő a világ legjobb női úszója.