Az Everton v Rotherham a tévében?

Pontszám: 4,6/5 ( 61 szavazat )

Az Everton szombaton a Rotherham United elleni hazai harmadik fordulóban kezdi meg 2021-es FA-kupa-kampányát – a szurkolók pedig élő kommenteket hallgathatnak, és INGYEN élvezhetik az átfogó Match Centerünket az evertonfc.com oldalon. Eközben a mérkőzést élőben közvetíti a BT Sport Extra .

Megnézhetem a tévében az Everton v Rotherhamet?

A Rotherham United szurkolói a BT Sport Extra 2 -n élőben nézhetik csapatuk harmadik fordulójában az Emirates FA-kupa Everton elleni meccsét. ... Mivel a játékot élő televíziós közvetítésre választották, a szurkolók nem tudják majd videózni az iFollow Millersen keresztül.

Melyik csatornán megy az Everton meccs?

Hol nézhetem meg? A mérkőzés megtekinthető a Sky Sports -on, az előfizetők pedig streamelhetik a meccset a Sky Go alkalmazáson keresztül.

Hogyan nézhetem meg az Everton-Rotherham Unitedet?

Hogyan streamelhetem az Everton v Rotherhamet? Ha Ön BT Sport előfizető, útközben is nézheti a játékot az Apple és Android rendszeren elérhető BT Sport alkalmazás segítségével. A meccset online is nézheti itt.

Melyik csatornán megy a Rotherham meccs?

A Rotherham tévéműsora tartalmazza a League One és a Carabao Cup meccseit a Sky Sports csatornán, valamint az FA-kupa meccseit a BBC-n és az ITV-n.

A VAR/REF bohócok! EVERTON ROBBED - EVERTON 0 V 0 SPURS - MIKES FUME

39 kapcsolódó kérdés található

Hogyan hallgathatom a Rotherham Unitedet?

Üdvözöljük klubja új hivatalos alkalmazásában! Töltse le az „ EFL iFollow ” alkalmazást még ma, hogy hozzáférjen a legújabb video- és audiotartalomhoz iFollow-fiókján keresztül. Nézz vagy hallgass játékokat *ÉLŐBEN az előfizetéseden keresztül, és hozzáférhetsz a mérkőzések teljes visszajátszásához, a legfontosabb eseményekhez, interjúkhoz, sajtótájékoztatókhoz és még sok máshoz!

Hogyan nézhetem meg ma az Everton meccset?

A DAZN segítségével minden Premier League-mérkőzést – beleértve az Everton–Norwich-mérkőzést – élőben nézhet a DAZN webhelyén vagy alkalmazásában. A DAZN Canada előfizetés havi 20 dollárba vagy évi 150 dollárba kerül. Még jobb, hogy a DAZN Canada 30 napos ingyenes próbaverziót kínál, így ingyenesen nézheti.

Hogyan nézhetem az Everton FA-kupát?

A meccset a BT Sport élőben közvetíti a szurkolók számára az Egyesült Királyságban. A szurkolók a világ minden tájáról megnézhetik, hogyan tudnak ráhangolódni az oldal alján található TV-hirdetéseinken keresztül.

Benne van az Everton az FA-kupában?

Megerősítették a City Everton elleni FA-kupa-negyeddöntőjének időpontját.

Hogyan nézhetem meg az Everton v Southamptont?

Hogyan nézhető az Everton vs Southampton a tévében
  • USA: Peacock (Akarod nézni a mai meccset a Peacockon? ...
  • Nézze meg a LiveSoccerTV-t alternatívákért.
  • Kanada: DAZN (Nézzen meg MINDEN Saints meccset Kanadában egy jó minőségű, legális közvetítéssel a DAZN segítségével.

A Sheffield v Everton a tévében?

Az Everton FA-kupa negyedik fordulójának Sheffield Wednesday elleni összecsapása január 24-én, vasárnap 20 órakor kezdődik, és a BT Sport élőben közvetíti.

Az Everton v Arsenal a tévében?

A meccs este 8-kor kezdődik és a Sky Sports élőben közvetíti. ... Időközben az Everton látogatása az Arsenal Emirates Stadionjában szintén egy nappal előrehozott, és április 23-án, pénteken lesz, este 8-kor kezdődik és a Sky Sports közvetíti.

A Liverpool–Everton a tévében?

A játék élőben lesz látható a Sky Sports Premier League -en, a Sky Sports Main Eventen és az Ultra HD-n. Az előfizetők a Sky Go alkalmazáson keresztül közvetíthetik a meccset.

Mennyibe kerül az Everton tagság?

Csatlakozz a klub hivatalos tagsági programjához még ma, és 30 GBP egyszeri befizetést kapsz a teljes szezonra ! Tagságod részeként egy új megjelenésű üdvözlőcsomagot kapsz (az alábbi képen), amely olyan árucikkeket tartalmaz, amelyek lehetővé teszik, hogy az evertoniak büszkén mutassák be a Blues iránti szenvedélyüket.

Melyik csatorna a Southampton v Everton?

Élőben: Everton–Southampton | Premier League | BT Sport .

Miért hívják Rotherhamet Millereknek?

A Rotherham Unitedet The Millers néven ismerik, és 1925-ben jött létre, amikor a Rotherham Townt egyesítették a Rotherham County -val, a két klub szó szerint egyesült, hogy új csapatot alkossanak. Millers 1961-ben játszotta a Ligakupa első döntőjét, két lábon járó ügyben, amikor 3-2-re kikaptak az Aston Villától.

A Rotherham v Sheffield Wednesday az iFollow-on?

Az élő meccskommentárt az iFollow biztosítja, míg a játékot élőben közvetítik a tengerentúlon. Az audio meccsbérletek 2,50 GBP áron kaphatók. Az SWFC hivatalos YouTube-csatornája és webhelye kibővített mérkőzéseket tartalmaz.

Melyik csatornán van a Man U meccs?

A meccs szeptember 22-én, szerdán 19.45-kor kezdődik, és élőben lesz látható a Sky Sports Main Eventben és a Sky Sports Footballban , közvetítés pedig 19 órától kezdődik.

Melyik csatornán fut a Newcastle v Man Utd?

A Man Utd v Newcastle még ma lesz a tévében? Igen. 20.30-kor a Sky's Game of the Day című filmet vetítik a Sky Sports Premier League csatornáján , ahol a Manchester United–Newcastle meccs 90 perces ismétlését élvezhetik a szurkolók.

Hol nézhetem meg ma a Newcastle meccset?

Hol tudom megnézni az Everton v Sheffieldet?

Az Everton célja, hogy folytassa az FA-kupa útját, amikor vasárnap (20:00 GMT) a Sheffield Wednesdayt fogadja a verseny negyedik fordulójában – a szurkolók pedig élő kommenteket hallgathatnak, és INGYEN élvezhetik átfogó Match Centerünket az evertonfc.com oldalon. Eközben a mérkőzést élőben közvetíti a BT Sport .

Az Everton v Sheffield Wednesday szerepel a tévében?

A meccset élőben közvetíti a BT Sport 1 19:30-tól.