A Suns megnyerheti a döntőt?

Pontszám: 4,8/5 ( 72 szavazat )

A Phoenix Suns egy amerikai profi kosárlabdacsapat, amelynek székhelye az arizonai Phoenixben található. A Nemzeti Kosárlabda Szövetségben versenyeznek, a liga Nyugati Konferencia Pacific Divíziójának tagjaként.

Mennyi az esélye, hogy a Suns megnyeri a döntőt?

Ez 27%-os esélyt ad a Sunsnak, hogy hét meccsen megnyerje a bajnokságot. A Basketball Reference 74,8%-os esélyt ad a Bucksnak a finálé megnyerésére, Phoenixnek pedig 25,2%-os esélyt ad. Az ESPN szerint a Suns jelenleg 22,9%-kal, a Bucks pedig 77,1%-kal nyerte meg a bajnoki címet.

Benne van a Suns az NBA döntőjében?

MILWAUKEE — Viszlát, NBA-döntő. Helló, csalódás és szívfájdalom. A Phoenix Sunsnak nem sikerült kierőszakolnia a döntő hetedik meccset az NBA döntőjében. A Milwaukee Bucks 105-98-ra legyőzte őket a kedd esti hatodik mérkőzésen a 17 397 fős teltház előtt a Fiserv Forumban, és megnyerte a 2021-es NBA-bajnokságot.

Ki nyeri meg a 2021-es döntőt?

A FiveThirtyEight.com legutóbbi NBA-bajnoki szorzója 61%-os esélyt ad a Sunsnak a bajnoki cím megszerzésére ebben a szezonban. A Milwaukee Bucks 31%-kal a második, így a Phoenix óriási kedvenc a vetítési modelljében. Az Atlanta Hawks 4%-kal, a Los Angeles Clippers pedig mindössze 3%-kal rendelkezik.

Ki nyerte a 2021-es NBA-döntőt?

Giannis Antetokounmpo nyerte meg a 2021-es NBA-döntő MVP-jét: a Bucks sztárja a legfiatalabb győztes lett Kawhi Leonard 2014 óta. Giannis Antetokounmpo lett az NBA-döntő MVP-je, miután 1971 óta első bajnoki címére vezette a Milwaukee Buckst a Sunix elleni hatmeccses sorozatban.