A csiga aliassime nyert ma?

Pontszám: 4,7/5 ( 2 szavazat )

A 2 kiemelt Daniil Medvegyev áthajózik Felix Auger-Aliassime mellett, hogy helyet foglaljon a US Open férfi döntőjében. NEW YORK — A világranglista második helyezettje, Daniil Medvegyev folytatta menetelését a US Open pénteki sorsolásán, és meglehetősen rutinszerűen aratott 6:4, 7:5, 6:2- es győzelmet a 12. helyen kiemelt Felix Auger-Aliassime felett, és ezzel továbbjutott pályafutása harmadik nagyérdeműjére. Slam döntő.

Mikor van a csiga-Aliassime játék?

20:15 (12) Félix Auger-Aliassime def.

Mennyit keres Felix Auger Aliassime?

Felix Auger-Aliassime nettó értéke 2021-ben Felix Auger-Aliassime körülbelül 3 721 486 USD -t keresett karrierje során, és népszerűségének növekedésével a márkaügyletek nettó vagyonát 3 millió dollárra növelték.

Felix Auger-Aliassime nyert tegnap?

A kanadai Felix Auger-Aliassime három tiebreaket nyert hétfőn az orosz Jevgenyij Donskoj ellen 7-6 (0), 3-6, 7-6 (1), 7-6 (8)-ra, így bejutott az amerikai bajnokság második fordulójába. Nyisd ki.

Mennyire jó a Felix Auger-Aliassime?

Pályafutása során Auger-Aliassime a lejátszott pontjainak 51 százalékát szerezte meg . De a döntőben az összes pontnak csak körülbelül 44 százalékát nyeri meg. ... A francia két Grand Slam-döntőt is játszott. Andy Murray 0-4-re kezdett a Grand Slam döntőjében, de azóta három Grand Slam-bajnoki címet nyert, köztük két wimbledoni címet.

DRAMATIKUS második szett és nyerő pillanat: Tsitsipas vs Auger-Aliassime | Cincinnati 2021 legfontosabb eseményei