Katie Ledecky nyert?

Pontszám: 4,6/5 ( 32 szavazat )

Ledecky megnyerte a szombati 800 méteres gyorsúszást , amelyet két olimpiai aranyérmével és egy világcsúccsal uralt.

Ki nyerte az 1500 gyorsúszást?

TOKIÓ – Az amerikai Bobby Finke lenyűgöző távot ért el első olimpiáján, és aranyérmet szerzett 1500 méteres férfi gyorsúszásban.

Milyen versenyeket nyert Katie Ledecky?

Katie Ledecky olimpiai aranyat nyert 800 méteres gyorsúszásban : Élő frissítések: A tokiói olimpia amerikai úszója, Katie Ledecky ismét olimpiai aranyat nyert 800 méteres gyorsúszásban. Megismételte aranyérmes úszását a 2012-es londoni és a 2016-os rio de janeirói olimpián, hogy megnyerje a tokiói olimpiát.

Katie Ledecky nyerte a 800-at?

Katie Ledecky megnyerte a női 800 méteres gyorsúszást szombaton Tokióban , az olimpiai játékok utolsó versenyszámában. A 8:12.57-et elérő Ledecky 1.26 másodperccel verte a második helyen végzett Ariarne Titmust – aki a találkozó elején Ledeckynek első egyéni olimpiai vereségét adta át.

Hány éves most Katie Ledecky?

Ledecky 1997. március 17-én született Washington DC-ben. A 24 éves férfi 6 hüvelykes és 160 fontot nyom. Ledecky, aki 15 évesen nyerte első aranyérmét, rövid hajáról és széles mosolyáról ismert. A Celebrity Net Worth szerint Ledecky nettó vagyona 4 millió dollár 2021-ben.

2️⃣2️⃣ - Katie Ledecky 22 másodperccel megelőzi utolsó versenyzőjét! | #31DaysOfOlympics

37 kapcsolódó kérdést találtunk

Katie Ledecky nyert 1500 aranyat?

Miután megnyerte az 1500 métert, első egyéni aranyát Tokióban , Ledecky érzelmes volt a medencében, miután meglátta a nevét a tábla tetején, és letörölte a könnyeit, mielőtt visszatette a szemüvegét, és kiszállt a medencéből.

Mennyit keres Katie Ledecky?

Mennyit keres Katie Ledecky évente? A TYR-ral, a fürdőruha-gyártó céggel kötött jelentős támogatási szerződésének köszönhetően Katie hat éven keresztül évente körülbelül 7 millió dollárt fog keresni.

Katie Ledecky végzett az olimpián?

Ledecky 15 perc 37,34 másodperc alatt ért célba – ez az ötödik egyéni olimpiai arany pályafutása során – egy olyan versenyen, amelyet úgy uralt, mint senki más nő. ... Katie Ledecky, ugye, és Erica Sullivan bemutatja arany- és ezüstérmét, miután szerdán 1-2-re végzett az 1500 méteres gyorsúszásban.

Katie Ledecky végzett?

Katie Ledecky Tokióban végzett , de az olimpiai szurkolók még nem látták utoljára. A 24 éves játékos 800 méteres gyorsúszás három tőzegét teljesítette, amikor 8:12.57-es idővel aranyat nyert.

Ki a világ leggyorsabb úszója?

Ismerje meg Caeleb Dresselt , a világ leggyorsabb úszóját.

Katie Ledecky visszatért az Egyesült Államokba?

Ledecky néhány új hardverrel tért haza a 2020-as tokiói olimpiáról. " Visszatértem az Egyesült Államokba , ami jó dolog, és csak próbálok mindent magamba szívni" - mondta Ledecky a 7News sportműsorának, Scott Abrahamnek.

Ki a legjobban kitüntetett női olimpikon?

Allyson Felix lett az olimpiai pálya történetének legjobban kitüntetett nője. Allyson Felix bronzérmet szerzett a női 400 méteres futás pénteki tokiói fináléjában – ezzel ő lett az olimpia történetének legtöbbet kitüntetett női atléta.

Mi történt Katie Ledeckyvel a 200-ban?

Ledecky még csak közel sem volt 200-on, az első flip-et a hetedik helyen végezte, és soha nem jutott magasabbra, mint a végén mutatott ötödik helye. 1:55.21-cel ért célba – közel 2 másodperccel lemaradva a győztestől.

Mennyivel nyerte meg Katie Ledecky az 1500-at?

Amikor megérintette a falat az 1500 végén, aranyérmét 15:37.34-es idővel bebiztosította – amerikai csapattársa, Erica Sullivan volt a második, 15:41.41-nél – Ledecky zokogott, miközben a sávvonalon lógott, és alig tudott választani. felkelni, és kijutni a medencéből.

Hány éves volt Katie Ledecky első olimpiáján?

Az akkor 15 éves Ledecky 800 méteres gyorsúszásban szerezte meg az első helyet az olimpiai próbaversenyeken, két másodperccel megelőzve a világbajnok úszót, Kate Zieglert, aki a második helyet szerezte meg a csapatban.

Melyik női úszónak van a legtöbb olimpiai érme?

Emma McKeon a legdominánsabb teljesítményt nyújtotta a tokiói olimpián, hét érmet szerzett, ami a legtöbb női úszó egy játékokon.

Ki a leggazdagabb olimpikon?

Ion Tiriac – 1,7 milliárd dollár Meglepő módon az olimpikonok közül a leggazdagabb egy brassói román teniszező, Ion Tiriac.

Ki a világ leggazdagabb úszója?

Nettó vagyon: 55 millió dollár Michael Phelps egy amerikai nyugdíjas úszó, a történelem legsikeresebb és legtöbbet kitüntetett olimpikonja. Phelps számos rekordot őrzött úszásban, és az egyik legnagyobb úszóként tartják számon. 2021-ben Michael Phelps nettó vagyonát nagyjából 55 millió dollárra becsülik.

Milyen gyorsan úszott Katie Ledecky 1500-at?

Az 1500 méteres futás idén új olimpiai versenyszám a nők számára, és Ledecky a világcsúcstartó, 2018-ban 15:20.48 -as idejével. „Nagyon szokatlan, hogy egy úszónak ilyen hatótávja van, mert más tulajdonságokra van szükség az úszáshoz azokat a különböző eseményeket.

Miben úszta meg Katie Ledecky az 1500-at?

Ez a verseny korábban csak a férfiak számára volt elérhető az olimpián. Katie Ledecky aranyérme csak az egyik legfontosabb pillanat a tokiói olimpia 5. napján.

Milyen mély az olimpiai medence?

Mekkora a medence mérete? A fő medence 50 méter (164 láb) hosszú és 25 méter (82 láb) széles. És 3 méter mély , vagyis körülbelül 9,8 láb.