A cole hocker megfelelt?

Pontszám: 4,3/5 ( 68 szavazat )

Cole Hocker bent van. Yared Nuguse kiszállt. Ez lett a vége a kedd esti 1500 méteres előfutamnak a tokiói olimpián. A 20 éves Indianapolisból származó Hocker a negyedik helyen végzett az 1. előfutamban, és könnyedén bejutott a csütörtöki elődöntőbe (7:00 EDT).

Cole Hocker bejutott a döntőbe?

Cole Hocker egy aranyéremmel a nyakában indulhat vissza az Oregoni Egyetemre. ...

Cole Hocker részt vesz a 2021-es olimpián?

Az olimpiára készülve Hocker az 55. helyen áll a 2021-es világranglistán. A 25 elődöntős közül legjobb ideje a 24. lett. De itt van.

Cole Hocker újonc?

Cole Hocker, az oregoni újonc és az NCAA bajnoka egy újabb szintre emelte tetteit, amikor az öt órával elhalasztott amerikai olimpiai atlétikaverseny utolsó éjszakáján üldözte a regnáló olimpiai bajnok Matthew Centrowitzot, hogy megnyerje a férfi 1500 métert. Vasárnap a nagy meleg miatt.

Hocker megy az olimpiára?

INDIANAPOLIS – Hivatalos. Cole Hocker 1500 métert fog futni az olimpiai játékokon , annak ellenére, hogy nem teljesíti a tokiói kvalifikációs normát. Az indianapolisi Hocker nyert az olimpiai próbaversenyen vasárnap este.

Cole Hocker elmagyarázza, hogy 1500 méteres célban csöndben van

43 kapcsolódó kérdés található

Melyik évben tanul Cole Hocker az egyetemen?

Cole Hocker, Oregon: 2021 NCAA Division I. férfi fedett pályás atléta, az év nemzeti atlétája. Hocker, az Indianapolis (Indiana állam) másodéves hallgatója minden alkalommal történelmet írt, amikor elment egy találkozóra ebben a szezonban.

Ki a legfiatalabb olimpiai futó?

Egy 17 éves sprinter a Fla.-i Tampából, az Egyesült Államok legfiatalabb olimpiai versenyzője
  • Az olimpiai pályán a 17 éves Erriyon Knighton szenzáció. ...
  • Erriyon, aki kedden (hétfő este az Egyesült Államokban) fut 200 méteren, 1964 óta az Egyesült Államok legfiatalabb férfi atlétája az olimpián.

Mi történik, ha nincs meg az olimpiai normatíva?

Egy szabály szerint egy NOC "legfeljebb három sportolót nevezhet be az atlétikai program minden egyes versenyszámára, feltéve, hogy teljesítették az A szabványt. ... Ha egy országnak nincs olyan sportolója, aki megfelel a szabványnak egy versenyszámban, akkor többé nem kaphat részt egy hely egy alacsonyabb színvonalú sportoló számára .

Kijuthat valaki az olimpiára?

Csak az Egyesült Államok azon állampolgárai vehetnek részt, akik jogosultak az Egyesült Államok képviseletére a nemzetközi verseny minden szintjén. Kettős állampolgár, kérem, vegye figyelembe. A női sportolóknak a verseny napján legalább 14 évesnek kell lenniük. Férfi sportolókra nincs korhatár.

Mennyi a korhatár az olimpián?

Az olimpia hivatalos honlapja szerint a versenyezni vágyóknak nincs korhatára . A 42. szabály kimondja: "Az olimpiai játékokon a versenyzők számára nem lehet más korhatárt szabni, mint ahogy azt a NOB végrehajtó testülete által jóváhagyott IF versenyszabályzat előírja."

Ki az a 12 éves az olimpián?

Kokona Hiraki ezüstérmes lett, és 12 évesen Japán legfiatalabb olimpiai érmese lett. Sky Brown, aki 13 évesen már korcsolyázó szupersztár volt, megakadályozta a japán érmesöprést azzal, hogy megszerezte a bronzot, így ő lett a legfiatalabb, aki érmet nyert Nagy-Britanniának az olimpián.

Cole Hocker bekerült az olimpiai csapatba?

Hocker nem kvalifikálta magát automatikusan a Hayward Field-i, Oregon-i főiskola otthoni stadionjának számító amerikai olimpiai próbák győztesévé , mivel nem rendelkezett az olimpiai normával (3:35.00). De bejutott a világranglista rendszerébe, egyéni csúcsa 3:35.28 volt – bár futott egy 3:50 mérföldet is.

Kik Cole hocker szülei?

Cole Hocker szülei, Kyle Hocker távozott, és Janet Hocker reagál, amikor bemutatják őt a versenye előtt. Az indianapolisi származású Cole Hocker rajongói a Cathedral High Schoolban gyűltek össze 2021. augusztus 7-én, szombaton Indianapolisban, hogy megnézzék, ahogy az 1500 méteres futás döntőjében versenyez.

Ki az a Cole sprout?

COLORADO SPRINGS — Cole Sprout megerősítette örökségét, mint a coloradói középiskola történetének talán legjobb távfutója , de az ünneplés alapján soha nem lehetett tudni. ... Sprout utolsó középiskolai terepfutó versenyén semmit sem bízott a véletlenre, és 12 másodperccel verte a második helyezett Connor Ohlsont a Dakota Ridge-ből.

Túl öreg lehetsz az olimpiához?

Nincs hivatalos korhatár az amerikai olimpiai csapatban való részvételhez . Ha az ország legjobb sportolói közé tartozol, és túljutsz a sportági kvalifikációs folyamaton, 100 évesen olimpikon lehetsz.

Ki a legfiatalabb olimpikon, aki aranyat nyert?

A jelenlegi legfiatalabb aranyérmes Marjorie Gestring , egy 13 éves amerikai búvár, aki 1936-ban megnyerte az ugródeszka versenyt. Rekordját a japán Momiji Nishiya veszélyeztette, aki a múlt héten megnyerte az utcai gördeszkás versenyt 13 évesen. .

Hány éves Katie Ledecky?

Még mindig pályafutása elején Katie Ledecky felállította a női úszók aranystandardját. A 24 éves szabadfogású távúszó közel egy évtizede szerepel a nemzetközi porondon, és dominált, rekordmennyiségű olimpiai és világbajnoki aranyérmet szerzett a sportágban a nők között.

Kapnak pénzt az olimpikonok az érmekért?

A USOPC 2017-ben indított „Operation Gold” kezdeményezése részeként a dobogóra feljutott amerikai olimpikonok minden megszerzett aranyéremért 37 500 dollárt, ezüstért 22 500 dollárt és bronzért 15 000 dollárt kapnak. A CNBC szerint a potokat egyenlően osztják fel minden egyes tag között a csapatversenyeken.

Ausztrália fizet az olimpikonoknak?

A 2020-as tokiói versenyt követően széles körben beszámoltak arról, hogy az ausztrál olimpikonoknak 20 000 dollárt fizetnek az AOC az aranyért , 15 000 dollárt az ezüstért és 10 000 dollárt a bronzért. Bár ez igaz, a pénz feltételhez kötött.

Mennyi fizetést kapnak a brit olimpikonok?

Az aktuális finanszírozási összegek sportágonként itt találhatók. Az Egyesült Királyság olimpiai érmesei évi 36 000 USD ösztöndíjat kapnak, hogy edzenek és versenyezzenek.

Mi az a tisztességes 400 méteres idő?

58 másodperc jó 400 méter? A rövidtávú versenyekre szakosodott fiatal sportolóknak 55-60 másodperc . Egy tapasztalt hosszú sprinternek 45-50 másodperc. ... Egy férfi pályasportoló esetében az átlagos idő 56–60 másodperc körüli lenne.

400 m sprint?

A 400 méteres verseny egy sprint a stadionban található pálya körül . A futók a kiindulási helyzetükben lépcsőzetesen helyezkednek el, így ugyanazt a távot futják. ... Annak bizonyítékaként, hogy mennyire különbözik egy 400 méteres verseny a 100 méterestől – a 400 méteres versenyidő általában jóval több, mint a tipikus 100 méteres idő négyszerese.